Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Prieš 3 valandas, JCB pranešimas:

Netoli čia... pakaunei prie jūros, ant Aukštojo kalno stovėjau :) 

Marijampolei irgi sako, kad gūsiai pūtė vėjas, na gal Alytui ramu buvo, tikrai nesiginčysiu, bet iš esmės nesvarbu, ne mūsų trąšos. 

 

Vakarykstis vejas  prie marijampoles..

169584352_277049300747212_5158207788228603034_n.jpg

170377209_2088499751292115_1028844384101750557_n.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ūkyje dirbu pagrinde savaitgaliais (kadangi dirbu kitame darbe nuo pirmadienio iki penktadienio), po savaitės bersiu sulfatą, todėl ir skubu. Išsibėrė viskas normaliai ir Jūsų erezijos man nesvarbios.

O kad Marijampolės ar Kauno visažiniai mato koks pas mane vėjas lauke, tai čia tik jų bėdos, svarbu kad jų akys neliktų žvairos taip toli žiūrint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , -marius- pranešimas:

Aš ūkyje dirbu pagrinde savaitgaliais (kadangi dirbu kitame darbe nuo pirmadienio iki penktadienio), po savaitės bersiu sulfatą, todėl ir skubu. Išsibėrė viskas normaliai ir Jūsų erezijos man nesvarbios.

O kad Marijampolės ar Kauno visažiniai mato koks pas mane vėjas lauke, tai čia tik jų bėdos, svarbu kad jų akys neliktų žvairos taip toli žiūrint.

Šiek tiek pagarbos kolega reiktų daugiau turet kitu kolegų mintims ir neimti visko i širdį :handgestures-fingerscrossed:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , -marius- pranešimas:

Aš ūkyje dirbu pagrinde savaitgaliais (kadangi dirbu kitame darbe nuo pirmadienio iki penktadienio), po savaitės bersiu sulfatą, todėl ir skubu. Išsibėrė viskas normaliai ir Jūsų erezijos man nesvarbios.

O kad Marijampolės ar Kauno visažiniai mato koks pas mane vėjas lauke, tai čia tik jų bėdos, svarbu kad jų akys neliktų žvairos taip toli žiūrint.

Kai ūkis ne darbas, o hobis tai galima ir iš saujos pasibarstyti. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , -marius- pranešimas:

Aš ūkyje dirbu pagrinde savaitgaliais (kadangi dirbu kitame darbe nuo pirmadienio iki penktadienio), po savaitės bersiu sulfatą, todėl ir skubu. Išsibėrė viskas normaliai ir Jūsų erezijos man nesvarbios.

O kad Marijampolės ar Kauno visažiniai mato koks pas mane vėjas lauke, tai čia tik jų bėdos, svarbu kad jų akys neliktų žvairos taip toli žiūrint.

Na tau čia taip ūkiškai, grubiai patarti gal tie visažiniai nori, nes tavo klystkelius jau yra praėję ir kažką žino. Kaip ir tu, tame kame praleidi 5, o ne 2 dienas. Dabar dar lauk vienos bangos, jog ne sulfatą, o salietrą pirmą išbėriai ;) :D 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , -marius- pranešimas:

Aš ūkyje dirbu pagrinde savaitgaliais (kadangi dirbu kitame darbe nuo pirmadienio iki penktadienio), po savaitės bersiu sulfatą, todėl ir skubu. Išsibėrė viskas normaliai ir Jūsų erezijos man nesvarbios.

O kad Marijampolės ar Kauno visažiniai mato koks pas mane vėjas lauke, tai čia tik jų bėdos, svarbu kad jų akys neliktų žvairos taip toli žiūrint.

Žėk, kai kitą sykį pradės ėsti, mestelk jiems šitą https://youtu.be/Xy7RxOk7GBs  ir pamatysi - jie nervuosis, o tau bus linksma. Tik nepiknaudžiauk! :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Ukis200 pranešimas:

Na rytoj manau jau pats laikas su barstytuvu, savaitėle kol bus prieinamas azotas ir kaip tik šiluma gal ateis

Aš ir važiuočiau ir ryt. Bet kad niekaip nesulaukiu, kol pradžius laukai. 
Tik pradžiūna ir vėl privaro. 
Aišku reik džiaugtis kol duoda jų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, voras pranešimas:

Aš laikausi kitokios filosofijos, nenori būti aptarinėjamas, nesipasakok ką darai.

Daryk kaip reikia pačiam ir tiek. Nei siuntinėt, nei juoktis, nei nervintis nereiks.

Tik pagalvok kiek laiko liks tau.

Tai kam tada šis forumas? Nepasakoti ką darai, bet pasakoti ką kitiems daryti? :D Kad čia vyraujanti tokia filosofija  :music-rockon:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Witalikas pranešimas:

Žirniai vs pupos. Po pupu daug geriau atrodo kviečiai

Supratau :) , visko gali but pats pupu neturiu ir neturejau , tai negaliu pakomentuot nieko, bet po zirniu ir javu lyginant kaip ? Matos po zirniu pas jus kad geriau nei po javu ar taspats? Tik pupos issiskiria.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...