Jump to content

Pievos deklaravimas: ar butina išvežti šieną?


BriedisMiske

Recommended Posts

prieš 19 minutes , marius112 pranešimas:

bent jau kaip pernai tai nuo tuo lauko buvo minusojama ir viskas.

 

Jei procentas nedidelis tada taip .. kai susidursite su didssniu procentu tada suprasite ir ka reiskia nma poziuris ir ka reiskia teismu poziuris ir kiek laiko uztruks ir kiek kainuos atgauti ar neatgaut gailmai gaunamas ismokas..

P.s. zmogus - butybe, nors klausia patarimu, mokosi tik is savo klaidu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Tai kaip dabar daryt cia vadinasi isprausti i kampa. Pievu uzarti ar paseti ir ka nors kita deklaruoti negalima nes reiks atkurti ir sankcijos ir nulis ismoku. Tai jei sukti ritinius ir pudyti  galulaukej zmogus nenori pagal navicko filosofija arba gyventi su 10 karviu , kodel ivedamos zemes veiklos krypties apribojimai?? Kas zino kaip apeiti ir uzarti pievas kad gauti tiesiogines ismokas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Traktorius pranešimas:

Tai kaip dabar daryt cia vadinasi isprausti i kampa. Pievu uzarti ar paseti ir ka nors kita deklaruoti negalima nes reiks atkurti ir sankcijos ir nulis ismoku. Tai jei sukti ritinius ir pudyti  galulaukej zmogus nenori pagal navicko filosofija arba gyventi su 10 karviu , kodel ivedamos zemes veiklos krypties apribojimai?? Kas zino kaip apeiti ir uzarti pievas kad gauti tiesiogines ismokas?

10 karviu 40 ha. dengiamumas.jau turetu ūkininkas (ar vaikai,vaikaičiai) su tiek žemės ir proto turėt , nes kaip kitaip tas 10 karvių išlaiko.... 

P.s. postas artimas kibernetiam policajui ar panašiam elementui...  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, urbonas10 pranešimas:

Per anksti panikuojat. Kolkas dar niekam neliepė atsėt.

Kodel per anksti. Vakar kalbejau su nma tai sake jau pernai kai kam teko atstatinet uzartas pievas, siemet tik po dekaravimo gaus zinutes vasara arba rudeni kas papuole.  Po velniais jei as ne gyvulininkas kodel man turi nurodyti kaip turiu isgyventi ar sodininkyste ar darzininkyste ar bitininkyste verciuosi tai mano pasirinkimo teise. Cia kazkas pjaunasi su Europos lygiu teisiu veiklos zemes ukije konkurencijos istatymais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, bebrynas pranešimas:

10 karviu 40 ha. dengiamumas.jau turetu ūkininkas (ar vaikai,vaikaičiai) su tiek žemės ir proto turėt , nes kaip kitaip tas 10 karvių išlaiko.... 

P.s. postas artimas kibernetiam policajui ar panašiam elementui...  

Proto zemes ukio ministerija neturi tokias diskriminacines perteklines taisykles ivesdama. Cia blogiau nei sovietu sajungoj diktatas ka turiu daryti kuo verstis ... engiami smulkus ukio dalyviai.  Kodel grudininkam kurie tukstancius ha pievu suare pries kelis metus kodel tiems proporcingai nenurodo atkurt pievu. Kodel tik sitiem kas nuo pernai 100 proc turi atstatyt. Kodel tiems kas seniau suare nereikia nieko atstatinet filosofiniam pamastymui...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Traktorius pranešimas:

Kodel per anksti. Vakar kalbejau su nma tai sake jau pernai kai kam teko atstatinet uzartas pievas, siemet tik po dekaravimo gaus zinutes vasara arba rudeni kas papuole.  Po velniais jei as ne gyvulininkas kodel man turi nurodyti kaip turiu isgyventi ar sodininkyste ar darzininkyste ar bitininkyste verciuosi tai mano pasirinkimo teise. Cia kazkas pjaunasi su Europos lygiu teisiu veiklos zemes ukije konkurencijos istatymais...

Teoriškai, gali nesilaikyti, tiesiog nedeklaruoji ir neimi išmokų ir darai ką tu nori, jokių nurodymu tuomet nėra. Esme yra ta, kad čia už tam tikrus įsipareigojimus duodami pinigai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Traktorius pranešimas:

Kodel per anksti. Vakar kalbejau su nma tai sake jau pernai kai kam teko atstatinet uzartas pievas, siemet tik po dekaravimo gaus zinutes vasara arba rudeni kas papuole.  Po velniais jei as ne gyvulininkas kodel man turi nurodyti kaip turiu isgyventi ar sodininkyste ar darzininkyste ar bitininkyste verciuosi tai mano pasirinkimo teise. Cia kazkas pjaunasi su Europos lygiu teisiu veiklos zemes ukije konkurencijos istatymais...

pievas užsodintas mišku ir teks atsėt ? :)))  mus kraštuos, labai daug gudručiu pirko pievas ir užsodino ąžuoliukais .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Ramza pranešimas:

Kas cia blogai, pieva nupjauni, sugrebi, isvezi siena, sukrauni, pasiemi ismokas. Pieva grazi, gandrai atskrenda, tu paseliu ir taip daug visur turi but ivairove  ne vien viskas uzarta uzseta .

