Jump to content

zmogus_is_miesto

Nariai
 • Pranešimai

  1.079
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie zmogus_is_miesto

 • Rangas
  Geras žmogus iš miesto
 • Gimtadienis 1973.11.30

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  Ūkininkų finansavimas...:)

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zmogus_is_miesto

  gardai ir arklides

  Ir dar siūlyčiau atkreipti dėmesį į vietines klimatines sąlygas. Pvz.: man buvo pakankamai netikėta, kad Švedijoje (Stokholmo regionas) žiemos yra nedaug, bet šiltesnės ir švelnesnės nei pas mus. O švediško lauko gardo konstrukcijos irgi netinka. Pasirodo, pas mus sniego būna daugiau, tad atitinkamai suformuluoti ir reikalavimai. Stogo konstrukcijos turėtų būti stipresnės bei nuolydžio kampas statesnis. Bent jau taip aiškino žmogus, atsakingas už konstruktyvą.
 2. zmogus_is_miesto

  gardai ir arklides

  3x4 m - idealus, 3x3 m - normalus, mažesni gardai-per maži. Nėr už ką.
 3. Kur čia taip lengvai pinigus dalina? ir pigiai? Eičiau ir aš jų pasisemti...
 4. Taip labai grubiai skaičiuojant, gaunasi toks vaizdelis: nusiperkama saulės jėgaine už 200 t. Lt, kuri kas mėnesį duoda apie 2 t. Lt gryno pelno. Su sąlyga, kad perkama energija bus 1,44 Lt. Atviras klausimas, ar tokia investicija/jos atsiperkamumas yra įdomus. Nevertinant valstybės rizikos (kad po x metų netikėtai būtų pakeista supirkimo kaina), saulės kolektoriaus efektyvumo koeficiento kitimo laikui bėgant ir pan.
 5. Jo... Gerai pasakyta-mada. Kadangi saulės "elektrikai" lenda kaip tarakonai iš pakampių su fantastiškais planais nieko neveikiant praturtėti, siūlyčiau (jei būtų norima jiems išnuomoti kokį plotą) nuomos mokestį paimti iš karto už kokius 10 metų į priekį.
 6. Aš tai visad stengiuos rasti pozityvą. Ir dabar radau. Nagi biudžetas bus pilnesnis (kai VMI po kiek laiko patikrins, perskaičiuos ir delspinigius bei kitus "malonumus" suskaičiuos. Ironizuoju, tačiau toks jau tas gyvenimas. "Poka grom ne grianet, mužik ne perekrestitsa" ar kaip ten sakoma.
 7. zmogus_is_miesto

  Kalbu kursai

  Subtilus reikalas. Jei kasdieniniam gyvenime nenaudosi, labai greitai užsimirš. Deja... Va, trenkė man į galvą mintis išmokti švedų kalbos minimalius pagrindus. Nusipirkau CD ir mašinoje klausiausi. Pakankamai pasyviai taip mokinantis, per savaitę kitą kokius 50 žodelių įsidėmėjau. Praėjo mėnuo kitas-nieko nebeprisimenu.
 8. Viskas buvo banaliai paprasta: konsultantai pasiūlė daryti didesnį projektą (vis tiek pusę išlaidų Europa kompensuos) ir tapti vos ne vieninteliu/pagrindiniu LT triušių skerdimo centru. Žmogus ir susigundė. Apie apyvartinių lėšų poreikį, kitas projekto įgyvendinimo rizikas nepagalvota.
 9. Net įdomu pasidarė, o kokių bankinių produktų pasigendama..?
 10. Čia buvo info specialistams. Jei gerai pamenu, pačioje pradžioje buvo bandymas kontaktuoti su tuo žmogumi iš forumo triušininkų, tik nelabai kas gavosi. Žodžiu, kas žinojo, tas žinojo. O kas nežinojo, būt nelabai suradęs.
 11. ne viena ir ne dvi priežastys ar klaidos. Gaila, kad ir patarimų neklausoma ir nepaisoma... Tačiau kadangi esu ne kartą bendravęs su juo, nenoriu viešai apie tai diskutuoti. Ir dėl to pats nenorėjau "surasti" tos www nuorodos.
 12. Tai, kad taip tas www puslapis suprogramuotas, kad nuoroda nesideda. www.antstoliai.lt
×
×
 • Create New...