Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Prieš 16 valandų, Virgis. pranešimas:

Tu nepainiok traktoriaus su automobiliu. Laukas tai ne kelias važiuoti. O ką ten tas tavo vienas apiformino sunku komentuoti, gal kaltininkas neturėjo gero advokato, o gal ant teisėto keliuko prisidirbo.

 Suprantu... norisi pabūti "kietu"...  betgi nėra skirtumo kuo per pasėli pervažiavai tam nepritaikytu automobiliu ar tam pritaikytu dideliais ratais traktoriumi . Esmė tame kad teismas apsiriboja tik padaryta žala.traktoriui, ir visiškai nesvarbu kurioje vietoje. ant teisėto  kelio ar šalia kelio. Jeigu  savo ruožtu ,Tamsta patyrei žalos dėl išvažinėjimo tai mielai  prašom, sąlygos vienodos,surenki įrodymus kad patyrei žalos 5, 50, ar 150 eurų ir bylinėjies toje pačioje byloje. Šiaip, teismai, kai pademonstruojamas panašus  "kietumas"stengiasi prailginti, pratęsti  bylos nagrinėjimą, nes teisininkai pamato kad bylininkas turi  pinigų daugiau nei proto  ir gali ilgai ilgai   mokėti advokatui honorarą. Reikia nepamiršti, kad   advokatai tik iš tokio uždarbio ir gyvena, niekas kitas algos jiems nemoka. Jie išmirtų iš bado, jei teismai staiga imtų išnagrinėti bylas taip kaip priklauso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, cainikas pranešimas:

 Suprantu... norisi pabūti "kietu"...  betgi nėra skirtumo kuo per pasėli pervažiavai tam nepritaikytu automobiliu ar tam pritaikytu dideliais ratais traktoriumi . Esmė tame kad teismas apsiriboja tik padaryta žala.traktoriui, ir visiškai nesvarbu kurioje vietoje. ant teisėto  kelio ar šalia kelio. Jeigu  savo ruožtu ,Tamsta patyrei žalos dėl išvažinėjimo tai mielai  prašom, sąlygos vienodos,surenki įrodymus kad patyrei žalos 5, 50, ar 150 eurų ir bylinėjies toje pačioje byloje. Šiaip, teismai, kai pademonstruojamas panašus  "kietumas"stengiasi prailginti, pratęsti  bylos nagrinėjimą, nes teisininkai pamato kad bylininkas turi  pinigų daugiau nei proto  ir gali ilgai ilgai   mokėti advokatui honorarą. Reikia nepamiršti, kad   advokatai tik iš tokio uždarbio ir gyvena, niekas kitas algos jiems nemoka. Jie išmirtų iš bado, jei teismai staiga imtų išnagrinėti bylas taip kaip priklauso.

Ir aplamai per svetimus pasėlius ir pievas nera reikalo važinėti kur papuolė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar kita yra problema suktis kito zemej, aria lauka ilgis 500 metru ir niekaip neiseina apsisukt sukas kaimyno zemej isvazineja 15-20 metru nesvarbu ar pieva, dobilai jiems tas pats, buvau uztieses stoop juosta, pastovejo po to nuverte. Prie namu tai pamatai aria ir ziuru, nueini pasiemes pagali , suktis nebesisuka, taip isdarko keliukus, vienas paaiskino didelis traktorius mazam lauke negaliu apsisukt, saukau nesisuk vaziuok atbulas, tai sugebejo apsisut neisdarke nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, cainikas pranešimas:

 Suprantu... norisi pabūti "kietu"...  betgi nėra skirtumo kuo per pasėli pervažiavai tam nepritaikytu automobiliu ar tam pritaikytu dideliais ratais traktoriumi . Esmė tame kad teismas apsiriboja tik padaryta žala.traktoriui, ir visiškai nesvarbu kurioje vietoje. ant teisėto  kelio ar šalia kelio. Jeigu  savo ruožtu ,Tamsta patyrei žalos dėl išvažinėjimo tai mielai  prašom, sąlygos vienodos,surenki įrodymus kad patyrei žalos 5, 50, ar 150 eurų ir bylinėjies toje pačioje byloje. Šiaip, teismai, kai pademonstruojamas panašus  "kietumas"stengiasi prailginti, pratęsti  bylos nagrinėjimą, nes teisininkai pamato kad bylininkas turi  pinigų daugiau nei proto  ir gali ilgai ilgai   mokėti advokatui honorarą. Reikia nepamiršti, kad   advokatai tik iš tokio uždarbio ir gyvena, niekas kitas algos jiems nemoka. Jie išmirtų iš bado, jei teismai staiga imtų išnagrinėti bylas taip kaip priklauso.

