Jump to content

Ekologinis ar chemizuotas ukis?


drapox

Recommended Posts

pats turejau ekologini uki, kaime danti grieze zmones ir skaiciavo kiek gi as gaunu ismoku, bet kazkodel neivieno pasekejo neatsirado, uztat ekspertu sociai buvo, tai todel ir sakau, kad kai zmogus pavydi kazkam pinigu tai jam atrodo kad tas ir stoga turi ir kysius duoda ir dar galai zino ka prisigalvoja. Gal tai ir atrodo kaip nesamone, bet neivienas nerasytu jog ekologus reikia uzraukti jei nepavydetu ismoku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 143
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

pats turejau ekologini uki, kaime danti grieze zmones ir skaiciavo kiek gi as gaunu ismoku, bet kazkodel neivieno pasekejo neatsirado, uztat ekspertu sociai buvo, tai todel ir sakau, kad kai zmogus pavydi kazkam pinigu tai jam atrodo kad tas ir stoga turi ir kysius duoda ir dar galai zino ka prisigalvoja. Gal tai ir atrodo kaip nesamone, bet neivienas nerasytu jog ekologus reikia uzraukti jei nepavydetu ismoku

:eusa-clap: viena is daugelio tiesu:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šian pradėjau lankyti ekologų kursus, tai po pirmos dienos supratau, kad nieko ten sudėtingo...bet va kai žmonės neturi pakankamai informacijos, tai nelabai ir imasi eko. Prieš tai, kiek žinojau, ir aš nedrįsau imtis, bet dabar ...du metai pereinamieji, o čia žiūrėk ir dar trys praeis...nepatiks-netęsiu. Manau nereik iškarto šimtų ha imtis eko, po pirmų metų matysis sugebėjimas, galima bus dasidėti.

p.s. jaučiu senbūviai juokiasi iš mano tokių minčių :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pats turejau ekologini uki, kaime danti grieze zmones ir skaiciavo kiek gi as gaunu ismoku, bet kazkodel neivieno pasekejo neatsirado, uztat ekspertu sociai buvo, tai todel ir sakau, kad kai zmogus pavydi kazkam pinigu tai jam atrodo kad tas ir stoga turi ir kysius duoda ir dar galai zino ka prisigalvoja. Gal tai ir atrodo kaip nesamone, bet neivienas nerasytu jog ekologus reikia uzraukti jei nepavydetu ismoku

Man tai atrodo, kad ne kiek žmonės pas mus pavydi kiek tam pavydui makaronų sukabina. Tai gal ir tau paranoja pavydui-vis atrodo, kad kažkas kažko tau pavyduliauja. Aš tai iš vis neturiu nei pavydo jausmo, nei paranojos jam. Gal ir blogai, nes kartais jei pavydas su protu tai gali būti varomoji jėga. O pagrindas viso pasipiktinimo eko-imitaciniais ūkiais tai buvo ne kartą šioj temoj išdėstytas. Jei pas tamstą tokių laukų nėra, tai atvažiuok parodysiu, įtariu iš klumpių išvirsi pamatęs.

Ir džiaukis, kad LT vėjai vyraujantys ne rytų, bet vakarų, tai ne į tavo pusę tuos visus kiečius suneš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paranojom nesiskundziu ir as, taciau net ir imitaciniai ekologai galejo sudaryti sutartis dar tad ai reikalvimai nebuvo tokie kap dabar. pvz as buvau eologas tada kai nereikejo produkcijos rodyti, taciau pas mane uogynai buvo tai vel kita situacija, nes pjauti reikejo norint ekoagros prisiduoti

beja pamirsau prideti, kad kietis vejui sunkiai pasiduoda ir uzkresti juo laukus masiskai ypac chemizuots gan rimta uzduotis, ji kaiminystej yra toks laukas yra apsaugine zona kuri tuos kiecius ir turi sugaudyti, jei nesugaudo reikia ta apsaugine zona pavaisinti geru produktu ir nebelips i tavo lauka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labiausiai piktzolem skundziasi chemizuoti ukiai , nu idomu cia . drapox visu pirma reikia kalbeti su sabakstyno seimininku , blogiausiu atveju galima su purkstuvu pralekti esant tam tikram vejui . taigi esi protingas , rimtas vyras [ teko kazkada kalbetis] , kuo paciam ekologai nusikalto? kurioje vietoje perbego juoda kate?

as asmeniskai esu mazas ukininkas ir manau , kad ekologija issigelbejimas tokiem kaip as , didesni chemizuoti ukiai augina rapsa , tai leiskit mum auginti garstycias , kalendras ar dar kazka .

Gitai noreciau patarti pavasari glifosuoti dviguba norma laukus ypac jeigu yra varpucio , kitaip bus bedos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viena aišku pasidarė, kad ne visos LT čia matyt problema, dėl to visi labai taip ir nesiskundžiat. Kaip sakant sotus alkano neužjaučia. Aš irgi niekaip negalėjau patikėti šymet, kad kažkur galėjo būti blogai su kūlimais ir pan., nes pas mus buvo metai lyg ir neblogi, ko gi čia atrodo visi dejuoja. Va kai pravažiavau per LT ir pamačiau vaizdą natūroj apie Šiaulius, Pakruojį kaip gražiausi kviečių laukai apsemti iki varpų, iš karto supratingesnis pasidariau kolegų atžvilgiu. Susiprotėsit ir tamstos manau ...

