Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

Prieš 11 valandų, Ramza pranešimas:

Dziaukis kad tau duoda naudotis, nieko nereikia moket, jei ismoku  kaimynai negautu kazin ar duotu tau uz dyka naudotis, moketum tuos 176 eu jiems o jei nemoketum galesi ziuret i ta pieva.

Vergo poziuris..... dziaukis kad duoda..... jei neduotu.... ant keliu ir galva zemyn.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Ramza pranešimas:

Dziaukis kad tau duoda naudotis, nieko nereikia moket, jei ismoku  kaimynai negautu kazin ar duotu tau uz dyka naudotis, moketum tuos 176 eu jiems o jei nemoketum galesi ziuret i ta pieva.

As ta prasme kad,man vidurkis maziau gaunasi,o aplamai tai pas mus tu pievu nelabai kam ir reikia,vieno atsisakiau kur toliau buvo,tai dabar skabineja praso kad nupjauciau ir pats sumoket siulosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-07-30 at 20:01, Ramza pranešimas:

Dziaukis kad tau duoda naudotis, nieko nereikia moket, jei ismoku  kaimynai negautu kazin ar duotu tau uz dyka naudotis, moketum tuos 176 eu jiems o jei nemoketum galesi ziuret i ta pieva.

Nėra čia ko džiaugtis . Pieva turi buūti nupjauta  jei kaimynas nori gauti tuos 176 €   o pjovimas kainuoja .Tai kaimynas turėtu primokėti už nupjovima . Šiemet tokiu daug kaimynu buvo  siulė nusipjauti  "pievas" po to primokėjo arba samdė mulčerius buvo ir toks kuris nupjovė ir sugrėbė beliko susiruliuoti. Laikai keičiasi 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, virgis807 pranešimas:

Nėra čia ko džiaugtis . Pieva turi buūti nupjauta  jei kaimynas nori gauti tuos 176 €   o pjovimas kainuoja .Tai kaimynas turėtu primokėti už nupjovima . Šiemet tokiu daug kaimynu buvo  siulė nusipjauti  "pievas" po to primokėjo arba samdė mulčerius buvo ir toks kuris nupjovė ir sugrėbė beliko susiruliuoti. Laikai keičiasi 

Na kai is ha krenta 12-15 rulonu siemet o pernai ar uzpernai 3-5 galim mandravot laikai keiciasi bus kitamet sausra dziaugsimes vel koki pagriovy gave nusisienauti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , daraciute pranešimas:

Na kai is ha krenta 12-15 rulonu siemet o pernai ar uzpernai 3-5 galim mandravot laikai keiciasi bus kitamet sausra dziaugsimes vel koki pagriovy gave nusisienauti

Laikai keičiasi ne vien dėl sausros pas mus tai daug kas atsisakė galviju  ir turi pievas  daugiau nieko nesiruošia daryti  nei sėti nei akėti nei išnuomuoti  tai ir siūlo  .O už ačiu svetimos niekas nesiruošia dirbti  kas augina grūdus( nors kraštas tam nepalankus) nori nuomos sutarčiu( tai suteikia pirmumo teisia pirkti) ir patys deklaruoti. Pigiau gaunasi savo ganyklas persėti negu šienauti svetimus " tanku poligonus"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 56 minutes , virgis807 pranešimas:

Laikai keičiasi ne vien dėl sausros pas mus tai daug kas atsisakė galviju  ir turi pievas  daugiau nieko nesiruošia daryti  nei sėti nei akėti nei išnuomuoti  tai ir siūlo  .O už ačiu svetimos niekas nesiruošia dirbti  kas augina grūdus( nors kraštas tam nepalankus) nori nuomos sutarčiu( tai suteikia pirmumo teisia pirkti) ir patys deklaruoti. Pigiau gaunasi savo ganyklas persėti negu šienauti svetimus " tanku poligonus"

Pas mus bent aplink mus gyvuliu nemazeja gal ir daugeja zemes grudininkams netinkamos bet kai sausra yra siena vezam kaiptik is jusu puses kaimynas sia ziema aplinkiniams kaimynams koki 20 kamazu parveze, tai nori nenori sienauji ka gauni aisku savo zemes atsejamos, kaimynui siuliau visas ismokas 176 atiduot kad oficialiai isnuomutu kad galeciau atset ir islygint tankodroma bet jis paskaiciavo kad as daugiau gausiu nes zemes nederlingos, tai panoro visu ka as gasiu ismoku tai va gali buti ne vergu o ponu pasiust ji ant 3 raidziu ir kitamet krapstyti nosi ir ziureti kaip kitas sienaujasi ir vaziuoti pas jus i silute sieno pirkt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, virgis807 pranešimas:

