Jump to content

Zymeto Kuro Kaina


krucius

Recommended Posts

prieš 14 minutes , Planetarke pranešimas:

Aš jums vaikinai pasakysiu paprastai, norit tikėkit, norit ne, po naujako baltas dyzelis bus bent 2 eurai, girdėjau pletkus iš žmonių, dirbančių naftos produktų gamyboje ir prekyboje.  Taip kad pirkite, tokia kaina yra labai gera, ir manau tikrai atsvers visus kokybės skirtumus tarp žieminio ir vasarinio. 

kai nafta 75 dolcai už barelį? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Planetarke pranešimas:

Aš jums vaikinai pasakysiu paprastai, norit tikėkit, norit ne, po naujako baltas dyzelis bus bent 2 eurai, girdėjau pletkus iš žmonių, dirbančių naftos produktų gamyboje ir prekyboje.  Taip kad pirkite, tokia kaina yra labai gera, ir manau tikrai atsvers visus kokybės skirtumus tarp žieminio ir vasarinio. 

tai kad dabar 1.75 baltas degalinese. +25 ct neatrodo dielis kosmosas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , agronoms pranešimas:

Du eurai mažai,aš būčiau valdžioj,kelčiau akcizą kad būtų koki 4 eur.nereikėtų važinėt bet kur.Ir ūkininkų bakus tikrinčiau.Lengvų auto,turiu galvoj.

O koks kam skirtumas kur ukininkas ta zalia dyzeli pila? Juk ne uz dyka jo gauna. Kaip miestieciai sako, jums gerai, jus zalio dyzelio gaunat, ne, negaunam, perkam, todel ir ji reikia taupyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , agronoms pranešimas:

Du eurai mažai,aš būčiau valdžioj,kelčiau akcizą kad būtų koki 4 eur.nereikėtų važinėt bet kur.Ir ūkininkų bakus tikrinčiau.Lengvų auto,turiu galvoj.

Siauro mąstymo žmogelis, gerai jok tokių mažuma, ne matai toliau nei pačio kiemas taip rašydamas, plačiau pamąstyki kas būtų keliant akcizą jok kuras kainuotų 4 eurus, tiek to neverta diskutuoti, lašas jūroje tos žalios kiek sudega lengvose mašinose....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, manttys pranešimas:

tai kad dabar 1.75 baltas degalinese. +25 ct neatrodo dielis kosmosas

Jums ne, kitiems galimai didelis pokytis. Visi prisiima sau. Perduodu tik tai, ka pasakė žmogus dirbantis toje srityje. Nesakau, kad jis 100% teisus. Bet kaip matom, tai tie naftos kainos svyravimai labiau nulemia kilimus nei kritimus degalinėse. Kiek jau laiko nukritus nafta? O kaip aukštai laikosi kainos vis dar?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 50 minutes , agronoms pranešimas:

Du eurai mažai,aš būčiau valdžioj,kelčiau akcizą kad būtų koki 4 eur.nereikėtų važinėt bet kur.Ir ūkininkų bakus tikrinčiau.Lengvų auto,turiu galvoj.

Tai kad po tikių sausų metų, neliko kuro jau žalio. Imam su avansu dabar. Ką kalbėt apie pylimą į mašinas? Antras dalykas, kai įmonių darbuotojai važinėja savo reikmėms su registruotomis masinomis ir nurasinėja pvm bei pajamas, tada ok? O kai kažkas važiuoja į Lytagra detalių, tada nusikaltimas? O kaip laukų priežiūra? Nuotoliniu būdu galima atlikti? Piktžolių kontrolė, prinokimo lygis kaip pvz rapsuose keičiasi valandomis kartais. Tai kaip šitą patikrinti? Nusikaltimas su žalia salerka? Tai kodėl leidžia krivininį auto registruoti ūkio reikmėms? Čia kažkokios nuoskaudos pačiam?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , Planetarke pranešimas:

Tai kad po tikių sausų metų, neliko kuro jau žalio. Imam su avansu dabar. Ką kalbėt apie pylimą į mašinas? Antras dalykas, kai įmonių darbuotojai važinėja savo reikmėms su registruotomis masinomis ir nurasinėja pvm bei pajamas, tada ok? O kai kažkas važiuoja į Lytagra detalių, tada nusikaltimas? O kaip laukų priežiūra? Nuotoliniu būdu galima atlikti? Piktžolių kontrolė, prinokimo lygis kaip pvz rapsuose keičiasi valandomis kartais. Tai kaip šitą patikrinti? Nusikaltimas su žalia salerka? Tai kodėl leidžia krivininį auto registruoti ūkio reikmėms? Čia kažkokios nuoskaudos pačiam?

Man tai tikrai jokios nuoskaudos,juk aš siauro mastymo žmogelis🙂😀...Man patinka tik tai,kaip mes rėkiam ,duokit mums išmokas tokias kaip vokiečiui,danui,kodėl mus žeminat???Tik parodykit daną,važiuojantį dažytu kuru?Vargu bau pavyks.Na taip,nes jis masto truputį plačiau už mane,siauro mastymo žmogelį...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, kverneland83 pranešimas:

Siauro mąstymo žmogelis, gerai jok tokių mažuma, ne matai toliau nei pačio kiemas taip rašydamas, plačiau pamąstyki kas būtų keliant akcizą jok kuras kainuotų 4 eurus, tiek to neverta diskutuoti, lašas jūroje tos žalios kiek sudega lengvose mašinose....

Sakai nematau toliau nei mano kiemas?😀😃

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, agronoms pranešimas:

Man tai tikrai jokios nuoskaudos,juk aš siauro mastymo žmogelis🙂😀...Man patinka tik tai,kaip mes rėkiam ,duokit mums išmokas tokias kaip vokiečiui,danui,kodėl mus žeminat???Tik parodykit daną,važiuojantį dažytu kuru?Vargu bau pavyks.Na taip,nes jis masto truputį plačiau už mane,siauro mastymo žmogelį...

Kai gyvensime kaip danai tai ir nevažinėsim su žaliu, čia kai Lietuvos valdžia pyksta kad elektromobiliais visi nevažinėja,prisigrūdę pilnas sąskaitas pinigų jau neturi kur dėt, bet vistiek vietoj elektromobilio perka padėvėtą dyzelį:) Ir jei toks bagotas tai to žalio galit visai atsisakyti,pagyvenkit madriai kaip danas:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, agronoms pranešimas:

Man tai tikrai jokios nuoskaudos,juk aš siauro mastymo žmogelis🙂😀...Man patinka tik tai,kaip mes rėkiam ,duokit mums išmokas tokias kaip vokiečiui,danui,kodėl mus žeminat???Tik parodykit daną,važiuojantį dažytu kuru?Vargu bau pavyks.Na taip,nes jis masto truputį plačiau už mane,siauro mastymo žmogelį...

Danas važiuoja tuo žaliu ir visa šeima važiuoja ir kurena viską su dyzeliu, ten dyzelis visiškai neskaičiuojamas, atveža fura pripila, čekį ant vinio ir gyvenime nieks net nežiūri, kiek atvežė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, agronoms pranešimas:

Man tai tikrai jokios nuoskaudos,juk aš siauro mastymo žmogelis🙂😀...Man patinka tik tai,kaip mes rėkiam ,duokit mums išmokas tokias kaip vokiečiui,danui,kodėl mus žeminat???Tik parodykit daną,važiuojantį dažytu kuru?Vargu bau pavyks.Na taip,nes jis masto truputį plačiau už mane,siauro mastymo žmogelį...

Atvesti gyvai ar foto uzteks.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...