Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 26 minutes , Matazzz pranešimas:

Supratau :) , visko gali but pats pupu neturiu ir neturejau , tai negaliu pakomentuot nieko, bet po zirniu ir javu lyginant kaip ? Matos po zirniu pas jus kad geriau nei po javu ar taspats? Tik pupos issiskiria.

Sunku pasakyti, nes atseliuoti i arima. O visa kita skusta. 
Tam paciam lauke tik zirniai ir pupos buvo. Tai kai uzbresta kur po pupu. 
Dabar bandysim po r.dobilų. Paziuresim kas geriau, dobilai ar zirniai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau pupos tiek laiko atzvilgiu, tiek darbu spartoje jog galima tiesiai paseti vaziuoti, nereikia rinkti ju nuo zemes kaip buldozeriui, bei derlius bent 2 karto didesnis, vienas geriausiu priesseliu . Po zirniu ilgai zeme lieka tuscia, dziuna, zelia pabiros, tenka naudoti glifosata, minimum 2 skutimus daiginant pabiras ir pries seja. Pupas kuli ir is paskos sejame. Tikrai likome labai patenkinti rezultatu . Šiemet pupu plota didiname . Žirniam paliekame tik kruopele sejomainoje. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , edviuks pranešimas:

Manau pupos tiek laiko atzvilgiu, tiek darbu spartoje jog galima tiesiai paseti vaziuoti, nereikia rinkti ju nuo zemes kaip buldozeriui, bei derlius bent 2 karto didesnis, vienas geriausiu priesseliu . Po zirniu ilgai zeme lieka tuscia, dziuna, zelia pabiros, tenka naudoti glifosata, minimum 2 skutimus daiginant pabiras ir pries seja. Pupas kuli ir is paskos sejame. Tikrai likome labai patenkinti rezultatu . Šiemet pupu plota didiname . Žirniam paliekame tik kruopele sejomainoje. 

Nesutikčiau-eilė metų 4,5-5t/ha žirnių, su pupom didesnio derliaus nesu turėjas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žirnius esu sykį gyvenime kūlęs gerokai virš 6 tonų iš ha, bet tai buvo tik vieną kartą mano kadencijoj (per  20 metų), įprastai tai 3-4 t/ha

Išbandžiau daug ką, pastebėjau, kad sugulimui vabalų kontrolė labai svarbi (amarų), o bendras derlius daugiausia priklauso nuo to kaip senai toje dirvoje buvo žirniai ir kokia dirvos ir aplinkos temperatūra kai juos pasėji, ankstyva žirnių sėja nepasiteisino, bent jau man.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , tadasg pranešimas:

Aš kaio tik manau kad reikia džiaugtis. Drėgmė niekada nemaišo, o kuo daugiau jos bus dabar, tuo vėliau išgaruos. Kol kiti dejuos kad sausa ar per sausa, tuo mes džiaugsinės kad pakankamai jos turime.

Taip, reikia džiaugtis drėgme,  bet kai trukdo atlikti darbus irgi nekazka. 
Kiek pagalvoju, tai senokai tokio pavasario nebuvo. Galbūt kai 2017 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...