Jump to content

Dirvos idirbimo budai ir seja


Algis...

Recommended Posts

Šitam ruošiamasi kokius 4 metus, tik niekas garsiai nekalba, o kai dulkių debesys tapo nebe naujiena imasi realių veiksmų. Deklaracijoje juk jau šiemet buvo klausiama tradicinė ar neariminė technologija taikoma.

Suvedė statistiką kas kaip ir daro išvadas, kad yra kur pasitempti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , urbonas10 pranešimas:

Man rodos pamirštą vieną iš sudedamųjų dalių dirvožemiui gerint. Tai kanopiniai gyvuliai ir mėšlas iš jų.

Niekas nieko nepamiršta, kur yra givulių pažiūrėk kokios paramos ir kokie intensyvumai, o dabar yra ruošiamos gairės augalininkystės ūkiams ir siekiama, kad liaudis vėl neprisipirktų plūgų ir kultivatorių, džiaugčiausi, o ne keiksnočiau. Protingi žingsniai. Beja aš jau turiu sėjamąją, man jau nebeskirs paramos, bet dėl tų kuriems įsigyjant parama padės apsispręsti tik apsidžiaugsiu. Veikia šita technologija, veikia!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , voras pranešimas:

Niekas nieko nepamiršta, kur yra givulių pažiūrėk kokios paramos ir kokie intensyvumai, o dabar yra ruošiamos gairės augalininkystės ūkiams ir siekiama, kad liaudis vėl neprisipirktų plūgų ir kultivatorių, džiaugčiausi, o ne keiksnočiau. Protingi žingsniai. Beja aš jau turiu sėjamąją, man jau nebeskirs paramos, bet dėl tų kuriems įsigyjant parama padės apsispręsti tik apsidžiaugsiu. Veikia šita technologija, veikia!

bet pagal dirbimo gyli ir noraginius skutikus jau reiks i patvori statyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 53 minutes , voras pranešimas:

Šitam ruošiamasi kokius 4 metus, tik niekas garsiai nekalba, o kai dulkių debesys tapo nebe naujiena imasi realių veiksmų. Deklaracijoje juk jau šiemet buvo klausiama tradicinė ar neariminė technologija taikoma.

Suvedė statistiką kas kaip ir daro išvadas, kad yra kur pasitempti. 

Aš galiu pasakyt kur veda šitie, kaip tu sakai, realųs veiksmai - smulkus ir vidutinis ūkis spaudžiamas į kampą. Absoliuti diskriminacija mokesčių pavidalu, pridėkim per prievartą brukamą technologiją, kuri daugumai ariančių ir sėjančių su sz bus nepasiekiama ir tokių ūkių ateitis nekažką atrodo.

prieš 59 minutes , voras pranešimas:

Niekas nieko nepamiršta, kur yra givulių pažiūrėk kokios paramos ir kokie intensyvumai, o dabar yra ruošiamos gairės augalininkystės ūkiams ir siekiama, kad liaudis vėl neprisipirktų plūgų ir kultivatorių, džiaugčiausi, o ne keiksnočiau. Protingi žingsniai. Beja aš jau turiu sėjamąją, man jau nebeskirs paramos, bet dėl tų kuriems įsigyjant parama padės apsispręsti tik apsidžiaugsiu. Veikia šita technologija, veikia!

Kuri technologija? DD ar kaip tavo - skutimas ir sėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ramas 1 pranešimas:

Tai visokius till statys i patvorius,nes tikrai ne 8cm zeme judina.Klausimas ,kaip augs tas rapsas su juostine,kai padas susidarys

Padas susidaro dirbant perdregna dirva o bearimineja tai viena ir pagrindiniu salygu ko negalma daryti. Rapsa seju sunkioje dirvoje 7 metus  su juostine sejamaja ir tikrai jis geresnis nei arime  .

20201003_101043.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Ir kas gi jus įgaliojo nuspręst, kas tvariai ūkininkauja, o kas ne?

Manes tikrai niekas tesiog biski domuosi , mokslas i tai jau atsake ir tuo rementis ES rekomenduos sikrstyti parama . Didzioji dalis Europos ukiu besivakidami pelno sau ir chemijos gigantam nustekeno zeme . Tai faktas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , u.k aurimas pranešimas:

nu as tada nesuprantu, kaip mesla iterp bearimej technologijoj..... 8 cm tai cia pazastu kutenimas meslui...... tas pats kas nieko, jokios naudos.... o,  bet taciau, kaip suprantu, kostiumuoti dedes kaime geriau zino kaip tvarkytis.....   

Visi susitvarko o jumi neisivaizduoja . Pries du metus panasei kalbejo kaiminas. Pasidomejo susideliojo ir dirba su tuo meslu bearimine  .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , vrimvydas pranešimas:

Padas susidaro dirbant perdregna dirva o bearimineja tai viena ir pagrindiniu salygu ko negalma daryti. Rapsa seju sunkioje dirvoje 7 metus  su juostine sejamaja ir tikrai jis geresnis nei arime  .

kaip pavyksta paseti i sunkia dirva ? - moly ? koks pries tai buna idirbimas ? nes dazniausia dirva buna ,jeigu sausa- idziuvus ,kieta.. arba slapia-plastelinas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Bulvinykas pranešimas:

Aš galiu pasakyt kur veda šitie, kaip tu sakai, realųs veiksmai - smulkus ir vidutinis ūkis spaudžiamas į kampą. Absoliuti diskriminacija mokesčių pavidalu, pridėkim per prievartą brukamą technologiją, kuri daugumai ariančių ir sėjančių su sz bus nepasiekiama ir tokių ūkių ateitis nekažką atrodo.

Kuri technologija? DD ar kaip tavo - skutimas ir sėja.

Kaip dirbo su sz taip toliau dirbs, beja jai manai, kad toks ūkis yra prekinis ir perspekryvus tai net labai mane nustebinai.

O kuri technologija pats puikiai supranti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, voras pranešimas:

Kaip dirbo su sz taip toliau dirbs, beja jai manai, kad toks ūkis yra prekinis ir perspekryvus tai net labai mane nustebinai.

O kuri technologija pats puikiai supranti.

Ne apie perspektyvas kalba eina. Taip rūšiuojant, tai ir iki Indijos kastų netoli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, urbonas10 pranešimas:

O kaip su sita technologija šlapiais metais? Tarkim kūlimas šlapias ir kombainas pridaro vėžių lauke? Kaip jas išlygint jei jau išvis žemės nedirbt?

Nežinau ar bus vėžės, pavasatį vanduo nusidrenuoja puikiai.

O ruduo šlapias kai buvo dar neturėjau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , voras pranešimas:

Tai jiems ir netrukdys niekas, tiesiog traukinys suka kita kryptim, kas lieka lai lieka

Aš ir pas seju su SZ. Ir ne dėl to, kad man labai patinka. Kokias galimybes turi, su tuom ir dirbi. Čia ta diskusija yra nevieno lygio. Aš pvz seju 30-40 ha, ir man ta nauja technologija bus neįkandama. Kas sėja 200-300 tai tai ir apie technologijas geriau galvojas.  Sakysit samdyk arba kooperuokis. Mielai, bet samdyt nėra ką, o koperuotis irgi nėra. Nes kooperacija galima tik tarp vienodo dydžio ūkių.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...