Daugiausia čia piktinasi eko ūkiai apie kuriuos iš esmės niekas nieko blogo nesako, duok dieve, kad jų būtų kuo daugiau, gal ir aš tokį ūkį kursiu. Nesimaišykit. Eko ūkis ir eko-imitacinis ūkis yra du labai jau skirtingi dalykai. Skiriasi kaip moteris nuo pripučiamos moters. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir kai snekat, sakykit, kad ne eko ukiai, o "eko-imitaciniai" ukiai. ir plius, kodel cia eko ukiai daugiausiai piktinasi ? tai tada jus chemizuoti ir vis patylekit ir nei zodzio nesakykit, dabar tai atvira diskusija, tiek vieni, tiek kiti piktinasi, todel nereik sakyt kad tik eko ukiai cia rekauna..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas turiu 50 ha kaip isgyvent is paprasto ukio imkim hemizuoto su tiek ha ,bet nededant trasu irtt,nes kiek su kuo pasikalbi

tai turbut retas katras neilindes i skolas ir tt, nespejus paset o derlius ne jo jau nes avanselis isimtas nesinori taip dirbt gal geriau biski bet savo su eko ukiu ir ismokos didesnes tuo paciu nes vistiek nededi nieko nes neturi tiek apyvartiniu lesu savo neimanti darzoviu auginimo ,kanapiu ir tt, vizija tik eko gyvulininkyste ir biski grudu del gyvuliuku,nors dar nesu eko bet labai rimtai galvoju nes zemes nasumas 36 -38 ,pagal jusu pasisakymus gaisu daros del ekoagros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas "eko imitacinis" ukininkas is manes pirko mtz pries keleta metu, tai sako mum kombaino kaip ir nelabai reikia tik apariam ir pasejam o jei jau kazkas uzauga tai kaimynas sako nukula, o siuo metu itariu kai pradejo reikalauti derliaus norint gauti ismoka daug tokiu eko ukininku mete savo veikla.

O pagal mane norint gerai tvarkytis eko ukyje zut but reikalingi galvijai, tada butu lengviau su sejomaina ir tokiu budu apsinaikintu dauguma piktzoliu, o jei sejama rugiai kvietrugiai rugiai tai kas cia per sejomaina.

Kedainiu rajone yra pavyzdziu kaip reikia teisingai ekologiskai ukininkauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakykit ponai, kokiu tikslu yra duodamos ūkininkams tiek tiesiogines, tiek ekologinės išmokos?Pagal šia diskusija galima taip pagalvoti kad geriau ju ir nebūtų.Ko gero jus chemizuotu ūkių tūrėtojai ir be išmoku labai gerai tvarkotės tai gal atsirastu koks narsuolis kuris galėtų jas labdarai vaikų namams ar šiaip kaškam paaukot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakykit ponai, kokiu tikslu yra duodamos ūkininkams tiek tiesiogines, tiek ekologinės išmokos?Pagal šia diskusija galima taip pagalvoti kad geriau ju ir nebūtų.Ko gero jus chemizuotu ūkių tūrėtojai ir be išmoku labai gerai tvarkotės tai gal atsirastu koks narsuolis kuris galėtų jas labdarai vaikų namams ar šiaip kaškam paaukot?

kokios cia ismokos nesiekia 400 lt aisku tai nera dideli pinigai bet kai jau tesiasi keli metai tai isalo tai isdziuvo tai nors ir graziai bet neblogai pamacyja tuos pinigus dazniausiai zmones naudoja atsiskaitymui uz nuomojama zeme o atskirais metais isvis reikia dziaugtis kad lieka bent ismokos, matai kolega is chemizuoto ukio gali paimti ir gera derliu bet kartais kad ir kiek butum pripurskes pritresias paselius Dievulis ima ir atsiuncia koki isbandyma o kai i viena ha sudedi ne viena tukstanteli tai po to jau su niekuom nenori dalintis su ta tiesiogine ismoka o eko ukiams tai pat islieka ta pati Dievulio rizika tik ne taip skaudziai kerta per kisene jei kas nepasiseka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano ziniomis lietuvoje yra per 100 000 ukiu gaunanciu tisiogines ismokas ir per 3 000 000 gyventoju norinciu valgyti, kaip jums atrod ar lengviau pamaitini 100 000 ar 3 000 000? tai del t ir paberia tas tiesiogines tam 100 000 kad tie 100 000 maitintu likusius 3 000 000, nera kuom stebetis tas pats visame pasualyje, del to ir eko ismokos tai ne kiek kompensacia uz negautas pajamas, kiek politika , kaip suris spastuose, viliojanti pritraukti entuziastus kad maitintu savo 3000 galvu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...