Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Prieš 10 valandų, bmarius pranešimas:

dar reiktu prisiminti kad vakcinos yra labai saugios ,tik uz ju sukeltas neigiamas pasekmes atsako kas?

Gerasklausimas, bet niekas iš šiti forumo jo kvalifikuotai neatsakys. 

Jei tektų kelti kam nors ieškynį tai greičiausiai būtų:

1 Gamintojas

2 Vaistų agentūra kuri patvirtino kaip saugų.

Net iš tabako kompanijų žmonės sugebėjo išsireikalauti kompensacijų už rūkymo žalą tai su vaistais (skiepais) kuriuis atsakungos institucijos patvirtina, kaip saugius ir galimus naudoti, probkemų neturėtu būti. 

Bet čia jau klausimas teisininkams o ne mechanikams ir agronomams ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , shaulinis pranešimas:

........

Jei tektų kelti kam nors ieškynį tai greičiausiai būtų:

1 Gamintojas

2 Vaistų agentūra kuri patvirtino kaip saugų. .........

Aga , jau lekia paknopstom patenkint ieškinių :grin: ..... , skaityk EU parlamentinės asamblėjos deklalaracijos punktą Nr 7.3  .  < https://pace.coe.int/en/files/29004/html   > .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Zvanas pranešimas:

Mums kaip ūkininkams tai taip, bet žmonės valdiškame darbe neturi tokio pasirinkimo, jiems arba skiepas arba lauk iš darbo, arba testai neadekvačiomis kainomis, o tai jau yra prievarta.

 

Na pažiūrim vėl į Švediją ir Izraelį. 

Vat kažkas iš tolo primena argumentuotą kalbą. Galbūt testai neatsitiktinai tokie brangūs. O taip neturėtų būt. Galbūt valstybė turėtų dalį kompensuoti. Apie tai galima ir reikia kalbėtis. Bet kai prie teisingų klausimų dar eina krūva nesąmonių... 

Mano kaimynka, mes vienmečiai, ant dienų pasiskiepijo. Tik dabar, ji tikrai ne antagonistė, tiesiog blaškėsi tarp dviejų baimių. Pirma baimė susirgti ir numirti, na ji natūrali. O ta kita baimė? Iš kur ji atsirado? Ir kaip supratau, kad pasiskiepijo tik todėl, kad mirties baimė pagaliau patapo didesnė nei ta išgalvota baimė... Ir tai prie to, kad mes kartu pažinojom mirusių nuo covid tik šiek tiek mažiau nei tų kuriems pasireiškė didesnis šalutinis efektas po skiepo. Ta prasme, ant svarstyklių, vienoje pusėje laikinas šalutinis efektas, kuris toli gražu ne visiems pasireiškia, o kitoje svarstyklių pusėje mirtis. Ir paradokse tu mano, kurį laiką buvo pusiausvyra! Nonsensas... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , jevgenijus pranešimas:

Vat kažkas iš tolo primena argumentuotą kalbą. Galbūt testai neatsitiktinai tokie brangūs. O taip neturėtų būt. Galbūt valstybė turėtų dalį kompensuoti. Apie tai galima ir reikia kalbėtis. Bet kai prie teisingų klausimų dar eina krūva nesąmonių... 

Mano kaimynka, mes vienmečiai, ant dienų pasiskiepijo. Tik dabar, ji tikrai ne antagonistė, tiesiog blaškėsi tarp dviejų baimių. Pirma baimė susirgti ir numirti, na ji natūrali. O ta kita baimė? Iš kur ji atsirado? Ir kaip supratau, kad pasiskiepijo tik todėl, kad mirties baimė pagaliau patapo didesnė nei ta išgalvota baimė... Ir tai prie to, kad mes kartu pažinojom mirusių nuo covid tik šiek tiek mažiau nei tų kuriems pasireiškė didesnis šalutinis efektas po skiepo. Ta prasme, ant svarstyklių, vienoje pusėje laikinas šalutinis efektas, kuris toli gražu ne visiems pasireiškia, o kitoje svarstyklių pusėje mirtis. Ir paradokse tu mano, kurį laiką buvo pusiausvyra! Nonsensas... 

