Jump to content

Gyventojų pajamų mokestis (GPM)


Recommended Posts

Nemažai ūkininkų yra milijonieriai, jei pavertus į litus tai jų yra tikrai daug ir dauguma tu jau tie kur turi daugiau nei 50 Ha ir jais tapę nesumokėjo ne lito pelno mokesčio. Miestiečiai jau senai ūkininkams pavydi, tai ankščiau ar vėliau vistiek tas gpm kils. Aišku jei musu ūkininkai mokėtų protestuoti kaip prancūzai, tai zum būtų labai nepalanki vieta Kaune :)

paskaičiau komentarus po Starkevičiaus straipsniu, tai, sakyčiau, didelis klausimas, ar be ūkininkų dar kas nors prieštarautų gpm didėjimui. Nuomonė, kad jie privalo mokėti kaip visi, gana populiari. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai pusė seimo ūkininkai toks mokestis mažai tikėtinas ne skvernelis mokesčius tvirtina

duok dieve,nes jei priims tokius mokesčius tada smulkiesiems ir šeimos ūkiams bankrotas neišvengiamas,stambiųjų velnias neims,jie ras landų kaip išsisukti.Manau ar nebus čia Karbauskio išmislas,kad nuvaryti nuo žemės smulkiuosius ir paskui  po pigiaja supirkti jų žemes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visa bėda,kad esam veršių tauta,jau 25m kaip iš mūsų tyčiojasi valdžiažmogiai,o mes tylim ir nieko nedarom,žiūrėkit kaip kitose šalyse žmonės rengia protestus,kaip nušluoja korumpuotus politikus nuo valdžios,kodėl dabartiniai seimūnai nešneka,kad reikia mažinti išpūstą valdžios aparatą,mažinti tūkstantines algas.Lengviausias kelias pakelti mokesčius,prigalvoti naujų.

Pats asmeniškai ką nors dėl to padarei? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats asmeniškai ką nors dėl to padarei? 

taip padariau,važiavau i Jonavą kai buvo pienininkų susirinkimas ir labai pasipiktinau ūkininkais-veršiais kai jie nubalsavo už Baltraitienės atstatydinimą,tikri kaimo runkeliai,jie galvoja,kad atstatydindami ją išspręs visas problemas,lyg ta Baltraitienė būtų visagalė.Buvau ir Vilniuje protesto mitinge,taip pat teko nuryti kartėlį,kad tiek mažai teatvažiavo,tikėjausi,kad atvažiuos mažiausiai kokie 5000,o buvo tik 2000,iš mūsų rajono buvo tik 20,pustuštis autobusas.Kiek tik bus protesto mitingų,važiuosiu visur,aš pats,o dabar pats pasakyk ką asmeniškai padarei kažką suorganizuot negaliu,nes esu mažas tarp žmonių,jei tokios organizacijos kaip žū rūmai,ūkininkų sąjunga ir kitos nieko doro nesuorganizuoja,tai ką aš galiu padaryt,o dabar pats pasakyk ką asmeniškai padarei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas pastebėjimas, neišskirkite ūkininkų, nes progresinius reikės mokėti visiems, kurie uždirba 1000 eurų per mėnesį ir tai bus svarstoma tik kitais metais. Jei valdžia tai padarys, tai tik padidins skurdą, emigraciją ir labai finansiškai spaus smulkų ir vidutinį verslą, todėl tai nebus daroma, o jei ir sugalvos balsuoti, tai tikrai nesurinks balsų, nes socdemai būdavo prieš, opozicija yra prieš. Bet dėl demografijos problemų mokesčių kėlimas yra neišvengiamas, o ateities perspektyvos blogos - ekonominė krizė, visiškas provincijos ištuštėjimas per 15 metų, o ši valdžia ruošiasi tik daugiau vandens pilti į skęstantį laivą, bet čia jau kita tema.

 

O dėl kiekvieno asmeninio indėlio į visuomenės, valstybės gerovę, tai labai tinka Margaret Thatcher atstovo spaudai žodžiai, kuriais jis ragino ją kandidatuoti į partijos pirmininko ir premjero postą, - "Jei nori pakeisti partiją, vadovauk jai, jei nori pakeisti šalį - vadovauk jai."

