Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

Sveiki, kas deklaravote žirnius žalinimui ar žalinimo išmoka jums paskaičiuota NMA Portale?

Nes pas mane pernai visi avansai iškart buvo paskaičiuoti ir pravesti, o šiemet nėra paskaičiuota žalinimo išmoka, nors kiti šiuometiniai avansai jau  pravesti į sąskaitą. Įdomu ar visiems čia taip , kas žirnius deklaravo kaip žalinimą. Dėkui kas atsakysit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , bLiudas pranešimas:

Sveiki, kas deklaravote žirnius žalinimui ar žalinimo išmoka jums paskaičiuota NMA Portale?

Nes pas mane pernai visi avansai iškart buvo paskaičiuoti ir pravesti, o šiemet nėra paskaičiuota žalinimo išmoka, nors kiti šiuometiniai avansai jau  pravesti į sąskaitą. Įdomu ar visiems čia taip , kas žirnius deklaravo kaip žalinimą. Dėkui kas atsakysit.

Deklaruoti žirniai, žalinimas nepaskaičiuotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-10-19 at 21:20, bLiudas pranešimas:

Sveiki, kas deklaravote žirnius žalinimui ar žalinimo išmoka jums paskaičiuota NMA Portale?

Nes pas mane pernai visi avansai iškart buvo paskaičiuoti ir pravesti, o šiemet nėra paskaičiuota žalinimo išmoka, nors kiti šiuometiniai avansai jau  pravesti į sąskaitą. Įdomu ar visiems čia taip , kas žirnius deklaravo kaip žalinimą. Dėkui kas atsakysit.

jį paskaičiuoja vėliausiai,neimk į galvą jei įsipareigojimus vykdai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šimtas metu kalbama apie tai, kad reikes atstatyti pievas, kiekvienoje deklaracijoje ūkininkas pats pasižymi varnele,  kad jei reikes atstatys, praeitas ministras, net įstatymą paleido,  kokia tvarka ir kam pirmiausia reikes atstatyti ir vistiek kaip studentam paskutine diena… 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , kestoxs pranešimas:

Šimtas metu kalbama apie tai, kad reikes atstatyti pievas, kiekvienoje deklaracijoje ūkininkas pats pasižymi varnele,  kad jei reikes atstatys, praeitas ministras, net įstatymą paleido,  kokia tvarka ir kam pirmiausia reikes atstatyti ir vistiek kaip studentam paskutine diena… 

Tai žinoma, galima kiekvieną rudenį palikti pusę nesėtų laukų ir laukti kada kas susigrabalios... nematau ir aš jokios bėdos :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...