Jump to content

Zymeto Kuro Kaina


krucius

Recommended Posts

Ką tik, kestoxs pranešimas:

Tu matai vakar dienos kaina, šios dienos kainos nesimato viešai, gali būti truputi kitokia…

Kažkaip išsimušė jie iš grafiko, kasdien būdavo esamos dienos, dabar kažkaip ikelia tik praėjusios dienos. Na reik tikėtis jog kitokia bus tik į žemąją pusę :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , Marijus197 pranešimas:

Kažkaip išsimušė jie iš grafiko, kasdien būdavo esamos dienos, dabar kažkaip ikelia tik praėjusios dienos. Na reik tikėtis jog kitokia bus tik į žemąją pusę :D 

Tai kad visada praėjusios dienos kainą skelbdavo. Norėčiau ir aš tiesiogiai matyt😀

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, gabijasu pranešimas:

Kažkodėl labai maža kaina, tokių kaip ir nēra dabar.Gal todėl ir neatveža

Kaimynas buvo užsakęd kuro iš naftruso po 1,32€ paskambino pasakė kad rytoj atveža. Aš jam pasakiau kad man atvežė po šiandien po 1,15€. Tai jis paskambino ir pasakė kad nevežtų,nes per brangiai. Tai naftrusas numetė kaina iki 1,15€ ir ryt atveža.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Juodas pranešimas:

Nuo vasario 24 nematytos kainos :D

Bet ir ne 0,65 ar kiek ten buvo :)

prieš 56 minutes , ūkininkas pranešimas:

Kaimynas buvo užsakęd kuro iš naftruso po 1,32€ paskambino pasakė kad rytoj atveža. Aš jam pasakiau kad man atvežė po šiandien po 1,15€. Tai jis paskambino ir pasakė kad nevežtų,nes per brangiai. Tai naftrusas numetė kaina iki 1,15€ ir ryt atveža.

Dar perklausiau, tai šiandien užsako, šios dienos kaina ir galios, o ne kitos savaitės. Tai nesuprasi ten jų, nes kitus kartus žiūrėk veža dienos kaina.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Garix pranešimas:

Kiek girdėjes esu, kad žieminis sausesnis ir vasara naudoti nlb rekomenduojamas. Aišku gal kalbos kalbom tik.

Žieminis yra sausesnis,mažiau kaloringesnis,todėl jo naudojama daugiau.Ir žymiai.Norint naudoti vasarą,reikėtų pilti litrą tepalo variklinio,šimtui litrų kuro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , agronoms pranešimas:

Žieminis yra sausesnis,mažiau kaloringesnis,todėl jo naudojama daugiau.Ir žymiai.Norint naudoti vasarą,reikėtų pilti litrą tepalo variklinio,šimtui litrų kuro.

Paziurek i kokybes pazymejimus kai atveza kura, zieminio Kuro cetaninis skaicius yra aukstesnis todel jis yra kaloringesnis, o Kuro Norma bet kokiu atveju ziema yra didesne, nors man ziuriu uzmiescio vidurkis uzpylus naujai vezto  A1 be rrme gerokai nukrito. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Virgis. pranešimas:

Paziurek i kokybes pazymejimus kai atveza kura, zieminio Kuro cetaninis skaicius yra aukstesnis todel jis yra kaloringesnis, o Kuro Norma bet kokiu atveju ziema yra didesne, nors man ziuriu uzmiescio vidurkis uzpylus naujai vezto  A1 be rrme gerokai nukrito. 

Nesiginčiju,tiesiog sakau kaip yra.Jeigu pačiam atrodo kad geriau,tai vadinas geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , agronoms pranešimas:

Žieminis yra sausesnis,mažiau kaloringesnis,todėl jo naudojama daugiau.Ir žymiai.Norint naudoti vasarą,reikėtų pilti litrą tepalo variklinio,šimtui litrų kuro.

Girdėjau tokią istoriją, kad kažkas sugalvojo į john deere kuro baką tepalo įmaišyt, “pariebint” kaip senais laikais, tai dpf filtrui buvo viso gero.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Virgis. pranešimas:

Paziurek i kokybes pazymejimus kai atveza kura, zieminio Kuro cetaninis skaicius yra aukstesnis todel jis yra kaloringesnis, o Kuro Norma bet kokiu atveju ziema yra didesne, nors man ziuriu uzmiescio vidurkis uzpylus naujai vezto  A1 be rrme gerokai nukrito. 

