Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

prieš 41 minutes , chefas pranešimas:

Dabar aišku,kodėl savininkai taip nuomos kainas kelia,- susižino kiek kokioj Utenoj gauna išmokų ir plėšia, nors aš išmokų daugiau kaip 130 už ha nesu gavęs...

tame ir esmė kad ne visi vienodai gaunam tas išmokas o čia pasiskelbia kokia turgaus "bobutė" neiškentusi aš tiek ir tiek gaunu ar yra kas už mane daugiau gauna.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, kverneland83 pranešimas:

ir kokiu tikslu čia tuos 240 parašei dalybų nori ar ką kitą siūlai kam čia įdomu ką turi tą ir turėk, jei žadi dalintis tai kita kalba

ne jums parasiau, tai ir nesidomekit, kas klause tam ir parasiau. yra lentele su ismoku sumom , gali pasiskaiciuoti, nesunku sudeti pagrindine, zalinima, pirmuosius ha, jaunaji, nepalankias ar dar kas ka atitinka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Gunia pranešimas:

Ikrito jau avansas..bet pagal pernai gauta suma tai tik koks 47proc nuo išmoku..zemes kiekis nesikeite..o kodel kalbama apie 70proc avansa?..gauta bazine ir už baltiminius..

pirma diena o jau psichoze.. mano ukis gavo viska apart nederlingu. kaimynas salia gavo viska. kitas gavo viska apart zalinimo.. Na suspes.. Juk tik pirma diena....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, ferma121 pranešimas:

Jau daug laimingu,kad galės pinigėlius išleisti,o mums jau treti metai kompleksinė patikra,tai parašė avansai nebus skaičiuojami uz zemę tik uz karves jau pinigai uzsakyti.

Ne visi laimingi aš irgi šiemet pirma kart pakibau ant kompleksinės tai man rašo bent jau dabar kad nuo lapkričio 4 mokės tipo avansa tik viena ten už gamtines kliūtis rašo kad užsakyti pinigai tai jaučiu dabar jau neatsikratysiu svečių irgi ilgai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu no šių metų patikros vinis tapo viename iš laukų nerastas paramai netinkamas plotas padarė nuotraukas pridėjo prie akto tipo paramai netinkamo ploto nėra o ten šlapesniais metais atsidarydavo šaltinis ir net pervažiuoti neidavo tai visad išmesdavom deklaruodami o šiemet sausa tai ir nupjovem ir va tau ir neatitikimas nu šitas tai nužudė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, ferma121 pranešimas:

nieko baisaus tos kompleksinės tik pastoviai svarbu visus dok susitvarkyti, o laukai jau pertikrinti kelis kartus, na ir su galvijais svarbu laiku registruoti,numerius, kad visos turėtu,nes pas mus jų daug ir t.t

Tai kaip suprantu komplekcine patikra bus? O ka komplekcine patikra skiriasi nuo paprastos patikros? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, juskis pranešimas:

Sveiki, gal kas susiduret. Man raso kad jums avansine ismoka nebus mokama. Paskambinus i nma jokiu neatitikimu nera. Ir pati moteriske nezino ka atsakyti. Gal taip dar kazkam yra? 

taip būna kai papuoli į jų sarašą sulaiko mokėjimą kad liktų lėšų rezervas jiems del paskaičevimo klaidų man taip buvo vėliau gausi viską iš karto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar teko pasisiust nma agro programėle ir siusti nuotraukas kad lauke yra zolė po mieziu nupjovimo iki spalio 15 d negalėjo zolės pjauti dar kitas laukas kad po žirniu pasėti žieminiai nu vienu žodžiu ūkininkui nebereikia galvoti kaip sėti pjauti tik svarbiausia laiku įvykdyti visus reikalavimus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...