Kiekvienas mes turim savo svarstykles ir manome, kad būtent jos rodo teisingai. Aš turiu nemažai pavyzdžių kam po skiepo praėjus mėnesiui ir daugiau sveikata suprastėjo, o buvo sveiki žmonės. Ir mano išvada yra tokia, kad šita vakcinacija daro daugiau žalos nei naudos, tai yra tikslas nepateisina priemonių. 

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Zvanas pranešimas:

Kiekvienas mes turim savo svarstykles ir manome, kad būtent jos rodo teisingai. Aš turiu nemažai pavyzdžių kam po skiepo praėjus mėnesiui ir daugiau sveikata suprastėjo, o buvo sveiki žmonės. Ir mano išvada yra tokia, kad šita vakcinacija daro daugiau žalos nei naudos, tai yra tikslas nepateisina priemonių. 

Suprantu ir susitaikiau su tavo nuomone. Bet neketinu taikstytis su kirminais kaukėse, su beždžionių spermos liekanomis, su 5g, su sorošu, geitsu ir visom kitom nesąmonėm, prie kurių platinimo prisidėdavai ir tu. Deal? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad JAV patvirtino pfizer vakciną tai kažkiek pasitikėjimo prideda jai, tik pas juos taisyklės kitokios nei EU, ten jei neįrodyta kad produktas kenkia žmogui gali gaminti ir prekiauti, skirtingai nei pas mus kad gaminti ir prekiauti produktu gali jei įrodyta kad jis nekenkia žmogui. Todėl pas juos kompensacijos būna kosminės, nes firmos stipriai sutaupo paleisdami naują produktą į rinką lyginant su EU, bet jie ir mėgsta ieškoti ir teistis su firmom dėl visokių šūdniekių kaip pvz katės džiovinimo mikrobangėj ar per karšta kava ir tt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Zvanas pranešimas:

Kiekvienas mes turim savo svarstykles ir manome, kad būtent jos rodo teisingai. Aš turiu nemažai pavyzdžių kam po skiepo praėjus mėnesiui ir daugiau sveikata suprastėjo, o buvo sveiki žmonės. Ir mano išvada yra tokia, kad šita vakcinacija daro daugiau žalos nei naudos, tai yra tikslas nepateisina priemonių. 

Kaip tu ten sakei : turi oficialų dokumentą, kad sveikata suprastėjo būtent nuo skiepo, ar tai tik eiliniai tavo pezalai ? Ir kiek tas " nemažai" būtų skaičiais ? 

Dabartiniai ribojimai ir GP skirtas nebe pasiskiepijusiems, o kad likusius mažutėlius apsaugoti nuo užsikrėtimo. Taigi klausimas : jeigu aš laikiausi visų rekomendacijų ir reikalavimų, o dabar dėl mažutėlių vėl gresia suvaržymai, tai kieno teises pažeidžia tie atskirų nuomonių turėtojai ? Jeigu anie vėl užkimš ligonines ir visi likę dėl ti negaus reikalingų paslaugų ? Čia tokią kainą už dalies visuomenės durnumą , atsiprašau - kitokią nuomonę, turime mokėti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Zvanas pranešimas:

Kiekvienas mes turim savo svarstykles ir manome, kad būtent jos rodo teisingai. Aš turiu nemažai pavyzdžių kam po skiepo praėjus mėnesiui ir daugiau sveikata suprastėjo, o buvo sveiki žmonės. Ir mano išvada yra tokia, kad šita vakcinacija daro daugiau žalos nei naudos, tai yra tikslas nepateisina priemonių. 

 

 

 

 

Visą mėnesį šventė gavę dozę?

Nieko keisto, kad po tokio "jubiliejaus" sveikata pašlijo :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Kaip tu ten sakei : turi oficialų dokumentą, kad sveikata suprastėjo būtent nuo skiepo, ar tai tik eiliniai tavo pezalai ? Ir kiek tas " nemažai" būtų skaičiais ? 

Dabartiniai ribojimai ir GP skirtas nebe pasiskiepijusiems, o kad likusius mažutėlius apsaugoti nuo užsikrėtimo. Taigi klausimas : jeigu aš laikiausi visų rekomendacijų ir reikalavimų, o dabar dėl mažutėlių vėl gresia suvaržymai, tai kieno teises pažeidžia tie atskirų nuomonių turėtojai ? Jeigu anie vėl užkimš ligonines ir visi likę dėl ti negaus reikalingų paslaugų ? Čia tokią kainą už dalies visuomenės durnumą , atsiprašau - kitokią nuomonę, turime mokėti ?