O jums, Karve, labiau tiktų tikslesnė citata: "Nesekite minei iš paskos, tegul minia seka paskui jus"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas pastebėjimas, neišskirkite ūkininkų, nes progresinius reikės mokėti visiems, kurie uždirba 1000 eurų per mėnesį ir tai bus svarstoma tik kitais metais. Jei valdžia tai padarys...

Nepadarys. Nes 1000eur šiuo metu yra labai vidutinis atlyginimas. Įvedus progresinius dings vidurinioji klasė, o tai - tiesioginis kelias valdantiesiems į dugną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas pastebėjimas, neišskirkite ūkininkų, nes progresinius reikės mokėti visiems, kurie uždirba 1000 eurų per mėnesį ir tai bus svarstoma tik kitais metais. Jei valdžia tai padarys, tai tik padidins skurdą, emigraciją ir labai finansiškai spaus smulkų ir vidutinį verslą, todėl tai nebus daroma, o jei ir sugalvos balsuoti, tai tikrai nesurinks balsų, nes socdemai būdavo prieš, opozicija yra prieš. Bet dėl demografijos problemų mokesčių kėlimas yra neišvengiamas, o ateities perspektyvos blogos - ekonominė krizė, visiškas provincijos ištuštėjimas per 15 metų, o ši valdžia ruošiasi tik daugiau vandens pilti į skęstantį laivą, bet čia jau kita tema.

 

O dėl kiekvieno asmeninio indėlio į visuomenės, valstybės gerovę, tai labai tinka Margaret Thatcher atstovo spaudai žodžiai, kuriais jis ragino ją kandidatuoti į partijos pirmininko ir premjero postą, - "Jei nori pakeisti partiją, vadovauk jai, jei nori pakeisti šalį - vadovauk jai."

O jums, Karve, labiau tiktų tikslesnė citata: "Nesekite minei iš paskos, tegul minia seka paskui jus"

Taigis demografijos problemas dabar spręs abortų uždraudimu, juk šitiek "potencialų" mokesčių mokėtojų negimsta, panaikins abortus, atsigaus ta lietuva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepadarys. Nes 1000eur šiuo metu yra labai vidutinis atlyginimas. Įvedus progresinius dings vidurinioji klasė, o tai - tiesioginis kelias valdantiesiems į dugną.

O jei rimtai, tai nematau jokios problemos dėl progresinių. Šiuo metu juos moku ir tai tik vieni privalumai.

Tai juk labai teisinga. Prisidedama prie iždo lygiai pagal galimybes. Ir pilnai sutikčiau su regresinėmis subsidijomis. ( kurias irgi gaunu ) Privalumas iš regreso tas, kad aplinkui nėra žū magnatų.

N.B. bet yra sąlyga, kad abiejų mokesčių koeficientai turi būti paskaičiuoti nešališki. nes kitu atveju bus katei žaismas o pelei - smertis.

p.s. manau jau pats laikas kalbėtis kokio dydžio mokesčius mes įgalūs mokėti. o ne kaip nemokėti. mokesčiai buvo, yra ir bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei rimtai, tai nematau jokios problemos dėl progresinių. Šiuo metu juos moku ir tai tik vieni privalumai.

Tai juk labai teisinga. Prisidedama prie iždo lygiai pagal galimybes. Ir pilnai sutikčiau su regresinėmis subsidijomis. ( kurias irgi gaunu ) Privalumas iš regreso tas, kad aplinkui nėra žū magnatų.

N.B. bet yra sąlyga, kad abiejų mokesčių koeficientai turi būti paskaičiuoti nešališki. nes kitu atveju bus katei žaismas o pelei - smertis.

p.s. manau jau pats laikas kalbėtis kokio dydžio mokesčius mes įgalūs mokėti. o ne kaip nemokėti. mokesčiai buvo, yra ir bus.

