Jump to content

Grūdų kainos pasaulyje, Ateities sandoriai, MATIF, LIFFE


Vall2

Recommended Posts

Prieš 3 valandas, AG Paulius pranešimas:

Šiandien gali fiksuoti tik formulė o galutinė kaina priklausys nuo matiff - tavo fiksuota formulė kažkada. Bet vistiek tau bus įdomu prie kokio matiff fiksavai kaina.

kaip tą užfiksuoti sutartyje, jei sutartį sudarai pirmiau nei parduodi? Šiaip fiksuojant vistiek žinai koks matifas, tai nebent pats sau gali pasižymėti atminčiai jei yra poreikis, kitaip neįsivaizduoju :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, M&M pranešimas:

kaip tą užfiksuoti sutartyje, jei sutartį sudarai pirmiau nei parduodi? Šiaip fiksuojant vistiek žinai koks matifas, tai nebent pats sau gali pasižymėti atminčiai jei yra poreikis, kitaip neįsivaizduoju :)

Nereikia net žymėtis, turėdamas internetą gali pagal sutarties datą pasižiūrėti kad ir po pusmečio kas tą dieną biržoje dėjosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, AG Paulius pranešimas:

Matau nesupratai, ką norėjau pasakyti, aš darau kontraktus, fiksuodamas kaina - formulė. Sutartyje yra pateikiama galutinė kaina, aš noriu matyti kokia buvo matiff kaina fiksavimo metu

Nemaciau nei vienos sutarties, kad tai butu irasyta MATIF verte tavo pardavimo metu.

Cia daugiau noras stebeti statistika bet nieko daugiau. Vis tiek galiausiai mums yra svarbi galutine kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , Shimshius pranešimas:

Senas derlius jau ten chaosas. kazkas dar perka prie geguzes menesio, kazkas jau nebeperka, tai sunku ka ir pasakyt.

Naujas derlius mazdaug minus 19 - minus 14 antra klase kvieciu uoste sezono metu.

bet jei gerai suprantu, kol kas 1 kl laiko pozicijas ir tiek nekrito?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , egidoxs123 pranešimas:

Pas ka fiksavai? Ar cia paruostu kvieciu kaina? (Sausi švarūs)? Ar kaina su pristatymu į uosta, ar pats ieskai ir apmoki transportą?

scandagra. šiandien lyg 213

sausi? tikiuos čia retorinis klausimas.

pristatymas mano saskaita

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , egidoxs123 pranešimas:

Į uostą ne visos įmonės priima virš 14.5 dregnumo ir virš 1 proc šiukšlingumo

aš labiau apie kaina, kad kaina uz baziniu rodikliu grudus.

Scandagra tikrai arciausiai ukininko pagal poziuri i grudu netobuluma. Vien todel su jais verta rasytis. taip pat esu patenkintas agrorodeo aptarnavimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, manttys pranešimas:

aš labiau apie kaina, kad kaina uz baziniu rodikliu grudus.

Scandagra tikrai arciausiai ukininko pagal poziuri i grudu netobuluma. Vien todel su jais verta rasytis. taip pat esu patenkintas agrorodeo aptarnavimu.

Kazkada buvo, dabar reikia del klasiu kovoti - t.y. ismoko laboratorijos papildomu pinigu uzsidirbti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Garix pranešimas:

AK irgi apnaglėje 2kl elivatoriui -40e 

Seniai sakiau,kad reiktu juos ignoruoti 1-2 sezonus, nes pas mus supirkimo punkte jau nuo siulomos kainos -11 eur, tai reiskias jai visi siulo 200, tai jie 189, neva sandeliavimas ir vezimas i rokiski brangus :) zada dar didniti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...