Is principo teisingai parasei, bet ne cetaninis skaicius cia esme. (neturiu po ranka kokybes sertifikatu, tai viskas is atminties) Dyzelino silumingumas (kaloringumas) skaiciuojasi pagal formule, kur ieina tankis, siera, pelenu kiekis ir vandens kiekis - labai grubiai apibendrinant , mums siuo atveju, svarbiausias tankis - kuo didesnis tankis tuo mazesnis silumingumas - tuo ''prastesnis'' dyzelinas. Imant dyzelino tanki 820 ( kad ir arktini kur tankis buna  810 ar 815 ) su tarkim 845 silumingumas skirsis (vel is atminties 😁) maziau nei 1proc. Todel teoriskai zieminis dyzelinas geresnis, bet skirtumas, mano nuomone, juokingas ir sunkiai pastebimas realybeje. Del tepalo i dyzelio baka net nekomentuosiu... Siekiant '' pariebinti'' ziemini dyzelina naudojimui vasara matau lengviausia iseiti - pilti alieju, bet zinant silumingumus nematau prasmes taip zaisti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Quattro pranešimas:

Is principo teisingai parasei, bet ne cetaninis skaicius cia esme. (neturiu po ranka kokybes sertifikatu, tai viskas is atminties) Dyzelino silumingumas (kaloringumas) skaiciuojasi pagal formule, kur ieina tankis, siera, pelenu kiekis ir vandens kiekis - labai grubiai apibendrinant , mums siuo atveju, svarbiausias tankis - kuo didesnis tankis tuo mazesnis silumingumas - tuo ''prastesnis'' dyzelinas. Imant dyzelino tanki 820 ( kad ir arktini kur tankis buna  810 ar 815 ) su tarkim 845 silumingumas skirsis (vel is atminties 😁) maziau nei 1proc. Todel teoriskai zieminis dyzelinas geresnis, bet skirtumas, mano nuomone, juokingas ir sunkiai pastebimas realybeje. Del tepalo i dyzelio baka net nekomentuosiu... Siekiant '' pariebinti'' ziemini dyzelina naudojimui vasara matau lengviausia iseiti - pilti alieju, bet zinant silumingumus nematau prasmes taip zaisti. 

Anksčiau zieminis dyzelinas buvo be biopriedu, nes vasarinis biopriedas (Fame) nesifiltruoja ziema , dabar ES nusprendus , jog visame dyzeline turi buti maziausiai 7proc biopriedo, taip pat ir zieminiame dyzeline. Todel zieminiame kure pradeta naudoti naujos kartos bioprieda - HVO, kuris puikiai tinka ir ziema. Anksciau visada zieminis buvo geresnis, nes buvo 0 proc biopriedo. O blogumas tame, kad tas bioslamstas drumsciasi, atsiranda nuosedos ir pan. Gal hvo kazkiek geresnis. Bet dar pilti papildomai aliejaus, tai tas pats kaip su tuo tepalu..dar reikia nepamirsti, kad bet koks augalinis aliejus turi tirpiklio savybiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei jau labai yra noras kazka pilti i kura papildomai yra keletas variantu: renkiesi kuro tiekeja, kuris gali pasiulyti keliais centais brangesni dyzelina, bet su profesionaliais priedais (pvz BASF priedu). Arba pats perki dyzelino prieda, pvz john deere gamintojo, yra ir ziemai ir vasarai ir dar pora rusiu. Yra ir kitu rimtu gamintoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, ggg pranešimas:

Anksčiau zieminis dyzelinas buvo be biopriedu, nes vasarinis biopriedas (Fame) nesifiltruoja ziema , dabar ES nusprendus , jog visame dyzeline turi buti maziausiai 7proc biopriedo, taip pat ir zieminiame dyzeline. Todel zieminiame kure pradeta naudoti naujos kartos bioprieda - HVO, kuris puikiai tinka ir ziema. Anksciau visada zieminis buvo geresnis, nes buvo 0 proc biopriedo. O blogumas tame, kad tas bioslamstas drumsciasi, atsiranda nuosedos ir pan. Gal hvo kazkiek geresnis. Bet dar pilti papildomai aliejaus, tai tas pats kaip su tuo tepalu..dar reikia nepamirsti, kad bet koks augalinis aliejus turi tirpiklio savybiu.

Labai klystate ponas. Litras, geriausiai, ekologisko lietuvisko aliejaus i pilna baka zieminio dyzelino (vasara) tures pigu ir gera teigiama placebo efekta ir labai tiketina jokiu neigiamu pasekmiu.  Kai tuo tarpu tepalas i baka, mano nuomone, garantuotai baigsis problemomis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jums vaikinai pasakysiu paprastai, norit tikėkit, norit ne, po naujako baltas dyzelis bus bent 2 eurai, girdėjau pletkus iš žmonių, dirbančių naftos produktų gamyboje ir prekyboje.  Taip kad pirkite, tokia kaina yra labai gera, ir manau tikrai atsvers visus kokybės skirtumus tarp žieminio ir vasarinio. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...