Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

479 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      142
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      238


Recommended Posts

Prieš 23 valandas, Witalikas pranešimas:

Pilnai tikiu, pas mane ir tas pats. 
Vieni jau kiti dar laukimo režimu gyvena. 
Ryt reiks jai vejas normalus bus, gal rapsui eis užmesti sulfato. Bet jaučiu klamposi dar, teks laukt. Nesinoriu prisipjauti provežų. 
Bei vegetacijos dar nelabai ir matyti, silpnai kažkas vyksta :) 

šiandien po pietų apmėčiau likusius dap'u ir pradėjau ratą sukt rapsuose su sulfatu,po to eis jau ir salietra,manau kad jau pas mane atėjo ta diena kada reikia ir galima tręšimą daryt ;) maurot pokol kas niekur nereikėjo,bet žinau kur gali tekti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, AGROMAN pranešimas:

man ir Etana prastoka, tik kur vėlai sėta gerai atrodo, o taip tai labai šviesi, kur pusnys ilgai laikėsi tai isretejo arba issuto. 

PSX_20210411_104431.jpg

pas mane etana ir famulus vienodai prastai atrodo[pašuto,ypač prie durpės}Sėta 09.15.Paskutiniu pravažiavimu sėjant{famulus]sugedo sėjalka,ten rankom apie 10.05 pasėjau.Va ten atrodo gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu pasejas : Informer, delawar, kws fenomen, sedula, fidelius, etana,
reziume : geriausiai atrodo informer,  prasciausiai sedula ir etana, net sakyciau etana blogiau uz sedula atrodo,
kws fenomen pasutimu turi daugiausiai bet ten seta 09 10 ir sejos norma buvo 200kg tai sakyciau del to... 
delawar ir fidelius sakyciau atrodo vidutiniskai gerai.   Kaip augs toliau ziuresim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, voras pranešimas:

Turbūt, kad taip. Lapai kaip šienas ir tiek.

Neauginau aš etanos, kas tiksliai nežinau.

šiandien prabėgau su sulfatu per ž.kv. tai su etana tokie reikalai,kur žemė lengvesnė,juodžemis ten pašutus kur ne kur, kur molis pats stebėjaus kaip gerai atrodo, čia viskas nuo to kaip rudenį buvo stipriai suvešėjus ir kiek storai ir ilgai laikėsi sniegas, paskutinės sėjos skagenas pamiškėse išvis sunykęs,nes sniegas ten laikėsi l.ilgai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , u.k aurimas pranešimas:

turiu pasejas : Informer, delawar, kws fenomen, sedula, fidelius, etana,
reziume : geriausiai atrodo informer,  prasciausiai sedula ir etana, net sakyciau etana blogiau uz sedula atrodo,
kws fenomen pasutimu turi daugiausiai bet ten seta 09 10 ir sejos norma buvo 200kg tai sakyciau del to... 
delawar ir fidelius sakyciau atrodo vidutiniskai gerai.   Kaip augs toliau ziuresim.

Keist, atrodo netoliese esam, bet pas mane etana neblogai atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, AGROMAN pranešimas:

man ir Etana prastoka, tik kur vėlai sėta gerai atrodo, o taip tai labai šviesi, kur pusnys ilgai laikėsi tai isretejo arba issuto. 

PSX_20210411_104431.jpg

etana visada pavasarį sviesi,labai issiskiria is kitų,šimet truputi pašutus bet tankumo užteks,pernai irgi iš pavasario prasčiausiai iš visų veislių atrodė,o derlius labai nustebino

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...