Jump to content

Ašiniai kombainai


shaulinis

Recommended Posts

garantiniu laikotarpiu serviso darbams ir detalėms galioja garantija :icon-smile: o jei rimtai tai Dotpro šiuo klausimu gana lankstūs :handgestures-thumbupleft:

 

Galiu pritarti, turėjom problema su nauju diržu (kažkas apie2k lt). Nutrūko sekančia diena. Pakeitė.

Be to turėjau problema ir su neoriginaliu diržu (apie 900 lt) tas nutrūko po 2 darbo dienų. Pirktas ne iš dotpro. Spekit kuo pasibaigė. Ogi nusipirkom originalą (1500 lt) iš dotpro.

 

Nesakau kad viska keičia iš eilės bet kartai tikrai įmanoma normaliai sutarti.

Beje dėl serviso irgi dedu pliusą. Nepigiausias bet mūsų lūkesčius tenkina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jus man pritaikysit garantiny jei as desiu guoly ? kazkodel netikiu.

Turejau galvoje Dotnuvos ne atestuoti darbininkai.

Tikrai žinau,kad ir neatestuotų mestrų keistų yra kompensuota. Žinoma kai meistras keičia kur kas paprasčiau manyčiau, tikrai mažiau aiškinimosi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas net girdet nenori apie pusmecio garantija (bent detalistai pasvalije) . Nebutu pikta , butu juokinga. Na jei jau iki tokiu kalbu daejom tai atvirai pasakysiu , kuo didesnis UABas tuo  didesnis bardakas. Sezono metu truko asis , nevienas zilas plaukas atsirado pakol ja atgabeno , ir tai tik su pazistamu ir itakingu zmoniu pagalba. Savaite laiko gabenimas uztruko ir ne is uz uzjurio o is estijos , negana to praveze pro pasvalio filiala i vilniu , is ten vel atgal.  Vat jums ir logistika didelio UABo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas net girdet nenori apie pusmecio garantija (bent detalistai pasvalije) . Nebutu pikta , butu juokinga. Na jei jau iki tokiu kalbu daejom tai atvirai pasakysiu , kuo didesnis UABas tuo  didesnis bardakas. Sezono metu truko asis , nevienas zilas plaukas atsirado pakol ja atgabeno , ir tai tik su pazistamu ir itakingu zmoniu pagalba. Savaite laiko gabenimas uztruko ir ne is uz uzjurio o is estijos , negana to praveze pro pasvalio filiala i vilniu , is ten vel atgal.  Vat jums ir logistika didelio UABo. 

 

Dėl didumo ir bardako tikra tiesa, bet tas galioja turbūt visom kontorom. Mes su dotpro Kėdainiais bendraujam gal dėl to problemų mažai :eusa-think: :think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

drapox, nori pasakyti, kad turi ant lentynos pasidėjęs 2 metu senumo kombainui krūva einamiausių guolių ir dar su guoliavietėm? :) taip išeina kad nepasitiki savo apėjimu aplink jį, nes ne kartą esate sakęs, kad svarbiausią gerai apeiti prieš sezoną ir bėdų nebūna.

Konkrečiai šitam kol kas specialiai nepirkau, turėjau tik Consul ir Dominator supirkęs ir atnaujindavau arsenalą pastoviai, bet pagal mane jie vienas prie vieno ir pas šitą kombainą. Kai prireiks turėsiu. Kalbu apie netepamus ir jų guoliavietes.

Tikras čiūdas, kad pas Case kombainus netepami smulkintuvo guoliai sudėti. Nu suprasčiau ten kur priėjimas patepti blogas, bet smulkintuvo, kurių velnių? Per lašinių paltį perbraukus gerokai daugiau riebalų surastum nei dabartiniuose netepamuose guoliuose. Tokioj vietoj dėti, nesuvokiama. :icon-rolleyes:

Ir prie to paties kiek patirties. Neklausykit niekas kvailų patarimų, kad nereikia tepti kratukų kaladukų. Man rodos, kad tokių patarimų ir pats aš galėjau duoti, kol šiemet nepasimokiau. Gerai, kad viską persitikrinau prieš sezoną. Paleidau kombainą ant pusvalandžio ir tikrinau guolių temperatūras su ultraredu. Kratukų ašys kaip lygintuvai užkaito. Išardžiau, išvaliau, dėjau papildomas tarpines, sutepiau sudėjau ir tepu kas dien ir ne kitaip. Priekines taip pat tik sutepiau skystu tepalu, kad ne taip rinktų dulkes. Būtų idealu iki priekinių kaladukų dasivesti vamzdukus ir sudėti taškus. Kitaip gali pakvipti skrudėsiu ir labai greitai. Kalbu apie naujus kombainus, kur kaladukai dar neišdilę, su senais kur tarpai po 0,5 cm nebėra manau didelio skirtumo ar ten tepti ar netepti, vis tiek suksis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia ne pats smulkintuvo velenas o tarpine asis per kuria kiaurai dar viena asis , zodziu nuo jos sukasi smulkintuvas ir ant kurios gali nustatyti smulkintuvo apsukas dvieju greiciu. Taigi , kad suprast asiniu kombainu konstrukcija reikia ji patureti. Cia kaip sakoma netaip kaip pas visus , kiekviena konstrukcija turi savu pliusu ir minusu su kuriais tenka susigiventi. Ir susigiveni ir pripranti zmogus , bet va taikstitis su trukstamu detaliu ieskojimu jau nebeiseina. Vos ne sovietmetis , pinigu yra o desros ant lentynos ner, arba ji supelijus.   :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia ne pats smulkintuvo velenas o tarpine asis per kuria kiaurai dar viena asis , zodziu nuo jos sukasi smulkintuvas ir ant kurios gali nustatyti smulkintuvo apsukas dvieju greiciu.

