Jump to content

Zymeto Kuro Kaina


krucius

Recommended Posts

Prieš 5 valandas, ludditas pranešimas:

Taigi pirmas punktas, 102 l/ha.

Be reikalo čia vėjus keliat.

Gali pasirodyti ir taip ...bet !!!!

Kartoju- jei ankštiniai- žoliniai nepažymėta " séklai" ,kuro neduoda ! Kodas žmi pat nebeduoda . Ludditai skaityk 

Nupurskiai,leksciavai,suariai,kultivavai,pasėjai ( dobilai liucerna esparcetas ir tt),deklaravai bet nepadejai varnelės kad seklai- nulis kuro.

Manau ne man vienam aktualu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Dar vienas miestietis... pranešimas:

Gali pasirodyti ir taip ...bet !!!!

Kartoju- jei ankštiniai- žoliniai nepažymėta " séklai" ,kuro neduoda ! Kodas žmi pat nebeduoda . Ludditai skaityk 

Nupurskiai,leksciavai,suariai,kultivavai,pasėjai ( dobilai liucerna esparcetas ir tt),deklaravai bet nepadejai varnelės kad seklai- nulis kuro.

Manau ne man vienam aktualu

Bet jei uzdesi varnele ar tik nepaprasys kokiu seklos dokumentu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Ramza pranešimas:

Skaityk   Galvijai uz 1SG 128 litrai kuro. Kas tau problemos su teksto suvokimu

Karve yra 1 salyginis galvijas.

Nu tai gerai, aš turiu problemų ir nesuvokiu, 1sg gauna 128ltr.... Tai ir klausiu, kur dar tu jį naudoji, jei pašaram ruošt net neužtenka? Anksčiau duodavo hektarui, dabar salyginiui. Salyginiai dengia pievas, jei nepadengia, tai ir duoda kelis litrus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , JCB pranešimas:

Nu tai gerai, aš turiu problemų ir nesuvokiu, 1sg gauna 128ltr.... Tai ir klausiu, kur dar tu jį naudoji, jei pašaram ruošt net neužtenka? Anksčiau duodavo hektarui, dabar salyginiui. Salyginiai dengia pievas, jei nepadengia, tai ir duoda kelis litrus. 

Aisku kad pasaram ruost, vandeniui, meslui, pasarui vest, dabar jau aisku. Anksciau daugiau duodavo ne dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Dar vienas miestietis... pranešimas:

Gali pasirodyti ir taip ...bet !!!!

Kartoju- jei ankštiniai- žoliniai nepažymėta " séklai" ,kuro neduoda ! Kodas žmi pat nebeduoda . Ludditai skaityk 

Nupurskiai,leksciavai,suariai,kultivavai,pasėjai ( dobilai liucerna esparcetas ir tt),deklaravai bet nepadejai varnelės kad seklai- nulis kuro.

Manau ne man vienam aktualu

Na tai bet duoda už SG, tai tas ant to ir gaunasi. Šita tvarka man regis jau keli metai.

Reikėjo pažymėti kodą pp ir gautume dar daugiau kuro nei sėklai.

Čia ta tvarka padaryta, kad kuro neduoti tiem kas turi pievų be gyvulių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...