Jump to content

pasauline ekonomikos krize


Algis...

Recommended Posts

  • Atsakymai 591
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

jasno, vadinasi reikia imti paskola ir butinai fiksuoti palukanas, kokia valiuta remiantis straipsniu tai jau visai nesvarbu

seip straipsnis neblogas, daug geru "kabliuku" beto jis kazkiek pateisino mano paties kurtas teorijas (mintyse) apie dolerius :D o seip tai man irgi pirma mintis buvo imti paskolas :D ale kas bus jei nepasitvirtintu :icon-redface:

o seip reikia elgtis protingai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jasno, vadinasi reikia imti paskola ir butinai fiksuoti palukanas, kokia valiuta remiantis straipsniu tai jau visai nesvarbu

seip straipsnis neblogas, daug geru "kabliuku" beto jis kazkiek pateisino mano paties kurtas teorijas (mintyse) apie dolerius :D o seip tai man irgi pirma mintis buvo imti paskolas :D ale kas bus jei nepasitvirtintu :icon-redface:

o seip reikia elgtis protingai ;)

mano durna galva, kadangi sios zinios pasklido po visa pasauli tai vadinasi anokia cia paslaptis ir jeigu taip ir pildytusi tai jau butu zinomi kaltininkai ir ju keslai. Bet juk kaip ir rase straipsnyje yra uz mus protingesniu, kurie tikrai neleistu isplatint visuomenei savo planu. Tai persasi isvada, kad tokiu straipsniu kaip tik nori nukreipti zmoniu demesi :) o realiai ivyks kas nors priesingai ir netiketai ir tikrai nekiekvienam eiliniam apie tai zinot :) tai galbut tik eiline konspiracine teorija

bet aisku butu gerai zinot kas vyks ateityje ir bandyt prisitaikyt isvengiant didesniu nuostoliu :) o ilgai ir laimingai gyvent be jokiu stresu ir nervu tampymu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jasno, vadinasi reikia imti paskola ir butinai fiksuoti palukanas, kokia valiuta remiantis straipsniu tai jau visai nesvarbu

seip straipsnis neblogas, daug geru "kabliuku" beto jis kazkiek pateisino mano paties kurtas teorijas (mintyse) apie dolerius :D o seip tai man irgi pirma mintis buvo imti paskolas :D ale kas bus jei nepasitvirtintu :icon-redface:

o seip reikia elgtis protingai ;)

mano durna galva, kadangi sios zinios pasklido po visa pasauli tai vadinasi anokia cia paslaptis ir jeigu taip ir pildytusi tai jau butu zinomi kaltininkai ir ju keslai. Bet juk kaip ir rase straipsnyje yra uz mus protingesniu, kurie tikrai neleistu isplatint visuomenei savo planu. Tai persasi isvada, kad tokiu straipsniu kaip tik nori nukreipti zmoniu demesi :) o realiai ivyks kas nors priesingai ir netiketai ir tikrai nekiekvienam eiliniam apie tai zinot :) tai galbut tik eiline konspiracine teorija

bet aisku butu gerai zinot kas vyks ateityje ir bandyt prisitaikyt isvengiant didesniu nuostoliu :) o ilgai ir laimingai gyvent be jokiu stresu ir nervu tampymu :)

Kaltininkai žinomi, JAV valdžia, bet kas iš to negi nuvažiuosim ir nubausim... Bijau, kad rankos per trumpos ir galių per mažai. Kas galingas tas turtingas, o mes durneliai tik Europos priemenė...
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kur sprogo ta mano žinutė su alfa straipsnio nuoroda, žiuriu moderatoriai prarado saiką.

na kagi klausau žinias ir girdžiu, kad Lietuvos ekonomika smuks iki 4,5% palyginus su Rusijos krize 94m ekonomika krito 60%. Hmmm tai kokia čia krizė
Rusijos krizė buvo 98 metais pačioj Rusijoj, Lietuvoj 99 metais.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Tikiuosi, kad grūdus jau pardavėt, arba bent jau kainą sutarėt, nes griuvo šiandien viskas. O apie ateitį, tai nieks nesiima spręst, nes tokioj sumaištį, tai būtų rašymas šakėm ant vandens.

pala pala, kas griuvo? jeigu galima biski konkreciau.

Is anksto dekui :)

Visa košė prasidėjo vakar Azijoj, persimetė į Europą ir kirto JAV. Rusai sustabdė prekybą. Čia kalbu apie akcijų rinkas. Ir aišku viskas persimetė į žaliavas. Kviečiai labai smarkiai nepigo, bet aliejiniai tai smunka gražiai. Kinijoj turi lyt ant kviečių, Australija gavo didesnį derlių nei prognozuota, JAV fermeriai greičiausiai smarkiai didins sojos plotus.

Dabar visi pradėjo bijot, kad Rytų Europa ant žlugimo ribos, tai labai stipriai veikia euro kursą ir nuotaikos absoliučiai pesimistinės. Vaizdelis labai nekoks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...