Matau,kad esi didelis patriotas,labai trokšti mokėt mokesčius t.y kelt valdžiagyvių gerovę.Mūsų oligarchai nusuka milijonus,skandinavų bankai sumoka juokingas sumas,klesti šešėlinė ekonomika kur sukasi milijardai,labai puiku,o męs ūkininkai būkim apmokestinti ir dar džiaukimės....juokas ir pyktis ima ant tokių patriotų.Dar kartą sakau,kad sutinku mokėt progresinius mokesčius,bet tokiu atveju,kada visi subjektai mokės sąžiningai ir sumokėti pinigai bus panaudoti racionaliai,o ne taip kaip dabar,kai vyksta visiškas bardakas,prisiminkim auksinių šaukštų skandalą,bet čia yra tik ledkalnio viršūnė,todėl aš nesutinku,kad mano sumokėtus pinigus pasisąvintų valdininkai-aferistai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Karve, o kodėl pas mus ūkininkai turi būti išskirtinė kasta ir mokėti mažiau nei kiti dirbantieji? Jūs sunkiai dirbate? Taip, su tuo sutinku. Bet juk ir gamyklos darbininkas dirba. O kartais ir sunkiau nei ūkininkas. Ir ne tas standartines 8 valandas. Dažniausiai dar būna, kad apmoka tik už tas 8. O dabar palyginkit kiek mokesčių jis moka, o kiek ūkininkas.

Kitas pastebėjimas - tas gamyklos darbininkas neturi neapmokestinamų pajamų kaip pvz ūkininko gaunamos tiesioginės išmokos. Taip pat tas darbininkas negali iš įmonės išsiimti lėšų savo reikmėm, kurios tik pas vienintelius ūkininkus yra neapmokestinamos. Ūkininkai GPM moka nuo pelno. O ar tikrai jie jo daug turi? 

 

Dar vienas toks pastebėjimas. Jūs ko gero viskuo nepatenkintas žmogus. Turit problemų su sveikata? Tada aš parašysiu apie vieną savo klientę. Maža, smulkutė moteris (na maž ir sveria 40-50 kg). Gyvulininkystės ūkį perėmė iš vyro kai jį insultas paguldė į patalus. Yra ūkyje darbininkas, kuris kai išsiblaivo tada ir pasirodo. Kažkiek padeda sūnus. Bet aš NIEKADA negirdėjau jos skundų. zyzimų kokia aplink neteisybė. Niekada nedalyvavus jokiose paramose, atitinkamai pas ją nėra tiek geros technikos kiek Jūsų ūkyje. Bet dirba ir nekeikia valdžios. Nes aiškiai supranta jog savo gyvenimą gali tvarkyti tik ji pati. Niekas nieko neatneš ant tos lėkštutės su mėlynais krašteliais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Karve, o kodėl pas mus ūkininkai turi būti išskirtinė kasta ir mokėti mažiau nei kiti dirbantieji? Jūs sunkiai dirbate? Taip, su tuo sutinku. Bet juk ir gamyklos darbininkas dirba. O kartais ir sunkiau nei ūkininkas. Ir ne tas standartines 8 valandas. Dažniausiai dar būna, kad apmoka tik už tas 8. O dabar palyginkit kiek mokesčių jis moka, o kiek ūkininkas.

Kitas pastebėjimas - tas gamyklos darbininkas neturi neapmokestinamų pajamų kaip pvz ūkininko gaunamos tiesioginės išmokos. Taip pat tas darbininkas negali iš įmonės išsiimti lėšų savo reikmėm, kurios tik pas vienintelius ūkininkus yra neapmokestinamos. Ūkininkai GPM moka nuo pelno. O ar tikrai jie jo daug turi? 

 

Dar vienas toks pastebėjimas. Jūs ko gero viskuo nepatenkintas žmogus. Turit problemų su sveikata? Tada aš parašysiu apie vieną savo klientę. Maža, smulkutė moteris (na maž ir sveria 40-50 kg). Gyvulininkystės ūkį perėmė iš vyro kai jį insultas paguldė į patalus. Yra ūkyje darbininkas, kuris kai išsiblaivo tada ir pasirodo. Kažkiek padeda sūnus. Bet aš NIEKADA negirdėjau jos skundų. zyzimų kokia aplink neteisybė. Niekada nedalyvavus jokiose paramose, atitinkamai pas ją nėra tiek geros technikos kiek Jūsų ūkyje. Bet dirba ir nekeikia valdžios. Nes aiškiai supranta jog savo gyvenimą gali tvarkyti tik ji pati. Niekas nieko neatneš ant tos lėkštutės su mėlynais krašteliais.

