Jump to content

Gyventojų pajamų mokestis (GPM)


Recommended Posts

On 2021-04-30 at 21:31, arciu555 pranešimas:

Teisingiausia būtų mokesčiai nuo apyvartos ar pan,bet to niekada nebus...

Tada būtu dar didesni...dabar nors nuo pelno nuima 10 juokingu procenų ir tada apmokestina... po skambučio i sodra šiek tiek sumažėjo mokestis nes matai sistema neprideda per 20 metus sumokėtu vsd imokų..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Gunia pranešimas:

Tada būtu dar didesni...dabar nors nuo pelno nuima 10 juokingu procenų ir tada apmokestina... po skambučio i sodra šiek tiek sumažėjo mokestis nes matai sistema neprideda per 20 metus sumokėtu vsd imokų..

Šiaip tai buhalterė turėtų viską sutvarkyti,o ne kažkieno sistema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-04-30 at 15:51, Bulvinykas pranešimas:

Žemę perkant tas galioja.

 

 Žinoma. Tiesiog reikia priprast, kad tie laikai, kai nemokėjom nieko, baigėsi. Buvo pakankamai laiko apsispręst ar nori sumokėt mokesčius dabar ar nukelt vėlesniam laikui. Išmoks liaudis ir pripras. Pirmą kartą šiek tiek skauda.

 

Šiaip nelabai supratau,gal kaip sakė senas,durnas,braškančiais sanariais,bet jei gavai pelną,mokėk,kame bėda?Visi moka,kas čia keisto?O jei daug reik mokėt,tai tik džiaugtis reikia,vadinas ir pelno daug buvo,kuri kaip nebūtų keista,dauguma nesusiskaičiuoja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , agronoms pranešimas:

Šiaip nelabai supratau,gal kaip sakė senas,durnas,braškančiais sanariais,bet jei gavai pelną,mokėk,kame bėda?Visi moka,kas čia keisto?O jei daug reik mokėt,tai tik džiaugtis reikia,vadinas ir pelno daug buvo,kuri kaip nebūtų keista,dauguma nesusiskaičiuoja...

Bėda kai Pobeda tampa Beda... O jei rimtai koks motyvas mokėti didesnius PSD , VSD?

Aš priklausau tai kartai kuri kad ir  likusi laiką iki pensijos mokeciau Max įmokas vistiek  pensiją bus≈min 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 50 minutes , agronoms pranešimas:

Šiaip nelabai supratau,gal kaip sakė senas,durnas,braškančiais sanariais,bet jei gavai pelną,mokėk,kame bėda?Visi moka,kas čia keisto?O jei daug reik mokėt,tai tik džiaugtis reikia,vadinas ir pelno daug buvo,kuri kaip nebūtų keista,dauguma nesusiskaičiuoja...

Tamsta perskaityk diskusiją kelių paskutinių dienų, tada suprasi apie ką aš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, agronoms pranešimas:

Šiaip tai buhalterė turėtų viską sutvarkyti,o ne kažkieno sistema.

A tikrai..? Buchalterė suvede pelna i sistemas..tos paskaičiuoja...pradedi ieškotis galų..sumažėja suma ..vmi dar dar norma...sodros sistema yra kažkas tokio..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , PArty pranešimas:

Bėda kai Pobeda tampa Beda... O jei rimtai koks motyvas mokėti didesnius PSD , VSD?

Aš priklausau tai kartai kuri kad ir  likusi laiką iki pensijos mokeciau Max įmokas vistiek  pensiją bus≈min 

 

prieš 12 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Tamsta perskaityk diskusiją kelių paskutinių dienų, tada suprasi apie ką aš.

Na jei nesupratau,tai nereik iškart taip griežtai,visi klystam...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Gunia pranešimas:

Su lozungais toli nenuvažiuosim..

Aš pajuokavau.O jei rimtai,atsakant ir i kolegos ParTY postą,už SODRą aš ir piktas.Aš dirbu,perku žemę,ateis laikas aš ją išnuomosiu,kai nepajėgsiu,ir pas nieką nieko neprašysiu,kodėl turiu kažkam kažką mokėti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...