Jump to content

Intra

Nariai
 • Pranešimai

  62
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Miestas

 • Miestas
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Intra pasiekimai

Narys

Narys (2/5)

4

Reputacija

 1. Intra

  Trašų kainos

  Šiek tiek pigiau nei dabartinė rinkos kaina, šiaip susitartume kažką.
 2. Intra

  Trašų kainos

  Turiu KAS pardavimui 48 t. Pirkau su atidėjimu, bet dabar labiau norėčiau į salietrą pakeist. Gal kažką sudomintų?
 3. Intra

  Claas kombainai (informacija)

  O tu gerai parašei žodį "uzlankstiai"
 4. Intra

  Claas kombainai (informacija)

  Orginalas kainuoja daugiau nei dvigubai daugiau, nei neorginalas. Ar verta dėti orginalą?
 5. Intra

  Claas kombainai (informacija)

  Sveiki. Claas lexion 450 elevatorių grandinės patempus vis atsileidžia, iš narelių išdilę, turi nemažai laisvumo, bet pačios lopetėlės dar visai geros. Ar jau verta keisti elevatorius?
 6. Sveiki. Ar kas nors vežat ištirti sėklą į laboratoriją nustatyt daigumui, svoriui ir sėjos normai? Kas atlieka tokias paslaugas apie Kauną ar Kėdainius?
 7. Sveiki. Gal kas turit patirties su laumetrio spyrokliuojančiu volu? Ar vertas toks volas dėmesio?
 8. Intra

  kokius led zibintus rinktis?

  Sveiki, gal kas patarsit. Ant John deere 6600 buvau uždėjęs du ledus gale po 48 w ir viskas normaliai buvo. ar galima dėt 4 48w ledus, tai yra ant laido po du ledus. Ar atlaikys laidai ar jauniklis tiek ledų?
 9. Intra

  Claas kombainai (informacija)

  Tik bus sviestas sviestuotas, nes yra ir lazeris. Bet navigacija tobuliau
 10. Intra

  Claas kombainai (informacija)

  Na kulimo apie400. Bet vat didžiausios problemos tai tame, kad kur pačią anteną montuot, nes stogas tokia neperstoriausia plastmasė, galvoju gal šone kabinos ant vamzdžių kur laiko lempas. O ir reikėtų išimt viską ir įdėt ne kartą per sezoną o kokius 3-4. Vis tiek palis lietus, reiks žemę dirbt, po to vėl kult, po to rapsą sėt. Norisi ir patogumo, o viskas kainuoja
 11. Intra

  Claas kombainai (informacija)

  Sveiki. Turiu i traktorių įsidėjęs john deere atu 300 su 2630monitorium ir 3000 antena. Galvoju gal sezono metu įrangą prasidėti į lexion 480, kad maximaliai išgaut našumą. Gal kas esat įsidėję, apsimoka ar neapsimoka?
 12. Turiu kelis tiltus galinius išimtus, bet kad tie pusašiai stovi ant špornių, o jas pagauti tiesiai privirinti manau gan sudėtinga. Ieškau paprastesnių variantų, o ir nesinori visč svorį laikyt palikt ant svarkės.
 13. Turiu tokius furinius ratus, kurie tinka ant katurtonės stupicų, bet kad jie yra visiškai kieti, nebus jokios jokios amortizacijos. Na aišku, jei apvirs irgi nieko gero
 14. Norėčiau užkelti trašų barstytuvą ant vežimuko, uždėčiau forschritt bačkos ratus, tik iš kur gaut tokius pusašius, kad tiktų? Gal žinot kur gaut tokiua pusašius su stupicom? Ar tiesiog geriau dėt 2pt4 ašį su 6 tonų mėšlo kratytuvo ratais? Daugiausiai į barstytuvą telpa 2.3 tonos.
×
×
 • Create New...