Jump to content

Javų supirkėjai


rimsnk

Recommended Posts

prieš 25 minutes , kestoxs pranešimas:

Jo butų idomu sužinoti, kainas geras siūlo, rinkoje tokiu nėra, bet kai pavadinimą ivedi į Google nieko labai gero nerandi, tai kyla klausimas kaip ištikrųjų.

Gavau ir aš žinutės su kainomis.bet

http://www.pamarys.eu/pasvaliskiai-vel-deklaruoja-silutiskiu-zeme-kaip-savo/

Viską pasako kas do kadrai. Tokiems tik iš anksto viską sumokėjus gali krauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , PArty pranešimas:

Gavau ir aš žinutės su kainomis.bet

http://www.pamarys.eu/pasvaliskiai-vel-deklaruoja-silutiskiu-zeme-kaip-savo/

Viską pasako kas do kadrai. Tokiems tik iš anksto viską sumokėjus gali krauti.

Ta ir sakiau, kad Google nelabai kokia nuomone sudaro, dar ir kaina kai rinkoje avižos iki 190 stovi čia 235, didelis skirtumas, bet siaip draugas lyg bando parduoti, avanso duoda 20% likusius per mėnesį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, PArty pranešimas:

Gavau ir aš žinutės su kainomis.bet

http://www.pamarys.eu/pasvaliskiai-vel-deklaruoja-silutiskiu-zeme-kaip-savo/

Viską pasako kas do kadrai. Tokiems tik iš anksto viską sumokėjus gali krauti.

Siais laikais reikia itin atsargiai rinktis pirkejus, jei agrosfera, obeliu aliejus, bankrutavo tai net tokia asuma as nepasitikeciau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, paulius radvila pranešimas:

Siais laikais reikia itin atsargiai rinktis pirkejus, jei agrosfera, obeliu aliejus, bankrutavo tai net tokia asuma as nepasitikeciau

Kaip ir komentarus reikia vertinti atsargiai, obeliu aliejus dar kolkas nebankrutaves ;) taip ir su supirkėjais reikia atsargiai. Žaliavų verslas yra vienas iš procentaliai mažiausią maržą uždirbančių verslų, riba tarp pelno ir nuostolio yra labai plonyte

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, yogop pranešimas:

Kaip ir komentarus reikia vertinti atsargiai, obeliu aliejus dar kolkas nebankrutaves ;) taip ir su supirkėjais reikia atsargiai. Žaliavų verslas yra vienas iš procentaliai mažiausią maržą uždirbančių verslų, riba tarp pelno ir nuostolio yra labai plonyte

Kai ne bankrutaves? Tai tamposi po teismus bet faktas kad yra minus 5mln cia visa turta ivertinus biski daugiau nei vertas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
Prieš 10 valandų, tadasg pranešimas:

Laba. Turite kas reikalų su Imlitex agro? Kažin mane vieną užknisa ar dar kam skolingi yra kelis mėnesius? Palūkanos išrašytos, bet vis tiek nemoka.

Ne vienerius metus  dirbom su jais..tai pinigai visada laiku, jokio vėlavimo nėra buve. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, tadasg pranešimas:

Laba. Turite kas reikalų su Imlitex agro? Kažin mane vieną užknisa ar dar kam skolingi yra kelis mėnesius? Palūkanos išrašytos, bet vis tiek nemoka.

vėlavo ir man mėnesį, pradėjau klausinėt kame reikalas, tai paskui per mėnesį per kelis kartus atsiskaitė...minusą riebų užsidirbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Gunia pranešimas:

Ei ei, ten tikriausiai nei vieno pasvaliečio nėra:happy-partydance:

Tie veikėjai siuntinėjo rudenį labai aktyviai žinutes, bet nežinau kiek reikia neturėti kritinio mąstymo, kad susidėti su jais. Pirma, tik pagūglinus jų pavadinimą išmetė straipsnius kaip jie nelegaliai deklaravo aerodromus ir pan. Antra, žadamos kainos - rudenį vienu metu žadėjo 30eur daugiau nei amilina pas mus duoda (o jos kainos prie didžiausių), taip viršidami net biržos kainą, patys pasiimdami iš kiemo. Neteisinu jų tikrai, bet patys ūkininkai per daug lengvatikiai, savo sunkiai užaugintus grūdus keičia į skambius pažadus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...