Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

man taip rodos azotiniu nieks nepil ant isalusios zemes ,o kai is ryto biski pasale ,tai ne tas pats kas isalusi zeme kiek zinau ant isalusios pila tipo tokia kaip azofoska ,nors tai tik todel kad zmogus rudeni nespejo ,bet tai ne tas pats kaip srutos ,juk pilant srutas ant isalusios zemes vieni nuostoliai ir nepavidekim vieni kitiems

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm, cia ne is pavydo sakau, o todel kad ir paciam aktualu bus bert trasas kol rytais pasale. Ir diskutavom su aplinkos apsauga, nma, kad tokius barstymus jie traktuos kaip trasu berima ant isalusios zemes. Nors dar vieningos nuomones ir patys nezino. Kaip kazkas minejo, anie sake gi nepristovesim prie kiekvieno ukio, cia bus greiciausiai piktu akiu pranesimu tyrimai, o kaip traktuosim laikas parodys. 

Visgi bent neidejo reikalavimo dirvozemiu tyrimu tresimam, tik paliko galioti gyvulininkam, o cia jau dvigubi standartai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei apie trąšas ir normas tai šį pavasarį vietoj kiekvienais metais naudojamos Amonio salietros išbandysiu KAS. Berdavau apie 280 kg salietros per du kartus. Dabar laistysiu KAS apie 280 litrų per du kartus po 140. Pinigų tiek pat azoto veiklios apie 15-18 kg daugiau. Tręštuvas vieno disko dėl to KAS'u susidomėjau :) Tuo pačiu pas mane sunku įvažiuot į laukus anksti tad tekdavo per šalnas barstyt, o ir tolygumo tikrai nebuvo. Dabar bent savaitę, o gal ir dviem išeis pavėlint tręšima. Įdomu kaip klostysis viskas ir ar pasiteisins toks išmislas mano. Beje ar kas naudojat startines trąšas per lapus po pirmo tręšimo? Tarkim humines rūgštis + npk. (humistar)? Dar žmonės šneka, kad delfan plius vertas dėmėsio produktas nors ir nepigus. Gal pasidalintumėte savo patirtim? Delfana su erbicidu kartu gal pravartu naudot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Tadusia.L said:

Jei apie trąšas ir normas tai šį pavasarį vietoj kiekvienais metais naudojamos Amonio salietros išbandysiu KAS. Berdavau apie 280 kg salietros per du kartus. Dabar laistysiu KAS apie 280 litrų per du kartus po 140. Pinigų tiek pat azoto veiklios apie 15-18 kg daugiau. Tręštuvas vieno disko dėl to KAS'u susidomėjau :) Tuo pačiu pas mane sunku įvažiuot į laukus anksti tad tekdavo per šalnas barstyt, o ir tolygumo tikrai nebuvo. Dabar bent savaitę, o gal ir dviem išeis pavėlint tręšima. Įdomu kaip klostysis viskas ir ar pasiteisins toks išmislas mano. Beje ar kas naudojat startines trąšas per lapus po pirmo tręšimo? Tarkim humines rūgštis + npk. (humistar)? Dar žmonės šneka, kad delfan plius vertas dėmėsio produktas nors ir nepigus. Gal pasidalintumėte savo patirtim? Delfana su erbicidu kartu gal pravartu naudot?

Tresiant KASu reiktu pirma tresima daryi su didesnia norma nes greit paimamo azoto jame yra : 8-amonjakinio   8-nitratinio, likes amidinis 16- veliasniam maitinimuisi.Taigi iki antro tresimo gali neuztekti greit paimamo azoto,nebent savaite tarp pirmo ir antro tresimo.Jei neteisingai galvoju pataisykit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , Tadusia.L said:

Jei apie trąšas ir normas tai šį pavasarį vietoj kiekvienais metais naudojamos Amonio salietros išbandysiu KAS. Berdavau apie 280 kg salietros per du kartus. Dabar laistysiu KAS apie 280 litrų per du kartus po 140. Pinigų tiek pat azoto veiklios apie 15-18 kg daugiau. Tręštuvas vieno disko dėl to KAS'u susidomėjau :) Tuo pačiu pas mane sunku įvažiuot į laukus anksti tad tekdavo per šalnas barstyt, o ir tolygumo tikrai nebuvo. Dabar bent savaitę, o gal ir dviem išeis pavėlint tręšima. Įdomu kaip klostysis viskas ir ar pasiteisins toks išmislas mano. Beje ar kas naudojat startines trąšas per lapus po pirmo tręšimo? Tarkim humines rūgštis + npk. (humistar)? Dar žmonės šneka, kad delfan plius vertas dėmėsio produktas nors ir nepigus. Gal pasidalintumėte savo patirtim? Delfana su erbicidu kartu gal pravartu naudot?

Jau yra kalbeta ne karta, apie humista, delfana ar ruteri, bei NPK.

Galiu tik tiek pasakyt, as skirtumo nemaciau ar purksta ar ne. Jai metai geri dar ir yra, kazkoks priedas derliaus. Metai prasti jokio priedo nera. 

Spresti paciam, aisku nesinori tuscio purkstuvo po laukus vaikyt tik su vienu pesticidu. Todel ir deda dauguma visokiu, NPK tirpiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...