Jump to content

Skutikas: Strėlinis-noraginis, ar Diskinis .


edviuks

Recommended Posts

prieš valandą, Aidas007 pranešimas:

Gal kas dirbate laumetrio sl4 noraginiu skutiku. Galvoju pirkti tad įdomu kaip jis tarnauja.

Tenka dirbti, tenka. Dirva gerai, kaip irkiti tokiom kojom. Volas geras, bet nelaiko jo tvirtinimo kaisciai. Nebent ką pakeitę per 3 metus. 15 kojų, tai arklių reikia. Su kui trauksi? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Prieš 9 valandas, uk.Povilas pranešimas:

Kiek euru atidavei, panašu kad volas toks nelabai tikęs, kokio pločio, kiek ag jam reik

Triju metru pusantrinis traukia, mano atveju buvo labai slapia tai buksavo ir prisikimso volas. Bandziau nuemes kregzdes, gylis apie 25cm. Pirktas romudavoj, kainos neprisimenu tiksliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-03-02 at 06:43, kinziulis pranešimas:

Triju metru pusantrinis traukia, mano atveju buvo labai slapia tai buksavo ir prisikimso volas. Bandziau nuemes kregzdes, gylis apie 25cm. Pirktas romudavoj, kainos neprisimenu tiksliai.

Kaip kelia tokį skutiką? Su vienu cilindru ar dviem? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
prieš 15 minutes , JCB pranešimas:

Gavau iš jų atsakymą, kad taip iš gatvės neparduoda. Arba nesusikalbėjom.

Nu kad is gamyklos tai sutinku kad gali negaut,bet turejau omeny is lenku firmu,aiksteliu kas gauna ta gaminy platint(lenku firmos tokios kai lt hegvita),kad rast pigiau nusipirkt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, nike pranešimas:

Nu kad is gamyklos tai sutinku kad gali negaut,bet turejau omeny is lenku firmu,aiksteliu kas gauna ta gaminy platint(lenku firmos tokios kai lt hegvita),kad rast pigiau nusipirkt

Pernai ieškojau noraginio, pas mus kainos šiektiek užlenktos buvo, Agro Masz'o nenorėjau, buvau Mandam nusižiūrėjęs, tai susiradau kas ne taip toli parduoda, dabar nepasakysiu kontoros, bet atsisakė parduoti, nes kaip ir JCB atveju, "iš gatvės neparduoda" ar kad ne pvm mokėtojas pirko, ar kas jiem ten nepatiko, su lenkais tokių čiūdų gali prisiklausyti. Tai paskui pats susiradau prie Elk'o, Agroszczuka, ir angliškai pavyko susikalbėti, ir jokių nesąmonių, sakė jei tik ko reiks, galim padėti, patys transportą suorganizavo, aišku pats gal pigiau būčiau suradęs, bet nebuvo kada man užsiimti tais reikalais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Pernai ieškojau noraginio, pas mus kainos šiektiek užlenktos buvo, Agro Masz'o nenorėjau, buvau Mandam nusižiūrėjęs, tai susiradau kas ne taip toli parduoda, dabar nepasakysiu kontoros, bet atsisakė parduoti, nes kaip ir JCB atveju, "iš gatvės neparduoda" ar kad ne pvm mokėtojas pirko, ar kas jiem ten nepatiko, su lenkais tokių čiūdų gali prisiklausyti. Tai paskui pats susiradau prie Elk'o, Agroszczuka, ir angliškai pavyko susikalbėti, ir jokių nesąmonių, sakė jei tik ko reiks, galim padėti, patys transportą suorganizavo, aišku pats gal pigiau būčiau suradęs, bet nebuvo kada man užsiimti tais reikalais.

man taip buvo kai rolmako ieksojau, parašiau lenkam, o paskambino audorkesta :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...