Kaip nera skirtumo? Prieš keletą puslapiu kažkuris forumietis raše,kad užklimpusiam jo žemeje medžiotojui iškviete policiją ir suformino pažeidimą pagal KET taisykles. Tai kaip jis gali duoti i teismą jei jis yra pažeidejas? Teisingai i teismą duoti visi gali,bet tuo pažeidimu galima taip ,,sužaisti,,kad savaite tyles išejes iš teismo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, cainikas pranešimas:

 Suprantu... norisi pabūti "kietu"...  betgi nėra skirtumo kuo per pasėli pervažiavai tam nepritaikytu automobiliu ar tam pritaikytu dideliais ratais traktoriumi . Esmė tame kad teismas apsiriboja tik padaryta žala.traktoriui, ir visiškai nesvarbu kurioje vietoje. ant teisėto  kelio ar šalia kelio. Jeigu  savo ruožtu ,Tamsta patyrei žalos dėl išvažinėjimo tai mielai  prašom, sąlygos vienodos,surenki įrodymus kad patyrei žalos 5, 50, ar 150 eurų ir bylinėjies toje pačioje byloje. Šiaip, teismai, kai pademonstruojamas panašus  "kietumas"stengiasi prailginti, pratęsti  bylos nagrinėjimą, nes teisininkai pamato kad bylininkas turi  pinigų daugiau nei proto  ir gali ilgai ilgai   mokėti advokatui honorarą. Reikia nepamiršti, kad   advokatai tik iš tokio uždarbio ir gyvena, niekas kitas algos jiems nemoka. Jie išmirtų iš bado, jei teismai staiga imtų išnagrinėti bylas taip kaip priklauso.

Pirmiausiai kaltininkui reikėjo neprisipažinti, antra čia jau gaunasi abipusė kaltė, trečia čia jau buvo advokato darbas pateikti tai kad nebuvo tikslo pakenkti, nes padangoje skylė menkas nuostolis kuris apsaugo pasėlį nuo tolesnio išvažinejimo ar pnš. Pats minėjai pas mus nėra teisybės, daug priklauso nuo advokato ir teisėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Virgis. pranešimas:

Pirmiausiai kaltininkui reikėjo neprisipažinti, antra čia jau gaunasi abipusė kaltė, trečia čia jau buvo advokato darbas pateikti tai kad nebuvo tikslo pakenkti, nes padangoje skylė menkas nuostolis kuris apsaugo pasėlį nuo tolesnio išvažinejimo ar pnš. Pats minėjai pas mus nėra teisybės, daug priklauso nuo advokato ir teisėjo.

 Prieš tai turėjo būti įspėjamieji ženklai, užtempta kokia virvutė,  paženklinta kuoliukais,ar kitaip. Tuomet galima lengvai įrodyti kad buvai rūpestingas ir  kad tyčinės žalos nesieki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, cainikas pranešimas:

 Prieš tai turėjo būti įspėjamieji ženklai, užtempta kokia virvutė,  paženklinta kuoliukais,ar kitaip. Tuomet galima lengvai įrodyti kad buvai rūpestingas ir  kad tyčinės žalos nesieki.

Gal buvo žodinis įspėjimas, po laiko jau lengva sakyti kaip reikėjo daryti, aišku šitas atvejis geras pavyzdys kad net savo nuosavoje valdoje gali likti kaltas, todėl visuomet geriausia imtis teisėtų priemonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, Pienius pranešimas:

na nezinau nezinau, pas mane ne tik isvazineja kazkas dirvas, bet ir akecias palieka, neisivaizduoju kas. O siaip tie dzipuoti brakonieriai uzkniso juodai, ypac kai slapia

Kažkas tavo laukuose akėčias ,virbalus ir pan. prikasinėja,kad tu persidurtum padangas?P.s.Šiais laikais džipuoti paprastai medžiotojai,o brakonieriai pėstute ,tsknt statusas.Pastariesiems galima ir į šikną įspirti ir aprėkti kirviu mosuojant, na o džipuotų medžiotojų geriau neliesti,jei asmeniškai nepažįsti,gali ne ant to" bulkos užtrupinti".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, cainikas pranešimas:

 Prieš tai turėjo būti įspėjamieji ženklai, užtempta kokia virvutė,  paženklinta kuoliukais,ar kitaip. Tuomet galima lengvai įrodyti kad buvai rūpestingas ir  kad tyčinės žalos nesieki.

