Jump to content

Jurgionis

Nariai
 • Pranešimai

  170
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Jurgionis

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Trakų raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jurgionis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Taip skambinau, kestoxs buvo teisus, esu neigyvendines sejomainos 13 ha plote ir uz ji siemet negausiu eko ismokos :( suklaidino mane ekoagros, jos dobilai nebutini sejomainoje... pasirodo butini
 2. Jurgionis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Patikrinus portal.nma.lt deklaruotų laukų informaciją, tai nei vienas nėra atmestas dėl paramos ekologiniam ūkininakvimui. Beto nesu gavęs jokių pranešimų apie pritaikytas sankcijas ar neatitikimus sėjomainai. Skambinsiu į NMA aiškintis situacijos
 3. Jurgionis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Tikrai taip, Ekoagros yra atsiuntus lentele su visais mano sklypais kur atzymeta kad sejomaina ivykdyta
 4. Jurgionis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Lentele jau seniai esu nusiuntes ir turiu gaves patvirtinima is Ekoagros apie gavima. Del kazkokiu kitu priezasciu taip paskaiciuota
 5. Jurgionis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Pas mane tokia pati situacija, LT finansavimas ir tikrai per didelis nei būdavo iki šiol. EU finansavimo visai nėra tokios eilutės. Bendrai išmoka paskaičiuota kokių 30 proc mažesnė nei įprasta. Gal kas žinot kodėl taip yra?
 6. Jurgionis

  KVIETRUGIAI

  Aš ant Jenisejaus esu prisukęs transporterio juostą tarp pirmo ir antro sietų gale, kad nuo galinio nuožulnaus sieto varpos kristų tiesiai į perkūlimą. Iki tol varpų daug privarydavo į bunkerį, po to visai neprivaro.
 7. Jurgionis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Kažkaip niekas nenori pirkti ekologiškų kvietrugių. Gal kas galit pasufleruot kas šiuo metu juos superka? turiu pardavimui apie 60 t.
 8. Jurgionis

  Grūdu kainos?

  Visai kainos nera....teks susisandeliuot ir geresniu laiku laukt
 9. Jurgionis

  Grūdu kainos?

  Gal kas žinote eko grūdų (kvietrugių, avižų, žirnių) supirkimo kainas?
 10. Jurgionis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Sveiki, gal kas turite parduoti ekologiškų avižų sėklų ~4 t. ?
 11. Jurgionis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Šiemet kažkoks absurdas su eko grūdų kainom. PVZ. pernai įprastiniai kvietrugiai buvo po ~140 eur/t., eko kvietrugius pardaviau po 230 eur/t. Šiemet kai įprastiniai po 180 eur/t, eko vis tie patys 230 eur/t.....
 12. Jurgionis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Tuo pačiu gal parekomenduotumėte kam galima parduoti ekologiškus kvietrugius nelaukiant kol Ekoagros išduos šių metų sertifikatą?
 13. Jurgionis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Kur galima būtų rasti straipsnį ar kokį oficialų dokumentą, kuriame įvadrinta, jog 2018 m. pavasario sėjai ekologiniams ūkiams leidžiama naudoti nesertifikuotą sėklą?
 14. Jurgionis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Ekoagros kol kas nereikalauja tokių tyrimų daryti, tai aš iki šiol neesu daręs
 15. Jurgionis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Gal kas žinote atsakymą dėl reikalavimo pakeisti sėklą bent kartą per penkis metus - pvz. šiuo metu auginu vasarinius žirnius „Respect“ (šie metai yra ketvirtieji sėjos ta pačia sėkla metai), jeigu per šių metų pavasario sėją visus suplanuotus laukus apsėčiau „Respect“ žirniais, o viename iš laukų pakeisčiau sėklą ir pasėčiau „Ingrid“ veislę, rudenį nukūlęs „Ingrid“ žirnius pasilikčiau sėklai ir kitų metų pavasarį „Ingrid“ veisle užsėčiau visus suplanuotus žirniais apsėti laukus – ar reikalavimas pakeisti sėklą bent kartą per penkis metus būtų tinkamai įvykdytas?
×
×
 • Create New...