matau,kad mane ne taip supranti.Aš nesakau,kad jų nereikia ūkininkams mokėt,bet esu už tai,kad juos mokėtų visi sąžiningai ir,kad pinigai būtų panaudoti racionaliai,esu už tai,kad ūkinin kui būtų vienodos soc.garantijos su kitais dirbančiaisiais,juk ūkininkas nuo kitų skiriasi tuo,kad jo darbo diena yra nenormuota,nėra jokių atostogų,išeiginių.Juk yra nustatyta 40val.darbo savaitė,o ūkininkas ją viršija kelis kartus,matyt esi grūdininkas ir to nesupranti,aš pienininkas po šūdą braidau ištisus metus be poilsio dienų,juk turėtų būti į tai atsižvelgiama.Man dabar 45m,jau 25m kai matau tik karvės uodegą,ną paarsiu kokius 10-15m ir ką?viskas,gyvenimas nugyventas ir nieko nepamatyta,tik karvės uodega.Galėčiau kažką nusisamdyt,bet iš ko mokėt jei užkraus tokius mokesčius,tai pagal tave išeina,kad reikia dirbt,mokėt didžiulius mokesčius,kad išlaikyt pašalpinius,valdžiagyvius ir tt.o paskui numirt.Ne brolyti taip nieko nebus,jei tau taip gerai,juos mokėk,aš tai nesutinku,aš irgi esu žmogus,o ne tik mokesčių mokėjimo mašina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Karve, o kodėl pas mus ūkininkai turi būti išskirtinė kasta ir mokėti mažiau nei kiti dirbantieji? Jūs sunkiai dirbate? Taip, su tuo sutinku. Bet juk ir gamyklos darbininkas dirba. O kartais ir sunkiau nei ūkininkas. Ir ne tas standartines 8 valandas. Dažniausiai dar būna, kad apmoka tik už tas 8. O dabar palyginkit kiek mokesčių jis moka, o kiek ūkininkas.

Kitas pastebėjimas - tas gamyklos darbininkas neturi neapmokestinamų pajamų kaip pvz ūkininko gaunamos tiesioginės išmokos. Taip pat tas darbininkas negali iš įmonės išsiimti lėšų savo reikmėm, kurios tik pas vienintelius ūkininkus yra neapmokestinamos. Ūkininkai GPM moka nuo pelno. O ar tikrai jie jo daug turi? 

 

Dar vienas toks pastebėjimas. Jūs ko gero viskuo nepatenkintas žmogus. Turit problemų su sveikata? Tada aš parašysiu apie vieną savo klientę. Maža, smulkutė moteris (na maž ir sveria 40-50 kg). Gyvulininkystės ūkį perėmė iš vyro kai jį insultas paguldė į patalus. Yra ūkyje darbininkas, kuris kai išsiblaivo tada ir pasirodo. Kažkiek padeda sūnus. Bet aš NIEKADA negirdėjau jos skundų. zyzimų kokia aplink neteisybė. Niekada nedalyvavus jokiose paramose, atitinkamai pas ją nėra tiek geros technikos kiek Jūsų ūkyje. Bet dirba ir nekeikia valdžios. Nes aiškiai supranta jog savo gyvenimą gali tvarkyti tik ji pati. Niekas nieko neatneš ant tos lėkštutės su mėlynais krašteliais.

tai is ko gamyklose moka vokelius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau,kad esi didelis patriotas,labai trokšti mokėt mokesčius t.y kelt valdžiagyvių gerovę.Mūsų oligarchai nusuka milijonus,skandinavų bankai sumoka juokingas sumas,klesti šešėlinė ekonomika kur sukasi milijardai,labai puiku,o męs ūkininkai būkim apmokestinti ir dar džiaukimės....juokas ir pyktis ima ant tokių patriotų.Dar kartą sakau,kad sutinku mokėt progresinius mokesčius,bet tokiu atveju,kada visi subjektai mokės sąžiningai ir sumokėti pinigai bus panaudoti racionaliai,o ne taip kaip dabar,kai vyksta visiškas bardakas,prisiminkim auksinių šaukštų skandalą,bet čia yra tik ledkalnio viršūnė,todėl aš nesutinku,kad mano sumokėtus pinigus pasisąvintų valdininkai-aferistai.