Sekmes grebiant ir pudant siena.... su vieninteliu tikslu tai gali buti daroma suserti gyvuliams, bet kai ju nera ir niekam nereikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-04-21 at 11:59, kestoxs pranešimas:

Gali smulkinti vežti į krūvas ir pudyti, vėliau tręšti,  tai ką tau reikia. Trąša gera. 

 Kažkada buvau  kraštovaizdžio programuoji ir ten reikėjo nupjauta žole surinkti ir išvežti. Tai ne problema su kir 1.5 . nukerta ir i priekaba supučia. Pirmais metais buvo problema kur dėti. Kirtau rugsėjo pabaigai, iš šešių ha pririnkau penkiolika priekabų. Antrais  panašiai tiek bet kasmet vis mažiau. Tiesiog nuskurdo mano pieva ir po penkmečio buvo ryškus kontrastas tarp mano nurenkamos ir kaimyno smulkinamos i paskleidžiamos .                   surinkta ir supilta žolė i kupetas , per kelis metus netaps trąša,  jai nejudinsi tai ilgai nesupus. tai tik pelėsių veisykla.  

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, waldasxl pranešimas:

 Kažkada buvau  kraštovaizdžio programuoji ir ten reikėjo nupjauta žole surinkti ir išvežti. Tai ne problema su kir 1.5 . nukerta ir i priekaba supučia. Pirmais metais buvo problema kur dėti. Kirtau rugsėjo pabaigai, iš šešių ha pririnkau penkiolika priekabų. Antrais  panašiai tiek bet kasmet vis mažiau. Tiesiog nuskurdo mano pieva ir po penkmečio buvo ryškus kontrastas tarp mano nurenkamos ir kaimyno smulkinamos i paskleidžiamos .                   surinkta ir supilta žolė i kupetas , per kelis metus netaps trąša,  jai nejudinsi tai ilgai nesupus. tai tik pelėsių veisykla.  

 

 

Tai jusu praktinis pastebbejimas tik  irodo, kad sios priemones bloginti o ne gerinti lauku bukle, nes isvezamas betiksliai humosas sukelia vienoje vietoje didelius tarsos objektus ir mulco isvezimas blogina dirvos bukle ir derlinguma. Dangstomasi kad mulciavimas blogina pievu bukle ir nesuteikia rinkai pridetines vertes. Tai po velniu kokia pridetine verte suteikia nurinkimas ir krovimas sunykusios zoles i kruvas. Pauksciam ir faunai kenkia ankstyvas in tensyvus pievu pjovimas, Tai jei dangstosi pievu ir pauksciu gerove tegu pralgina mulciavimo terminus iki spalio ir valio turim viska ir pauskcius ir vabaliukus ir biomase pasilieka tresimui ir nedeginam iskastinio kur 5 kart daugiau betiksliam darbui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko nesugadinam kai mulciuojam, pjaunam pieva. Daug metu mulciavau, pjoviau, atidaviau zole gyvulininkam, buvo kad ir sugrebes kruvas sudeginau, graziausia pieva, reikia tinkamai priziuret. Bekurdami jus ta pridetine verta baigiat nualit dirvozemi, paziurekit jau pusto kaip afrikoj, rauvas kur tai matyta, reiktu ribot rapso plotus, sitokia smirdalyne ir kaip nualinat zeme. Pievu skaiciu dar reiketu didint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gera tema sujudinot , pievos jo , bet ir uz gyvulius nenores nieko duoti ...  Bitininkai pries 5m galvojau nusikalba , o ten mokslininkai suirenka papliurpt ,o pasirodo nemelavo 

https://player.fm/series/vienkartine-planeta/vienkartine-planetanauja-es-zemes-ukio-politika-mirtinas-pabuciavimas-zaliajam-kursui

1. gyvulininkyste.. 

2.slapynes ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Arunas S pranešimas:

Ne ne ne negalima nesmulkinti :D ir suprask ka jie sugavoja

Bet kokios biologinės liekanos  tai tik i nauda dirvožemiui. Tai žino visi .

Ką sugalvojo ir taip aišku. Laisvu žemių kaip ir nebeliko tad reik sofinius ir smulkius paspausti ir padaryti taip kad neapsimokėtų jiems ta žeme dirbti. kai nebeliks smulkių ... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, waldasxl pranešimas:

Bet kokios biologinės liekanos  tai tik i nauda dirvožemiui. Tai žino visi .

Ką sugalvojo ir taip aišku. Laisvu žemių kaip ir nebeliko tad reik sofinius ir smulkius paspausti ir padaryti taip kad neapsimokėtų jiems ta žeme dirbti. kai nebeliks smulkių ... 

Bet jei tie 'sofiniai' tokie zalieji, tai kam jiems ismokos.. juk idrja svarbiau.. ir šiaip galėtų su kokiu dalgiu pievas nusmulkinti , kad pilnai eko gautusi... tiesa ir tada pirst reiktu sulaikyt šienaujant.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...