Jump to content

Ašiniai kombainai


shaulinis

Recommended Posts

Geriausias yra tas koki turi, o visi kiti tik nepasiekiama pasaka, ypac tada kai reikia kulti o kombainas stovi del kokiu nors nesamoningu gedimu.

Del galimybiu, pvz pas mane pabaigiau kvietrugius ir vaziuoju namo pro mieziu lauka, su cx knopke pist ir kombainas sureguliutas, nei man kokiu skydu imti nei kokiu uzrasu skaityt kokios dar galimybes, kulti reikia ne konspektus tikrinti.

Tai mano nuomone ir ji neprivalo sutapti su kitom, zinoma ir atvirksciai

Del shou su dirzais, per 6 metus pakeiciau 4 dirzus, pernai smulkintuvo dirzus gal 3 sudeginau, bet ten buvo kitu priezasciu ir bugno dirza keiciau, nes dedamas pats blogai uzdejau :icon-redface:

Visi kiti argumentai sakyciau neitikina manes, na nebent ruosiates su tuo kombainu i kapus keliauti tada gal kiek kitaip viskas atrodo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kitais metais kitaip šnekėsi o dar kitais neisivaizduosi gyvenimo bejo.Sakysi nafik tas Cx kai Cr yra.

Matai jis pats gi sako , kad geriausias koki turi, o kai tures CR tai tada bus CR geriausias o del pagal kultura knopkes pist paspaudimo tai kuriam kombaine jos nera , visur , o plokstes dangalai ir visa kita taipat visu modeliu ir spalvu atrasi , ech tas musu voras , liezuvis astrus , galva turi bet principu taipat ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kitais metais kitaip šnekėsi o dar kitais neisivaizduosi gyvenimo bejo.Sakysi nafik tas Cx kai Cr yra.

Matai jis pats gi sako , kad geriausias koki turi, o kai tures CR tai tada bus CR geriausias o del pagal kultura knopkes pist paspaudimo tai kuriam kombaine jos nera , visur , o plokstes dangalai ir visa kita taipat visu modeliu ir spalvu atrasi , ech tas musu voras , liezuvis astrus , galva turi bet principu taipat ;)

knopke tai knopke, bet jei siuksles i bunkeri per daug eina tada ir prasideda, o cx'ui px jam daug paprasciau svaruma isgauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kolegos, kodėl jus kai vaikai smėlio dėžėj, bandot įrodinėt kieno žaisliukas kručiausias, ar to reikia? kiekvienas nori kad technika nenuviltu nuimant atitinkama kieki hektaru ir kokybiškai jas sudoroti, kad Sauliui už rotorio populiarinimą Lietuvoj dar gyvam dotnuva turėtu pastatyt paminklą tai faktas,o kad su jo reguliavimu ne kiekvienam žemiškam ūkininkui išeina susitvarkyt tai faktas, Sauliau, jei skaitai mano rašliava, tai būk geras specas ir atlėk šiandien pas mano kaimyną ir sureguliuok rotorių, iš jūsų pirktas, nes vakar pradėjo kult miežius ir yra gylioj depresijoj su nuostoliais, čia kalba eina apie senesni modeli, kai pirko iš jūsų, sakėt, kad kult galima viska ir kokybiškai, Būt gerai kad taip ir butu. Skoloj neliksim.Tad kviečiu tave viešai i dvikova. Ir dar, kai renkamės i žmonas gyvenimo draugę tai imam pačia pačia...........geriausia, bet.....po metu, kitų, pamatom, kad taip nėra (dėkui dievui nevisiem)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visa laimė, kad nesu vienintelis kažką raukuanris apie tą reikalą, įra pakankamai žmonių turinčių pakankamai patirties, Pvz vakar Bmarius kūlė miežius, įdomu kokie jo nustatymai buvo? Turėtu tikti ir tavo kaimynui. Ir Algiui tankiai pasiskambinu pasitart ir kitiem.

Rotorius nėra vieno žmogaus kombainas, nes anot tavęs jei aš užsilenkčiau visi rotoriai sustotų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kitais metais kitaip šnekėsi o dar kitais neisivaizduosi gyvenimo bejo.Sakysi nafik tas Cx kai Cr yra.

Matai jis pats gi sako , kad geriausias koki turi, o kai tures CR tai tada bus CR geriausias o del pagal kultura knopkes pist paspaudimo tai kuriam kombaine jos nera , visur , o plokstes dangalai ir visa kita taipat visu modeliu ir spalvu atrasi , ech tas musu voras , liezuvis astrus , galva turi bet principu taipat ;)

Algi sakydamas geriausias toks koki turi, kalbu bendraja prasme, o ne kalbu apie save, as rinkausi pagal savo galimybes ir savo supratima, kiti renkasi pagal savo, visiskai nesiekiu irodyti kad cx yra geriausias (nors jis toks ir yra)

tiesiog sakau geriausias yra tas kuri kula tada kada reikia ir tas koki kas turi, tik tiek ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai dar žiūrint koks kraštas, koks laukas... Mane vienas laukas taip iškniso ant presavimo jau... Vienas dalykas kol į kamerą patenka dar labiau susmulkina tokius perdžiuvusius, tada tų pelų visur prikiša.. O kitas dalykas tinkliukas net praslysta nuo tokių sausų šiaudų, dėl ko nesuspaudžia.. Pilna gyvenime gi tu bajerių, net nepagalvotum, kad taip ir būt gali, tenka va ryto ankstyvo laukt. Aplink mus laksto vienas nemažas rotoriukas, būtų įdomu pažiūrėt kas iš jo išeitų, tik va jie viską smulkina :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...