Ne visos dienos būna Šv. Jono, Karve.

( tarp kitko paslaptį išduosiu, dėl subordinacijos lyčių klausimu. man tik rusų kalboje problemos iš rašto suprasti kas yra jis o kur ji. Dzūkija ( galūnė "A" ir "Ė" mūsuose, daiktv. būdv. ir vietovardžių rašyboje dažnai reiškia mot. giminę, na daugumoje atvejų. Čia tik Karvė kažkodėl - JIS) yra JI.

tai atgal prie mokesčių.... . Vaikų turi Karve? jei ne, tai įsivaizduok, kad turi. Tai tu manai, kad viską ką sunešame į iždą, tas yra pavogiama? Sekant mintis - tu teigi, kad pensininkams, neįgaliems pensijų mokėti nereikia? Tvirtai sakai, kad už savo vaikų mokslą mokėsi tiesiai mokytojai į "kortelę" o kai ji susirgs, tu taip pat tiesiai apmokėsi tam tikrą dalį jos vaistų. Sakai, kad kelią iki artimiausio miestelio nusitiesi pats. Sakai, kad patriotas tu nesi, ateis maskolis su kreivu šautuvu ir iš savo kiemo tu jį išrūkysi su šakėm. kaip su kaimynu bus, ne tavo reikalas.

Juk visas forumas mato, kad tą parašiai tik kitais žodžiais. Ir manęs niekas šmeižtu prieš tave neapkaltins.

Ir ankščiau klausei Dzūkijos, ką ji padarė, kad būtų geriau. Nežinau ką ji padarė, bet žinau ką aš darau. Aš moku daug įvairių mokesčių. Ne vien kaip ūkininkas. Tikiu, kad tie sumokėti pinigai, na tik dalis jų, pasieks sąmonę sąmoningų jaunų žmonių. Jie jau bus kitokie nei mes. Jie keis aplinką, lėtai, dešimtimis metų. Ir po ilgo laiko, kai aš jau žiūrėsiu iš apačios kaip auga bulvės, ir ateis ta diena kai LIETUVOJE gyventi bus gera. Aš tikiu ateitimi. Ir mano kuklūs mokesčiai padės tai ateičiai likti Lietuvoje. O nepadėti tai Ateičiai išvažiuoti į kitas šalis.

Man gera ir dabar Lietuvoje. Nežinai ar dar reikia ko nors geriau. Aš meldžių Dangaus tik sveikatos mano brangiems žmonėms, sau nuoširdumo ir paprastumo ir visiems mums, kad tik nekiltų karas. Tad apsidairyk ir tu. Pažvelk kitu kampu į karvės subinę jei daugiau nieko aplink tikrai nėra. Ir tai jau bus kažkas naujo tavo pasaulėžiūroje. Keiskis pirma pats. Tada keisk kaimyną. Su kaimynu keisk kaimą ir t.t.

Ir dar mažas patarimas. mane mažą senelis mokino - kelk svorį su galvą o ne su nugarą. Ir nesėk tokio pykčio aplinkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta gamyklos darbuotoją atvezus i bet kurio ūkininko ūkį ir padirbus,tiek,kiek dirba kiekvienas normalus ūkininkas iš darbo išeitų po kelių dienų,lygiai tas pats užsienyje,sako emigrantai uždirba,bet kiek ir kaip jie dirba,o mokesčius turi mokėti visi,neaplenkiant ir didžiųjų,skaudu,kai tokios kaip maximos ar dar kitos prikuria ofšorinių įmonių ir visais būdais išvengia mokesčių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta gamyklos darbuotoją atvezus i bet kurio ūkininko ūkį ir padirbus,tiek,kiek dirba kiekvienas normalus ūkininkas iš darbo išeitų po kelių dienų,lygiai tas pats užsienyje,sako emigrantai uždirba,bet kiek ir kaip jie dirba

nemeluok kolega, jei mokėsi tiek kiek jis padaro, niekur nebėgs. o jei tą patį kaip gamykloje, tai taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne visos dienos būna Šv. Jono, Karve.