Jei trumpai tai kliedesių krūvą kolega surašei :text-lol: Serga ir virusą platina ir vieni ir kiti, pakolkas įrodyta kad vakcina sumažina riziką papulti į ligoninę ar lengviau prasirgti tik rizikos grupės žmonėms, visa kita tik spėlionės kaip ir ilgalaikiai šalutiniai poveikiai. Daug kvailiau atrodo vakcinuotų įsitikinimas kad jie negali susirgti ar platinti viruso, nelabai suprantu kas jiems tai įkalė į galvą :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , sole pranešimas:

Jei trumpai tai kliedesių krūvą kolega surašei :text-lol: Serga ir virusą platina ir vieni ir kiti, pakolkas įrodyta kad vakcina sumažina riziką papulti į ligoninę ar lengviau prasirgti tik rizikos grupės žmonėms, visa kita tik spėlionės kaip ir ilgalaikiai šalutiniai poveikiai. Daug kvailiau atrodo vakcinuotų įsitikinimas kad jie negali susirgti ar platinti viruso, nelabai suprantu kas jiems tai įkalė į galvą :eusa-think:

O tu tamstele tyčia apeini ratu faktą, kad vakcinuotas kur kas trumpiau dalinasi virusu ir kad vakcinuotame kūne mutacijų tikimybė kur kas mažesnė :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , sole pranešimas:

Jei trumpai tai kliedesių krūvą kolega surašei :text-lol: Serga ir virusą platina ir vieni ir kiti, pakolkas įrodyta kad vakcina sumažina riziką papulti į ligoninę ar lengviau prasirgti tik rizikos grupės žmonėms, visa kita tik spėlionės kaip ir ilgalaikiai šalutiniai poveikiai. Daug kvailiau atrodo vakcinuotų įsitikinimas kad jie negali susirgti ar platinti viruso, nelabai suprantu kas jiems tai įkalė į galvą :eusa-think:

Problemos pas tamsta su teksto suvokimu:rolleyes:Tai nerašo kad negali sirkti ,pats rašai kad skiepiti serga lengvesne forma,tai į ligonines daugiausia pakliūna neskiepiti tokiais tempais kaip dabar ,dar kelios savaitės ir į ligonine sergant kita liga pakliut bus problemų,Tai ant ko tada reiks pykt ,ant šimonytės ar ant antivavakserių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinai, aš pasakysiu labai ūkiškai

Aš bent pabandžiau prisidėti prie viruso pažabojimo visom įmanomom priemonėm.

Beja vedu tikrai sveiką gyvenimo būdą, galėčiau būti kaip Kepenis.

Bet aš bent pabandžiau dėl mūsų visų.

Ką padarei tu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , voras pranešimas:

Žinai, aš pasakysiu labai ūkiškai

Aš bent pabandžiau prisidėti prie viruso pažabojimo visom įmanomom priemonėm.

Beja vedu tikrai sveiką gyvenimo būdą, galėčiau būti kaip Kepenis.

Bet aš bent pabandžiau dėl mūsų visų.

Ką padarei tu?

Jei klausimas man tai atsakymas: Aš bent pabandžiau prisidėti prie viruso pažabojimo visom įmanomom priemonėm išskyrus vakciną nes nepriklausau rizikos grupei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , sole pranešimas:

Kaip žiniasklaida plauna smegenis nesenai buvo pavyzdys kai rašė apie 18m jaunuolį mirusį dėl kitų priežasčių, bet antraštės buvo kad mirė jaunuolis užsikrėtęs covid ir tik kai kurios buvo darašę antraštėj kad mirties priežastis kita.

Sauliau, džiaugiuosi, kad bent ką veikti turi.

Va sutikrini antraštes, apskambini visus, perspėji.

Spėju, netgi jautiesi reikalingas!

:icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , voras pranešimas:

Sauliau, džiaugiuosi, kad bent ką veikti turi.

Va sutikrini antraštes, apskambini visus, perspėji.

Spėju, netgi jautiesi reikalingas!

:icon-wink:

Dabar jau supratau kad pakeitęs žemės dirbimo technologiją ir turėdamas daugiau laisvo laiko tapai vakcinos reklamuotoju ir jautiesi esąs stipriai prisidedantis prie kovos su covid. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...