Mano JD1450 irgi buvo taspats, tiksliau panasiai buvo. Originaliai buvo tepami, kai subiro Dojuj pirkom jau nebetepamus, guoliavietes (tokie du bliudai, tarp kuriu guolis, susukti 3 varzteliais)  irgi jau buvo be tepimo tasko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

būčiau nesąžiningas jei nepapasakočiau kitos istorijos, prieš sezoną džioniui kombainui 2264 pakeičiau naują ąšį su guoliavietėm ir guoliais, pasisuko savaite laiko ir ašies galas nulūžo .ne per guoliavietę ,bet pats galiukas koki 20cm, ant jos dedasi cilindrukas apsukom reguliuoti kultuvų .Ašis kainavo apie 4000lt ir ką nuvežu ta ašį i Kauną, sakau taip ir taip bėda, tai jie paėmė ta ašį davė kitą, o dėl mokėjimo sako pasiaiškinsim. Iš pradžių bandė aiškintis kad ne jie ja dėjo, bet padiskutavus kad kitaip neidėsi tai suformino kaip garantinį. Būna ir didelėse firmose gražių dalykų, Ta ašis dabar atsisuko du sezonus ir kuo puikiausiai ,matyt brokas iš gamyklos papuolė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus pernai irgi buvo bėdų su smulkintuvu AF2388. Prieš sezona pakeitėm guolius (iš dotpro), nes vienas guolis buvo prasisukes iš guolevietės. Po 20ha atsirado užimas kuris girdėjosi už 300m., tada vėl keitėm guolius tik pigesnius ir sumažinome smulkintuvo apsukas, kad galėtume baigti kulti 4ha. rapso. Poto vežėm balansuoti veleną, o guolius pirkom berods iš 'dagmita' (iš ten pirkti patarė vienas dotnuvistas, už abu guolius su atsiuntimu mokėjom apie 50eu.). Balansavimas padėjo tik vienai dienai, ryte brolis atsidares skardas pamatė žemyn tabaluojanti škyvą (lužo prie pat veleno).Nauja veleną atsivežėm ta pačia dieną (sekmadieni), bet parsivežus ji iškilo kita bėda, senajame velene konusinis škyvas, o naujame su šlicais, teko užsisakyti kita škyva (turėjo atsiusti kitą diena po užsakymo), bet kai atėjo ta diena - pasakė, kad netoki atsiuntė, va tada labai supykom ant dotpro. Reziume nereikėjo prieš sezoną keisti guoliu (juokauju), o jei rimtai tai per visa sezoną kombainas atostogavo beveik 2 savaites.

Pamiršau paminėti, kad perkant smulkintuvui guolius - jie turi būti C3 kategorijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas net girdet nenori apie pusmecio garantija (bent detalistai pasvalije) . Nebutu pikta , butu juokinga. Na jei jau iki tokiu kalbu daejom tai atvirai pasakysiu , kuo didesnis UABas tuo  didesnis bardakas. Sezono metu truko asis , nevienas zilas plaukas atsirado pakol ja atgabeno , ir tai tik su pazistamu ir itakingu zmoniu pagalba. Savaite laiko gabenimas uztruko ir ne is uz uzjurio o is estijos , negana to praveze pro pasvalio filiala i vilniu , is ten vel atgal.  Vat jums ir logistika didelio UABo. 

Vakar filtrus pirkau.Nusirašiau kodus nuo nuimtu nueinu į Radviliškio Lytagros  skyriu visus filtrus randu -Vau fantastika tai pirmas kartas kai visi filtrai panosėje buna- išskyrus dėžės keičiamos kasetės.Pasijungia pardavėjas kompą ieško neranda net centriniam sandėli tokiu kodu nėra.Kagi kadangi turiu reikalu Šiauliuose važiuoju ten.Ten situacija tokia pat nes tas kas gali šioje bėdoje padėti atostogauja.O kitu kompetencija netempia. Grįžtu namo it muse kandęs bet kadangi rytas protingesnis už vakarą nusprendžiu paskambinti  Kaunan juk nelauksi kol Šiauliuose Tomukas grįš iš atostogų. Skambiju bendruoju telefonu atsiliepia malonus balsas paprašau sujungti mane su NH atsarginiu daliu sandėliu- maloniai sujungia, tik jei kam teko pastebėti, nes tai jau ne pirmas kartas, sujungia kartais ne su tuom sandėliu kurio man reikia. Ir kam tas vienas bendras telefonas anksčiau atsivertei internetinį puslapį ten sandėliu telefono numeriai imi ir skambiji - tiesiai.Ačiū dievui tai jau išmokta pamoka  todėl iškart paprašau telefono numerio sandėlio kurio man reikia .Padėkojęs už informacija pagaliau susisiekiu su man reikiamu vadybininku kuris man gali padėti mane ištikusioje bėdoje.Ir jis man iškart pasako-Duok dieve jam daug sveikatos ir pulką vaiku- kad filtro kodas pasikeitęs jų informacinėje sistemoje ir arčiausiai man reikalingas filtras randasi Radviliškio skyriuje ir netgi du vnt. :icon-idea:  :icon-question:  :icon-exclaim:  :icon-exclaim:  :icon-exclaim::eusa-doh:

P.S. Čia turėtu būti moralas bet kur ji įdėti šiuo atveju nežinau. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...