( tarp kitko paslaptį išduosiu, dėl subordinacijos lyčių klausimu. man tik rusų kalboje problemos iš rašto suprasti kas yra jis o kur ji. Dzūkija ( galūnė "A" ir "Ė" mūsuose, daiktv. būdv. ir vietovardžių rašyboje dažnai reiškia mot. giminę, na daugumoje atvejų. Čia tik Karvė kažkodėl - JIS) yra JI.

tai atgal prie mokesčių.... . Vaikų turi Karve? jei ne, tai įsivaizduok, kad turi. Tai tu manai, kad viską ką sunešame į iždą, tas yra pavogiama? Sekant mintis - tu teigi, kad pensininkams, neįgaliems pensijų mokėti nereikia? Tvirtai sakai, kad už savo vaikų mokslą mokėsi tiesiai mokytojai į "kortelę" o kai ji susirgs, tu taip pat tiesiai apmokėsi tam tikrą dalį jos vaistų. Sakai, kad kelią iki artimiausio miestelio nusitiesi pats. Sakai, kad patriotas tu nesi, ateis maskolis su kreivu šautuvu ir iš savo kiemo tu jį išrūkysi su šakėm. kaip su kaimynu bus, ne tavo reikalas.

Juk visas forumas mato, kad tą parašiai tik kitais žodžiais. Ir manęs niekas šmeižtu prieš tave neapkaltins.

Ir ankščiau klausei Dzūkijos, ką ji padarė, kad būtų geriau. Nežinau ką ji padarė, bet žinau ką aš darau. Aš moku daug įvairių mokesčių. Ne vien kaip ūkininkas. Tikiu, kad tie sumokėti pinigai, na tik dalis jų, pasieks sąmonę sąmoningų jaunų žmonių. Jie jau bus kitokie nei mes. Jie keis aplinką, lėtai, dešimtimis metų. Ir po ilgo laiko, kai aš jau žiūrėsiu iš apačios kaip auga bulvės, ir ateis ta diena kai LIETUVOJE gyventi bus gera. Aš tikiu ateitimi. Ir mano kuklūs mokesčiai padės tai ateičiai likti Lietuvoje. O nepadėti tai Ateičiai išvažiuoti į kitas šalis.

Man gera ir dabar Lietuvoje. Nežinai ar dar reikia ko nors geriau. Aš meldžių Dangaus tik sveikatos mano brangiems žmonėms, sau nuoširdumo ir paprastumo ir visiems mums, kad tik nekiltų karas. Tad apsidairyk ir tu. Pažvelk kitu kampu į karvės subinę jei daugiau nieko aplink tikrai nėra. Ir tai jau bus kažkas naujo tavo pasaulėžiūroje. Keiskis pirma pats. Tada keisk kaimyną. Su kaimynu keisk kaimą ir t.t.

Ir dar mažas patarimas. mane mažą senelis mokino - kelk svorį su galvą o ne su nugarą. Ir nesėk tokio pykčio aplinkui.

o kas apmoka auksinius saukstus ,dotacijas partijomsir dar ir dar

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne visos dienos būna Šv. Jono, Karve.

( tarp kitko paslaptį išduosiu, dėl subordinacijos lyčių klausimu. man tik rusų kalboje problemos iš rašto suprasti kas yra jis o kur ji. Dzūkija ( galūnė "A" ir "Ė" mūsuose, daiktv. būdv. ir vietovardžių rašyboje dažnai reiškia mot. giminę, na daugumoje atvejų. Čia tik Karvė kažkodėl - JIS) yra JI.

tai atgal prie mokesčių.... . Vaikų turi Karve? jei ne, tai įsivaizduok, kad turi. Tai tu manai, kad viską ką sunešame į iždą, tas yra pavogiama? Sekant mintis - tu teigi, kad pensininkams, neįgaliems pensijų mokėti nereikia? Tvirtai sakai, kad už savo vaikų mokslą mokėsi tiesiai mokytojai į "kortelę" o kai ji susirgs, tu taip pat tiesiai apmokėsi tam tikrą dalį jos vaistų. Sakai, kad kelią iki artimiausio miestelio nusitiesi pats. Sakai, kad patriotas tu nesi, ateis maskolis su kreivu šautuvu ir iš savo kiemo tu jį išrūkysi su šakėm. kaip su kaimynu bus, ne tavo reikalas.

