Jump to content

Ašiniai kombainai


shaulinis

Recommended Posts

:eusa-doh: tikrai durnas klausimas , jau ko tai rotoriaus neesu uzkises per 6 metus nekarto , idomu kaip tas atsukimas veiktu kai uzspausta mases ten viskas butu

pernai metais vienam zaliam uzkiso pas kuri buvau padet. p!sosi puse dienos kol ispesiojo + dirza nutrauke rotoriaus. o dabar idomu kaip cia pas case, nes ilgis ir diametras rotoriaus skiriasi nei jd. bet jei pas kolega per 6 metus nei karto, tai cia tik del reklamos vadinasi? koks kombainas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

shaulini, as ir vel turiu viena durna klausima :):D case turi rotoriaus reversa, taip? taip. be reikalo tokiu dalyku neisradineja, taip? taip. daznai uzkisa rotoriu kad toks isradimas ikistas? ar cia labiau reklaminis triukas?

Taip tu teisus tikrai durnas klausimas.

Pirmai klusei apie lauką prie bokštų, ten tikrai ne męs kūlėm, kulta vėliau nei mūsų berods klasioko tukanioko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Norėjau paklausti ar rotorinį kombainą sunku sureguliuoti ir ką ten galima reguliuoti. Žinau kad paprastam kombainui reguliuojasi Būgno sukimosi greitis, pobūgnio tarpas ir valomoji. Tai Rotoriniam kombainui taip pat tikriausiai reguliuojasi Rotoriaus greitis, o kas dar? Valomomoji žinoma irgi reguliuojasi. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Kas man patinka tai , kad rotoriuose gali dar pobugnius keisti (lengvai ir greitai) ko nepadarysi kratikliniame. Gali keist mases srauta , kulimo agresivuma. Va ir mislinu kas geriau 1 ar 2 rotoriai... :icon-rolleyes:

Siap tai keista, Kombainu esi pakeites per gyvenima bent 10 su kratikliniais patirties turi daug,  su rotorium tai pat ne mazai, Taigi viska susumavus turetum ne nuomones klausti o patarimus pats dalinti  :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho , atrodo lig ir maziau turejau  :icon-rolleyes:  , siaip nesu o ir nenoriu but visazinis. As zmogus atviras ir gaudau kiekviena nuomone is kuriu galiu daryt isvadas. Protingos jos ar klaidingos buna cia jau kaip suvirskinu , per gyvenima tiek kartu esu nagus apsviles ir neaisku kiek dar nudegsiu  :icon-rolleyes:  , Svarbiausia nenusisneket kai to jau pats nebejauti....

Taigi kas geriau , ceiso ar hew hollando rotorius ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gal persudziau siek tiek :icon-rolleyes:  Skaiciau senas temas apie kombainus tai pagal postus nemazai esat aptureje ivairiu modeliu :icon-wink:  Manau forume nedaug atsiras turinciu New holland rotoriu, kazkur forume taip pat buvo kazkas surases cr savininkus LT taigi gal visai nieko butu aplankyti juos ir isgirsti nuomone is pirmu lupu :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho , atrodo lig ir maziau turejau  :icon-rolleyes:  , siaip nesu o ir nenoriu but visazinis. As zmogus atviras ir gaudau kiekviena nuomone is kuriu galiu daryt isvadas. Protingos jos ar klaidingos buna cia jau kaip suvirskinu , per gyvenima tiek kartu esu nagus apsviles ir neaisku kiek dar nudegsiu  :icon-rolleyes:  , Svarbiausia nenusisneket kai to jau pats nebejauti....

Taigi kas geriau , ceiso ar hew hollando rotorius ?

Kažkur neto platybėse buvau radęs tokią temą - kalba krypo į tai, kad nh lengviau atsivest į protą dėka plonesnio srauto po rotorium.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei man klausimas tai jokio.per mažas pasirinkimas kainuoja tiek kiek gan padori nauja audi su kuria negėda ne tik pas mergas bet ir prieš kaimynus pasipuikuoti.O barška taip {bent jau nisanas}Kad nežinai už ka tiek pinigu reikia atiduoti.Todėl ir Audi rinkaus su gera nuolaida dar beveik penketa tukstančiu senovišku pinigu pigiau išėjo nei elektrinis nissan.

Greičiausiai tada pirksiu kai NH arba Case elektrinis bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...