Jump to content

Dirvos idirbimo budai ir seja


Algis...

Recommended Posts

prieš valandą, u.k aurimas pranešimas:

O su kuo traukt sejama pamirsai paskaiciuot, nes dabar uki 150 ag didziasias traktorius , tai bet kuriuo atveju ag mazai :)

4 metru avataras vaziuoja su tokiu labai net.

Bet kad set su avataru labai daug namu darbu reikia padaryti, t.y. nera taip kad tik pyst ir visus laukus varai tiesiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Zvanas pranešimas:

80 t/ha mėšlo yra stipriai per riebu, jei gerai pamenu tai galima max 30 t.

30 iskratai tai beveik nesimato kad kratyta,80 tai jau sis tas ,bet tikrai ne per daug.Cia ta norma ant durniaus nustatyta,mineraliniu trasu tai gali bert kiek nori,nelogiska cia visai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , kesstonis pranešimas:

30 iskratai tai beveik nesimato kad kratyta,80 tai jau sis tas ,bet tikrai ne per daug.Cia ta norma ant durniaus nustatyta,mineraliniu trasu tai gali bert kiek nori,nelogiska cia visai.

Nerealu 80 tonu :-D  skystas mėšlas turi 4 kg  tonoj, tai gaunasi 320 kg į ha :-D o čia kiek suprantu dar tirštas, fantastika. Varot vyriokai rimtai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , kestoxs pranešimas:

Nerealu 80 tonu :-D  skystas mėšlas turi 4 kg  tonoj, tai gaunasi 320 kg į ha :-D o čia kiek suprantu dar tirštas, fantastika. Varot vyriokai rimtai...

Na vel jus pasikliaujat savo fantazija bet ne faktais :) mano meslo nematet, jis nera nei skystas nei tirstas,  laikau mesinius galvijius, kurie ant gilaus kraiko buna, meslas sausas nes kloju i vales :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , dzipas pranešimas:

4 metru avataras vaziuoja su tokiu labai net.

Bet kad set su avataru labai daug namu darbu reikia padaryti, t.y. nera taip kad tik pyst ir visus laukus varai tiesiai.

Va va, pagaliau diskusija pradeda suktis kokius namu darbus žmones daro prieš striptill ar no till sejas. Kas bandė tas supranta, kad sejamoji nieko daug nesprendžia, turi ateiti į ūkį visa technologija. 
Kai dirvos gauna mėšlo, reguliariai rotuojamos pievos tikrai netikiu dirvos alinimu, kad ir ariant. mano nuomone dirvozemis geresnios bukles turėtų būti,  nei pas no tillininkus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , Zvanas pranešimas:

O kiek kainuoja toną mėšlo transportuoti ir iškratyti?

No-tille be tarpinių ir sėjomainos derliai mažėja, o darant kaip reikia pelnas didėja.

Kainuoja brangiai, vien geras meslo kratytuvas yra brangus agregatas, bet kol kas neradau geresnio dirvos gerinimo nei meslas :) nei zirniai ar pupos, nei pudymas, bet as kalbu apie savo uki :) kas tinka man nebutinai tinka kitam :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Žinot ko reikia norint pereit prie DD - viską prašikt varžytinėse, tada kiek dar lieka žemių, pasamdyt avatarą ir pasėt. O jūs čia apie pasiruošimą kažkokį mistinį kalbat.

DeeDee tai tas tarakonas iš filmuko Ogis ir tarakonai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Žinot ko reikia norint pereit prie DD - viską prašikt varžytinėse, tada kiek dar lieka žemių, pasamdyt avatarą ir pasėt. O jūs čia apie pasiruošimą kažkokį mistinį kalbat.

Nu prie manes ukis taip ir daro :D bankrutavo, dbr ant dukros viska samdo, pries 3 dienas avataras sejo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, u.k aurimas pranešimas:

Kainuoja brangiai, vien geras meslo kratytuvas yra brangus agregatas, bet kol kas neradau geresnio dirvos gerinimo nei meslas :) nei zirniai ar pupos, nei pudymas, bet as kalbu apie savo uki :) kas tinka man nebutinai tinka kitam :)

Nežinau. Man Timac Agro vadybininkė guldė galvą atvažiavusi, kad žemę mėšlu rūgštinu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , dumoju pranešimas:

Nežinau. Man Timac Agro vadybininkė guldė galvą atvažiavusi, kad žemę mėšlu rūgštinu :D

Apie timac patyli tiek dažnai pradėjo lankytisnūkyje kad beina atsikratyt kaip blogu kvapu. O ekspermentam duot už dyka nesutinka, nes labai brangi produkcija, sakau žodis labai brangu man netinka... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, u.k aurimas pranešimas:

Tai zinoma kad svajoju, kitaip ir but negali bet norisi savo zeme dirbt, o ne kaimynui duokle moket ;)

Zinok keli mano kaimynai man duokle moka ,uz paslaugas ir jie tikrai nebloga pazanga padare, nes kokybiskai laiku padaryti darbai esa pelna:j taip savanaudiskai ziurint geriau manes nesamdytu, tada po keliu metu atsilaisvintu zeme aplinkui, o dar stipreja tie kaimynai:)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, u.k aurimas pranešimas:

Na vel jus pasikliaujat savo fantazija bet ne faktais :) mano meslo nematet, jis nera nei skystas nei tirstas,  laikau mesinius galvijius, kurie ant gilaus kraiko buna, meslas sausas nes kloju i vales :)

Aš pasikliauju tuo kas parašyta, ir kokius tyrimus turiu.... o jei pačiam atrodo kad mažiau pasidarai tyrimą ir oficialiai gali dėt 100 tonu. O dabar popieriukus vistiek pildot iki 30...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, paulius radvila pranešimas:

Zinok keli mano kaimynai man duokle moka ,uz paslaugas ir jie tikrai nebloga pazanga padare, nes kokybiskai laiku padaryti darbai esa pelna:j taip savanaudiskai ziurint geriau manes nesamdytu, tada po keliu metu atsilaisvintu zeme aplinkui, o dar stipreja tie kaimynai:)

 

Cia buvo kalba apie zemes nuoma :) ne apie darbus, nera ka pasamdyt aplink mane,  nebet tu vaziuosi iki Pakuonio :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...