Jump to content

Grūdų kainos pasaulyje, Ateities sandoriai, MATIF, LIFFE


Vall2

Recommended Posts

prieš 20 minutes , Amber pranešimas:

Turbūt nejauti kaip nusišneki. Nes panašu kad viska pagal rutulius ir žvaigždias darai kad tokios mintys

Tu supranti, kad tavo pasakymas "bus stiprus kilimas" neparemiant nenuginčijamais faktais yra šakėm ant vandens, bobučių pasakos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , panjabis pranešimas:

Šiaip toks vidinis isitikinimas nieko blogo, bet skleidžiant tokia žinutę viešai galima kažką ir suklaidinti. Būtų gerai kad tokie pamastymai būtų argumentuoti.

Pagal visus cia paskaičius tai cia mano pasakymas  tai ašarelė juro.  Analitikai klysta ir nenuspėja. Nes lv daug faktorių ytakoja kainas. Kaip dabartinis kilimas tai rusija australija amerika ytakojo labai  ir tik orų padariniai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 12 minutes , Shimshius pranešimas:

rusyne nepareinas sausros, jos jau ten aktyvios nebepirma diena. Sausros itaka tik ryskiau matosi siuo metu.

Bet kiek rinka gali aukstai kilti is panikos del rusyno busimo derliaus?

Kiek.realu fiksuoti 2025 derliu? Uzsiima kas nors kazi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , Shimshius pranešimas:

rusyne nepareinas sausros, jos jau ten aktyvios nebepirma diena. Sausros itaka tik ryskiau matosi siuo metu.

Bet kiek rinka gali aukstai kilti is panikos del rusyno busimo derliaus?

Prognozes  kiek milijonu tonu mazeja derlius. Bet dotacijos prasys  manau rusai. Kaip extremalia padetim nu bet rusas visi žinome kaip buna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai sistemos neturite, tai kokio rezultato tikitės, fiksuot kainas, trašas perkat kada tik sušviečia jaunas mėnulis. Bent aš ne eko žieminius pasėlius trešiau pilna norma kai kainos buvo žemos, o trašos brangios, logikos nebuvo ir nelabai skaičiavosi, bet žemės ūkyje kaip ir visur reikia vadovautis atvirkštine logika, kitu atveju busite vienas iš bandoje lakstančiu baranu nuo kurio geriausiu atveju nukirps vilną, o blogiausiu atveju tapsi sultingu kepsniu. Apie kainos fiksavimą mano nuomonė tokia - ją verta fiksuoti tik tokiu atveju jei iš to gauni pranašumą, kitu atveju visad praloši.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , gerasukis pranešimas:

Kai sistemos neturite, tai kokio rezultato tikitės, fiksuot kainas, trašas perkat kada tik sušviečia jaunas mėnulis. Bent aš ne eko žieminius pasėlius trešiau pilna norma kai kainos buvo žemos, o trašos brangios, logikos nebuvo ir nelabai skaičiavosi, bet žemės ūkyje kaip ir visur reikia vadovautis atvirkštine logika, kitu atveju busite vienas iš bandoje lakstančiu baranu nuo kurio geriausiu atveju nukirps vilną, o blogiausiu atveju tapsi sultingu kepsniu. Apie kainos fiksavimą mano nuomonė tokia - ją verta fiksuoti tik tokiu atveju jei iš to gauni pranašumą, kitu atveju visad praloši.

Pasakyk pavyzdį, kada pafiksavus gaunamas tas vadinamas pranašumas? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...