Jump to content

Jurgionis

Nariai
 • Pranešimai

  165
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Jurgionis

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Trakų raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jurgionis

  KVIETRUGIAI

  Aš ant Jenisejaus esu prisukęs transporterio juostą tarp pirmo ir antro sietų gale, kad nuo galinio nuožulnaus sieto varpos kristų tiesiai į perkūlimą. Iki tol varpų daug privarydavo į bunkerį, po to visai neprivaro.
 2. Jurgionis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Kažkaip niekas nenori pirkti ekologiškų kvietrugių. Gal kas galit pasufleruot kas šiuo metu juos superka? turiu pardavimui apie 60 t.
 3. Jurgionis

  Grūdu kainos?

  Visai kainos nera....teks susisandeliuot ir geresniu laiku laukt
 4. Jurgionis

  Grūdu kainos?

  Gal kas žinote eko grūdų (kvietrugių, avižų, žirnių) supirkimo kainas?
 5. Jurgionis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Sveiki, gal kas turite parduoti ekologiškų avižų sėklų ~4 t. ?
 6. Jurgionis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Šiemet kažkoks absurdas su eko grūdų kainom. PVZ. pernai įprastiniai kvietrugiai buvo po ~140 eur/t., eko kvietrugius pardaviau po 230 eur/t. Šiemet kai įprastiniai po 180 eur/t, eko vis tie patys 230 eur/t.....
 7. Jurgionis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Tuo pačiu gal parekomenduotumėte kam galima parduoti ekologiškus kvietrugius nelaukiant kol Ekoagros išduos šių metų sertifikatą?
 8. Jurgionis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Kur galima būtų rasti straipsnį ar kokį oficialų dokumentą, kuriame įvadrinta, jog 2018 m. pavasario sėjai ekologiniams ūkiams leidžiama naudoti nesertifikuotą sėklą?
 9. Jurgionis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Ekoagros kol kas nereikalauja tokių tyrimų daryti, tai aš iki šiol neesu daręs
 10. Jurgionis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Gal kas žinote atsakymą dėl reikalavimo pakeisti sėklą bent kartą per penkis metus - pvz. šiuo metu auginu vasarinius žirnius „Respect“ (šie metai yra ketvirtieji sėjos ta pačia sėkla metai), jeigu per šių metų pavasario sėją visus suplanuotus laukus apsėčiau „Respect“ žirniais, o viename iš laukų pakeisčiau sėklą ir pasėčiau „Ingrid“ veislę, rudenį nukūlęs „Ingrid“ žirnius pasilikčiau sėklai ir kitų metų pavasarį „Ingrid“ veisle užsėčiau visus suplanuotus žirniais apsėti laukus – ar reikalavimas pakeisti sėklą bent kartą per penkis metus būtų tinkamai įvykdytas?
 11. Jurgionis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Aš į kvietrugius įsėju raudonuosius dobilus, kažkur po 8 kg/ha.
 12. Aš suprantu taip: PSD - 9 % nuo minimumo (dabar minimumas 400 eur), t.y. įmoka 36 eur, mokėti nereikia tiems, kurie dirba pagal darbo sutartį. Visiems kitiems reikia. VSD - mažiau kaip 4 EDV mokėti nereikia. Virš 4 EDV mokėti privalo visi atitinkamai 28,9 % arba 30,9 % nuo pusės apmokestinamų pajamų. GPM - moka tik PVM mokėtojai, atitinkamai nuo 5 iki 15 %. Ar teisingai suprantu?
 13. http://valstietis.lt/naujienos/ukininku-zinios/kokius-mokescius-mokes-ukininkai-2018-m/
 14. Pas mane dauguma sutarčių su planais iš regia.lt, nma teikiau tris metus iš eilės tuos dokumentus ir viskas tiko
 15. Jurgionis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Bet jei deklaruosiu kaip žalią pūdymą ar atitiks sėjomainos reikalavimus dėl azotą kaupiančių žolių? "37.2. auginti kaip sideracinį pūdymą žaliajai trąšai daugiamečių pupinių žolių augalus arba šių nurodytų daugiamečių pupinių žolių augalų mišinius, sudarytus iš baltųjų dobilų, esparcetų, barkūnų, liucernų, gargždenių, raudonųjų dobilų, rausvųjų dobilų, kurie turi būti pasėti ir auginami ne trumpiau kaip vieną kartą per penkerių metų laikotarpį su pagrindine kultūra kaip įsėlis, o kitais metais auginami kaip pagrindinė kultūra"
×
×
 • Create New...