Iš to ką aprašai tai tas kuris padejo,pats prisipažino kad padejo pats, reiškia tycinis veiksmas -norejai pakenkti,taip reikia imtis civilizuotu veiksmu ir t,t. O jei butu sakęs,ką aš žinau iš kur atsirado? gal kokie metalo vagys pavoge iš manes ir pamete,gal kitas pamete,juk vežes yra,-važiuoja kas nori ,gal ir aš pameciau priš porą metu,Aciu,kad radot!! ir dar 10 variantu,kažin kaip butu teismas pasibaiges? Manau,kad nebutu reikeje pirkti ir jei tas žmogus butu taip kalbejes iš karto,nebutu reikeje ir i teismus eiti. Tas kas padave jau žinojo,kad  prisišnekes,kad teisiškai ,,neraštingas,, absoliuciai. Bet aišku buvo per daug sąžiningas, pasake viską kaip buvo,valstybe priskyre panašu nemokamą advokata gavosi,kaip gavosi. Bet pirmą kartą sužinojau,kad kažkas nelegaliai važiuoja per mano žemę,praduria padangą ir aš sumoku už viską-cia topu,topas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Nežinau , mano geras pažįstamas pasakojo. Sakė kad jam toks dalykas nutiko, nurodė ką įtaria, tai kaltininkui  teko susimokėt. Detaliau neklausinėjau.  Praėjo jau  dešimtmetis gal daugiau.  Patyrę policininkai ir teismas greitai nustato, kur fantazijos kur ne, tereikia tik ant kelio užvest.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kartais žmonės per daug reaguoja, kad per jo žemė kažkas važiuoja ar eina. Pvz aplink mano laukai ribojasi su miškais, kai reikia medžiotojai važiuoja palei lauko kraštą ir aš ant jų nepykstu, aišku jei jau važiuotu per lauko vidurį įstrižai tada konfliktas, bet dažniausiai medžiotojai supratingi ir nenori pridaryti kietiem papildomų problemų. reikia į viską žmoniškai žiūrėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, arciu555 pranešimas:

Iš to ką aprašai tai tas kuris padejo,pats prisipažino kad padejo pats, reiškia tycinis veiksmas -norejai pakenkti,taip reikia imtis civilizuotu veiksmu ir t,t. O jei butu sakęs,ką aš žinau iš kur atsirado? gal kokie metalo vagys pavoge iš manes ir pamete,gal kitas pamete,juk vežes yra,-važiuoja kas nori ,gal ir aš pameciau priš porą metu,Aciu,kad radot!! ir dar 10 variantu,kažin kaip butu teismas pasibaiges? Manau,kad nebutu reikeje pirkti ir jei tas žmogus butu taip kalbejes iš karto,nebutu reikeje ir i teismus eiti. Tas kas padave jau žinojo,kad  prisišnekes,kad teisiškai ,,neraštingas,, absoliuciai. Bet aišku buvo per daug sąžiningas, pasake viską kaip buvo,valstybe priskyre panašu nemokamą advokata gavosi,kaip gavosi. Bet pirmą kartą sužinojau,kad kažkas nelegaliai važiuoja per mano žemę,praduria padangą ir aš sumoku už viską-cia topu,topas.

Topu topas yra tai 

https://www.manoukis.lt/naujienos/gyvenimas-toks/austrija-turistes-zutis-ukininkui-kainavo-beveik-05-mln-euru

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, cainikas pranešimas:

 Pavyzdžiui man labai nepatinka, Pravažiavus vienam, po to seka grybautojai, kiti smalsuoliai, šiukšlina.  Kelio servituto nėra, Medžiotojai   tuos porą šimtų metrų gali ir pėsti nueiti, arba apvažiuoti aplinkui.

Jei nepatinka ir medžiotojai turi bokšteli,patykojai kada medžiotojai atsises ir susiruošei su šeima pasivaikšcioti ar pavakarieniauti ir butent po bokšteliu.:obscene-drinkingfaded:. Medžiokle sužlugdyta ir po kokio 3 karto  vistiek medžiotojas paklaus kame bedos?  Va tada ir išliesit visa širdgela susikaupusią.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, kaimovaikas pranešimas:

Pasiskaityk konstituciją ten aiškiai Parašyta nuosavybė neliečiama. Tai jeigu mano žemė tai su kuo noriu su tuo ir vaikštau ar su kirviu ar be trusiku čia jau mano reikalas. O niekas be mano leidimo po mano žemę neturi teisės važinėti ar yra vėžės ar nėra vėžių. 

Mano žemė, mano žemė.... Užteks visiems tos žemės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...