Jump to content

mėgėjas

Nariai
 • Pranešimai

  369
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie mėgėjas

 • Gimtadienis 1965.04.17

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  Ūkininkavimas

Miestas

 • Miestas
  Šiauliai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mėgėjas pasiekimai

Dažnas dalyvis

Dažnas dalyvis (3/5)

0

Reputacija

 1. UAB Edo ūkis 869829045 Priekabų remontas pagal jūsų norus
 2. Jau kilo klausimu : Fokus6TD sėjamaja Tiesiai į ražieną galima sėti ? Šiaudu liekanos neužkiš ? Akmenys dirvoje nenulaužys noragu giluminio ? Trašų kintama norma pagal tresimo žemėlapi efektyviai reguliuojasi ? Speja prie 10-15 km i valanda reguliuoti ?
 3. Su vaderiu su trasom sejam jau 14 metai ir niekas nesurudije ..Paprasciausiai reikia prieziuros
 4. mėgėjas

  topinambai

  Tai kaip su tais tominanbais .Noriu koki 10 ha pasodinti .Gal kas turit ar žinot kas turi sėklos .
 5. Skauda širdi kai matai kad galėtu vanduo nubėgti i pakalne bet laukas nėra lygus ir balikėse žusta derlius . Kai važinėjau olandijoi kur tai daroma to nepamatysi ten laukai idealiai išlyginami su kažkokiu nuolydžiu ir perteklinis vanduo nubėga . Žinoma visų laukų neišlyginsi bet kots savo nuosavus kurie geriausi . Bandau ieškoti kas dar prekiauja jais .
 6. Gal buvo tokia tema .Kas yra domėjesis apie laukų lyginimą su skreperiais . Gavau pasiulymą iš latvių kurie atstovauja amerikos kompanija . Gundanti idėja kad išsilyginti laukus . Noriu užvesti šia tema ir aptarti kokios būtų nuomonės ? Žinoma pirma tektu padaryti tikslu lauko topo nuotrauką ,visus aukščius tiksliai ,suprojektuoti kokia kryptimi naudingiausia daryti nuolydžius ir sustačius lazerinius daviklius lauke lyginti .Kaip lyginama po 2-5 cm per metus sako kad nesijaučia žalos .
 7. kalvio servisas tai nui..... katilo gamyba irgi turi nemažai trūkumų . tai šlakuojasi tai dar kokia nesamonė . Nėra taip kaip elektrinis katilas ijungiai ir tuo baigėsi .
 8. mėgėjas

  bulviu kombainas

  turiu Grime kombaina labai geram stovyje galima pasirinkti iš dveju .
 9. kuras turi buti vienodas visalaika nes nustačius kompiuteri degimas visalaika turi būti vienodas. šiaip tai ieškau belukščių avižu kots tona pabandyti gauti nupirkti . Avižos kiek sako labai kaitrios ir nesišlakuoja . Kaip minėjau pas mane katile galima kurenti viska kas byra . galima kurenti ir medienos čipsus nes bunkerio dugnas yra spiacialiai pritaikytas .
 10. mėgėjas

  Bulvės.

  pradėjo veikti svetaine apie bulves www.edoukis.lt
 11. mėgėjas

  zalioji trasa.

  rudeni prieš kuliant kviečius purškėm su randapu . Nukūlus kviečius tuoi patišbarstėm karbamido 100 kg ir suskutom su lemken skutiku ir ant traktoriaus priekio buvom pridėje barstykle mažute barstėme balt.garstyčias po 10kg/ha . Spalio pabaigoi garstyčios buvo apie 30 -40 cm aukščio . Užarėm .Pavasari planuoji į ta lauka bulves sodinti . Tai buvo mano pirmas eksperimentas . Manau kad būtų galima garstyčias išbarstyti kuliant arba purškiant randapu . Nes garstyčios iki kūlimo jau patekusios ant žemės galėtu pradėti brinkti nuo drėgmės ir greičiau sudygtu Kažin kaip žaliai trašai ožiarūtis ? arba liucerna ?
 12. Turiu pasistates jau antra katila Kalvio gamybos .Viena sandėliuose jau naudoju antrus metus . Nauja dabar pastatėm dirbtuvių šildymui 670kv.m . Tai tyrinėjimus atlikinėju pats . Kurenu su kviečiukų smulkiais grūdeliais kurie išbyra valant prieš išvežant . Juos rudeni po visų grūdų džiovinimų supyliau į džiovykla ir išdžiovinau iki tol kol neberodė drėgnomatis ir išmaišem gerai . Tokius grūdelius šiais metais pardavinėjau po 400-500 Lt/ton. Kalvio katilas yra 35 kw galingumo per para sudeginau 200 kg grūdų (tai butų 80-90 Lt. )lauke tuo tarpu buvo 27-31 šalčio -dirbtuvėse +15 pagalbinėse +22 šilumos . Neatrodo kad tai pigu . Bet atsižvelgiant i tai kad grūdai sandėlyje parvažiuoja prie to pačio darbo + nereikia papildomai nieko reguliuoti +nereikia krapštinėti . . Žiurint į minusus : -Mažas kuro bunkeris tik 2 paroms jei dirba maksimaliu galingumu jei ne tai 5 paroms -per mažas pelenų bunkeris -reikėtu kad tilptu bent 10-15 dienų pelenai -kažkiek prasismelkia į patalpa smalkės ( čia gamintojų problema ) -Šlakuojasi ( gal tik pas mane ir gal tik kviečiai ) -Nėra akutės degimo proceso apžiurėjimo -Nėra automatinio valymo šilumokaičio -Blogas Kalvio kaip firmos servisas ir konsultavimas -Didelė kaina 21 000 Lt su PVM . Pliusai : +Nereikia dirbti pečkuriu +Nereikia važiuoti į miška malkų ,jų vežti ,skaldyti ,sukrauti lauke ,nešti į katiline ,krauti į pečiu . +Automatiškai reguliuojamas procesas degimo
 13. mėgėjas

  bebrai

  ardžiau praeitais metais bebru užtvankas ant vieno kanalo kokios 8 buvo . Prie teleskopinio krautuvo pridėjom prailginima ir tipo grėbli .Taip viska išgrėbliuojam puikiai .Nuleidus tuoi darbuojasi medžiotojai . Nemoku ikelti nuotrauku tai prikabinčiau
 14. mėgėjas

  avizu auginimas

  Gal kas žinot kas turi belukščių avižų reikia 1-2 tonas .Noriu pasėti kurui .Kiek girdėjau už kviečius kaloringesnės Nes dabar kurenu su smulkiais kviečių grudeliais ir skaldukais .
×
×
 • Create New...