Nėra čia ko džiaugtis . Pieva turi buūti nupjauta  jei kaimynas nori gauti tuos 176 €   o pjovimas kainuoja .Tai kaimynas turėtu primokėti už nupjovima . Šiemet tokiu daug kaimynu buvo  siulė nusipjauti  "pievas" po to primokėjo arba samdė mulčerius buvo ir toks kuris nupjovė ir sugrėbė beliko susiruliuoti. Laikai keičiasi 

Laikai grįžta, nes metai derlingi. Kai vel bus iš ha 3 rulonai, imsime iš kaimynų bile duotų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , bebrynas pranešimas:

Laikai grįžta, nes metai derlingi. Kai vel bus iš ha 3 rulonai, imsime iš kaimynų bile duotų...

Na aš tai tikrai ,iš pašalies, nebeimsiu (aplinkiniu kaimynu turiu išsinuomaves)nebent sumokėtu už nupjovima .Baigiasi šiemet įsipareigojimai pagal viena parama o pagal kita esu įsipareigojes nemažinti edv ir gyvuliu skaičiaus . 0 gyvuliai gali būtu tiek karvės tiek ožkos.Pažystamas ūkininkas tai atjunkintus mėsinukus parduoda tai gauna pora simtu mažiau nei už dideli buliu . Prisitaikysiu ir aš prie rinkos sąlygu.Pavasari teko pirkti rulus iš Rusnės (apie30km.) su atvežimu 12€  .ar apsimoka 1ha  pjauti dėl 3 ruliu?. Šiemet siūlė apie40h . Vienas siūlė ganyti pievas deklaruotas "ekstesyvus pievu ganymas ganant galvijus" ( savus pardave pasilko tik mažiausia reikiama kieki)tai pasiuliau sumokėti man ta dali ,kuri mokama ,arba sumoketi man už gyvliu nuoma.žeme nuomojasi iš valstybės .nesutiko. Na nevisi supranta kad tos išmokos mokamos atlikus tam tikra veiksma( šiuo momentu ganyma ar šienavima) o tai yra išlaidos be kuriu nebus ir pajamu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, virgis807 pranešimas:

Na aš tai tikrai ,iš pašalies, nebeimsiu (aplinkiniu kaimynu turiu išsinuomaves)nebent sumokėtu už nupjovima .Baigiasi šiemet įsipareigojimai pagal viena parama o pagal kita esu įsipareigojes nemažinti edv ir gyvuliu skaičiaus . 0 gyvuliai gali būtu tiek karvės tiek ožkos.Pažystamas ūkininkas tai atjunkintus mėsinukus parduoda tai gauna pora simtu mažiau nei už dideli buliu . Prisitaikysiu ir aš prie rinkos sąlygu.Pavasari teko pirkti rulus iš Rusnės (apie30km.) su atvežimu 12€  .ar apsimoka 1ha  pjauti dėl 3 ruliu?. Šiemet siūlė apie40h . Vienas siūlė ganyti pievas deklaruotas "ekstesyvus pievu ganymas ganant galvijus" ( savus pardave pasilko tik mažiausia reikiama kieki)tai pasiuliau sumokėti man ta dali ,kuri mokama ,arba sumoketi man už gyvliu nuoma.žeme nuomojasi iš valstybės .nesutiko. Na nevisi supranta kad tos išmokos mokamos atlikus tam tikra veiksma( šiuo momentu ganyma ar šienavima) o tai yra išlaidos be kuriu nebus ir pajamu. 

Su dauguma minčių sutinku ir pritariu. Šiemet pasūlė paimti avižojus.sugrėbs tik susipresuok ir paimk... tai sakau , kad po 7 evrus dabar eina su atvežimu, o presavimo ir parsivežimo savikaina min 5 evrai..atšoko...Bet visgi dėl pirkimo - kai buvo prasti metai, kad ir pernai, rulis su atvežimu mūs kraštuose nuo20 evrų ėjo... kai reikia nedaug, tai apsimoka , bet kai reikia bent 500, tada pasijaučia ir finansai.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...