Jump to content

GEDIMAI


Recommended Posts

Nušovė zetoriui tarpinę. Ar galvos šlifavimas privalomas veiksmas tokiu atveju?

Man IH Case taip buvo. Pakeitus tarpinę po kelių šimtų MV bėda pasikartojo. Tai kitą kart keičiant tarpinę plonu sluoksniu hermetiku sutepiau ir dabar laiko jau ko gero kokius 5000 MV be jokio šlifavimo. Bet šlifavimas ko gero geriausias varijantas būtų išlyginimui paviršiaus.

Bet priežastis vienaip ar kitaip tikriausiai perkaitimas. Įdomu kodėl? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tik spilka kalta tai tikrai jokiu slifavimu nereikia nes gali buti taip kad nelabai yra ten ka slifuoti.Svogeris partempia viena kita lauza is vokieciu tai berods nisanui po slifavimo teko ieskoti kitos galvos .Kitas reikalas jei tai bielkis pirma ten yra ka slifuoti antra tu visu ligu priezastis ta kad arba netvarkingai suverzta arba gamyklinis brokas reikalaujantis mechaninio pritaikymo.Yra sandarikliai skysti tarpinems po galvom juos panaudojus ir spilkas atsukes nenuimsi .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Sveiki. Iškilo man klausimas dėl traktoriaus garantinio. Prieš kelias savaites man bevažiuojant atsidarė vairuotojo pusės durelės ir žinoma išbiro jos(zvyrkelis lygus, durelės buvo tikrai gerai uždarytos ir neklibėjo). Servisas atvažo ir apžiūrėjo išlūžuses dureles, spynele ir sakė, kad ji puikei veike ir nėra pro ko prisikabinti ir sakė taip pasitaikė pirma karta, kad bevažiuojant durelės pačios atsidarytu. Taigi ar verta dar keltis vėjus dėl durelių ir sakyti, kad spynelė buvo brokuota ir ne mūsu kaltė dėl išlūžusiu durelių?

koks traktorius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Iškilo man klausimas dėl traktoriaus garantinio. Prieš kelias savaites man bevažiuojant atsidarė vairuotojo pusės durelės ir žinoma išbiro jos(zvyrkelis lygus, durelės buvo tikrai gerai uždarytos ir neklibėjo). Servisas atvažo ir apžiūrėjo išlūžuses dureles, spynele ir sakė, kad ji puikei veike ir nėra pro ko prisikabinti ir sakė taip pasitaikė pirma karta, kad bevažiuojant durelės pačios atsidarytu. Taigi ar verta dar keltis vėjus dėl durelių ir sakyti, kad spynelė buvo brokuota ir ne mūsu kaltė dėl išlūžusiu durelių?

Neieškok durnesnių už save

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Iškilo man klausimas dėl traktoriaus garantinio. Prieš kelias savaites man bevažiuojant atsidarė vairuotojo pusės durelės ir žinoma išbiro jos(zvyrkelis lygus, durelės buvo tikrai gerai uždarytos ir neklibėjo). Servisas atvažo ir apžiūrėjo išlūžuses dureles, spynele ir sakė, kad ji puikei veike ir nėra pro ko prisikabinti ir sakė taip pasitaikė pirma karta, kad bevažiuojant durelės pačios atsidarytu. Taigi ar verta dar keltis vėjus dėl durelių ir sakyti, kad spynelė buvo brokuota ir ne mūsu kaltė dėl išlūžusiu durelių?

koks traktorius

taip atsidarė ir pokšt subirėjo?? :eusa-violin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu garantinis tai jo.bet blem as suprasciau jai to vamzdzio gabalo kaina butu kokie 300 tai ir galvos nesukciau bet kai uzlauzia 1800+pvm tai biski pikta darosi

bandyk suvirint, šiaip mum kai nulūžo, tai dotpro neturėjo ar kaip, sako susivirinkit, ir laikė gal puse metų, bet paskui atvarė įdėjo naują, o sena išsivežė... sakė naujas tipo patobulintas, iš išvaizdos tai toks pats, bet gal metalas geresnis, nes dbr laiko atrodo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu garantinis tai jo.bet blem as suprasciau jai to vamzdzio gabalo kaina butu kokie 300 tai ir galvos nesukciau bet kai uzlauzia 1800+pvm tai biski pikta darosi

Virink ir rami galva bus. Preitamet pavasari luzo. Suvirinom, dejom atramini nedideli, ir laiko. ir kolegas perspejom ir kad pasiziuretu ir akurat ir pas juos itruke buvo. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...