Juk visas forumas mato, kad tą parašiai tik kitais žodžiais. Ir manęs niekas šmeižtu prieš tave neapkaltins.

Ir ankščiau klausei Dzūkijos, ką ji padarė, kad būtų geriau. Nežinau ką ji padarė, bet žinau ką aš darau. Aš moku daug įvairių mokesčių. Ne vien kaip ūkininkas. Tikiu, kad tie sumokėti pinigai, na tik dalis jų, pasieks sąmonę sąmoningų jaunų žmonių. Jie jau bus kitokie nei mes. Jie keis aplinką, lėtai, dešimtimis metų. Ir po ilgo laiko, kai aš jau žiūrėsiu iš apačios kaip auga bulvės, ir ateis ta diena kai LIETUVOJE gyventi bus gera. Aš tikiu ateitimi. Ir mano kuklūs mokesčiai padės tai ateičiai likti Lietuvoje. O nepadėti tai Ateičiai išvažiuoti į kitas šalis.

Man gera ir dabar Lietuvoje. Nežinai ar dar reikia ko nors geriau. Aš meldžių Dangaus tik sveikatos mano brangiems žmonėms, sau nuoširdumo ir paprastumo ir visiems mums, kad tik nekiltų karas. Tad apsidairyk ir tu. Pažvelk kitu kampu į karvės subinę jei daugiau nieko aplink tikrai nėra. Ir tai jau bus kažkas naujo tavo pasaulėžiūroje. Keiskis pirma pats. Tada keisk kaimyną. Su kaimynu keisk kaimą ir t.t.

Ir dar mažas patarimas. mane mažą senelis mokino - kelk svorį su galvą o ne su nugarą. Ir nesėk tokio pykčio aplinkui.

matau,kad esi filosofas,bet tu man išfilosofuok kaip reiks gyventi jei įves 6kartus didesnį pajamų mokestį.Jau 25m kaip ūkininkauju,iki šiol viską kišu į ūkį,pastoviai sėdžiu bankuose,nes reikia pirkti techniką,žemę ir dabar esu paėmęs 77000e paskolą,nes ėjau į programą.Už techniką turėjau sumokėt pradinę įmoką13600e,gerai,kad šiemet išmokėjo anksčiau išmokų avansą,tai šiaip taip sugraibiau tą sumą.Pajamų mokesčio sumoku apie 2000e,pagal dabar siūlomą tvarką turėčiau sumokėt apie 12000e,tai sakyk iš ko būčiau turėjęs mokėt tą įmoką,jei jau būtų buvę tokie mokesčiai?Toliau...paskolą ėmiau 3m,į mėnesį turėsiu mokėt po 1000e,pernai pirkau grėblį lizingu,moku po 300e.Moku sodrai,gyvulių produktyvumo kontrolei,buhalterinės apskaitos tvarkymui,toliau kombinuotieji pašarai,priedai,sėklinimo,veterinaro paslauga,kuras,trąšos,plėvelė beje kurią perku su mokėjimo atidėjimu nes neužtenka pinigų pavasarį nes yra daug pirkimų,toliau pastoviai kas nors sulūžta,o kaip žinia vakarietiškai technikai dalys labai brangios.Ir kai viską susumuoji žiūri,kad sėdi ant nulio,o be to mano vaikai yra ne kalės,aš jų nerengsiu nudevėtais skudurais,pagal tave aš turiu dirbt tam,kad išlaikyčiau bomžus,kad jie turėtų iš ko gert ir kurių neprisiprašysi,kad padėtų prie ūkio.pagal tave aš turiu maitintis kaip koks skurdžius,bijodamas nusipirkt skanesnį kąsnį,geresnį drabužį.Gyvenu senoje lūšnoje,nes niekada neatlieka pinigų pasistatyt naujam namui,važinėjuosi su senu trantu,vadinasi man nieko nereikia,tik mokėt mokesčius,paaiškink kaip juos man mokėt,kai pajamos vos dengia išlaidas,gal išrasi kažkokią genealią formulę ir už tai gausi ekonomikos nobelio premiją.Matyt nesi matęs kaimo,nes nė vienas normalus ūkininkas tokių vėjų nekalbės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...