Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

9 valandas ago , linas78s said:

Kiek byra iš ha su tokiu tręšimu,mum dar toli iki tokių skaičių :)

trešimas prie vidutinių pas mus bendrai 1000-1100kg/ha tik pastebejau norint 7-8t kviečių vidurkio reikia azoto 200 viršaus, kad ir kokybė būtų ir derlius atitinkamas. ;) 2015m prie tokio trešimo ir 10t atseikėjo kvieciai pernai 7,6 užskaityto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 minutes ago, voras said:

Nemaziau tonos trasu, bendrai paemus, i ha uztikrina stabilu 8 - 9 t is ha derliu. Reikia tik laiku pasiimt. Turiu 30 ha Agil kvieciu setu spalio 15 d. Tiems ir sueis tas 50 kg 02 20 d jei leis orai. Gi nerasiau, kad ant sniego pilsiu

O kaip su  magniu, kalciu, siera, manganu, cinku, variu, geležimi, boru, molibdenu? Pagal žemės tyrimus, tikėtina poreikį, nuojauta ar kažkaip kitaip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

44 minutes ago, voras said:

Nemaziau tonos trasu, bendrai paemus, i ha uztikrina stabilu 8 - 9 t is ha derliu. Reikia tik laiku pasiimt. Turiu 30 ha Agil kvieciu setu spalio 15 d. Tiems ir sueis tas 50 kg 02 20 d jei leis orai. Gi nerasiau, kad ant sniego pilsiu

Mano samprotavimu startinis tręšimas yra atliekamas ant sušalusios žemės numatant, kad už kelių dienų ar savaitės tikrai prasidės vegetacija, o jau pirmas tikras tręšimas kai tik galima įvažiuoti dažniausiai gaunasi po vegetacijos pradžios ir to jau nebereiktų vadint startiniu, nes kas nors gali pamanyti, kad normalu ant sniego atiduoti tuos 2/3 azoto. Kitaip išsireiškus, vyriškai techniškai, startas yra tik raktuko pasukimas ant panelės ir variklio pakaitinimas, o jau tik vėliau gazas dugnas eina. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Drapox , as neketinu cia atskleist savo technologijos, ieskoti racionalios sekos mano posmuose nederetu, kas ka pamanys nelabai gilinuos, pakankamai aiskiai surasiau ka ketinu daryti, neprasiau susistemint mano posmu, juolabiau neprasau sekti mano pedomis. Nerasau ka daro mano kaimynas, rasau ka darau pats, kaip as ta darau palikit spresti man

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , voras said:

Drapox , as neketinu cia atskleist savo technologijos, ieskoti racionalios sekos mano posmuose nederetu, kas ka pamanys nelabai gilinuos, pakankamai aiskiai surasiau ka ketinu daryti, neprasiau susistemint mano posmu, juolabiau neprasau sekti mano pedomis. Nerasau ka daro mano kaimynas, rasau ka darau pats, kaip as ta darau palikit spresti man

Labai nusivyliau, nes norėjau išleisti knygą apie Voro ūkininkavimą. Jau susisteminau visą informaciją ir še tau, užsitvėrei paslapčių tvora. Viskas tvarkoj, nesiparink, nieko asmeniško tik diskusijos, nekankinsim ir netrauksim tos informacijos per prievartą. :)

Cituoti

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad ir voras atskleistu savo technologija gal tik vienas kitas atsirastu kas bandytu bet kad ir pabandžius reikia juk viska tam tikru laiku - augimo augalo stadijoje atiduoti trašas ir purškimus tad atlikus kaip jis sako kad gausis atitinkamas rezultatas net jis negarantuotu, Lietuva nedidele bet orai skiriasi tikrai pietiniai regionai jau treš o šiauriniai dar tik tam ruošis tad manau čia daug tu n.... variantu butu
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...