Jump to content

kieto kuro katilo pasirinkimas


jancauskas

Recommended Posts

Ilgai rinkausi, bet ko gero linkstu jau prie grudais kurenamo katilo.

Vakar buvau pas viena ukininka paziuret, jau metus kaip pasistates, patenkintas labai. Namas 400 kv.m. ir per para sukurena 1 maisa grudu (visokiu kur nuo valomos lieka). I bunkeri supila 3 maisus ir vaziuoja kur nori, jokio rupescio, viska valdo jau nustatymas ant pultelio. Geriausiai dega avizos, maziausia silumos duoda mieziai. O tona per sezona sukurent tai labai pigiai gaunasi. Stai gamintojo puslapis http://www.sas.busko.pl/pl/

http://www.energijosparkas.lt/

Aš asmeniškai kogero žiūrėčiau į austrišką produktą, gal ir brangesnis, bet manau patikimesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parduodame pigiausiai Lietuvoje aukstos kokybes VIADRUS-HKS LAZAR (Cekija-Lenkija) automatinius granulinius katilus . Sie katilai yra gaminami arba is aukstos kokybes plieno, arba naudojant VIADRUS spizine kapsule. Garantija iki 10 metu. Minetuose katiluose be granuliu galima deginti ir grudus ir ju atliekas ! Jeigu sudominome - paskambinkite siuo telefonu - 867119331 .

------------------

Prekyba Viadrus-Hks Lazar granuliniais katilais. Skubus automobiliu,sunkvezimiu,traktoriu ir statybines technikos nauju detaliu uzsakymai. Pristatome i visus miestus. Israsome saskaitas. Geros kainos ! http://www.autoprof.lt tel :867119331

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ilgai rinkausi, bet ko gero linkstu jau prie grudais kurenamo katilo.

Vakar buvau pas viena ukininka paziuret, jau metus kaip pasistates, patenkintas labai. Namas 400 kv.m. ir per para sukurena 1 maisa grudu (visokiu kur nuo valomos lieka). I bunkeri supila 3 maisus ir vaziuoja kur nori, jokio rupescio, viska valdo jau nustatymas ant pultelio. Geriausiai dega avizos, maziausia silumos duoda mieziai. O tona per sezona sukurent tai labai pigiai gaunasi. Stai gamintojo puslapis http://www.sas.busko.pl/pl/

http://www.energijosparkas.lt/

Aš asmeniškai kogero žiūrėčiau į austrišką produktą, gal ir brangesnis, bet manau patikimesnis.

Taigi jie čia tuos pačius lenkiškus katilus stumdo tik daug brangiau: už 30KW šaukia 13 su galu tūkst Lt, o pas lenką tas pats kainuoja 9000 Zlotų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.energijosparkas.lt/

Aš asmeniškai kogero žiūrėčiau į austrišką produktą, gal ir brangesnis, bet manau patikimesnis.

Taigi jie čia tuos pačius lenkiškus katilus stumdo tik daug brangiau: už 30KW šaukia 13 su galu tūkst Lt, o pas lenką tas pats kainuoja 9000 Zlotų.

Tai jei tu nori lenkišką pirkt tai tikrai labiau iš pačios Lenkijos apsimoka, bet jei austrišką, tai nežinau tada kaip ten iš austrijos gabentis, nors dabar viskas įmanoma.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Tai jeigu visi siulo pasiulysiu ir as, jei kam reikia galime pasiulyti kombinuotus katilus. Medienos granules, anglies granules pilamos i bunkeri is kurio katilas automatiniu budu sildo namus 3-5 paras (nusistatote pageidaujama temperatura ir katilas ja palaiko) + salia yra Viadruso ketaus kapsule kurioje galite kurenti kieta kura toki kaip mediena, angli, medienos briketus, durpiu briketus ir t.t.

Katilus parduodame su pilna komplektacija (visi temperaturiniai jutikliai, servo pavara kuri valdo ketursaki - tam kad butu islaikoma pageidaujama temperatura, bei pats ketursakis).

Pristatome iki namu.

Siandien dienai kainos butu:

Eko Perfekt 23kW - 9500Lt su PVM

Eko Perfekt 28kW - 10175Lt su PVM

Eko Perfekt 35kW - 10800Lt su PVM

Eko Perfekt 42kW - 12200Lt su PVM

Eko Perfekt 49kW - 13000Lt su PVM

:eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ilgai rinkausi, bet ko gero linkstu jau prie grudais kurenamo katilo.

Vakar buvau pas viena ukininka paziuret, jau metus kaip pasistates, patenkintas labai. Namas 400 kv.m. ir per para sukurena 1 maisa grudu (visokiu kur nuo valomos lieka). I bunkeri supila 3 maisus ir vaziuoja kur nori, jokio rupescio, viska valdo jau nustatymas ant pultelio. Geriausiai dega avizos, maziausia silumos duoda mieziai. O tona per sezona sukurent tai labai pigiai gaunasi. Stai gamintojo puslapis http://www.sas.busko.pl/pl/

Aš irgi rinkčiausi tokį katilą.Na bet jei per parą sukūreni maišą grūdų(imkime 50kg nors avižų ar šiukšlių nuo valymo maišas tiek nesveria),tai išeitų ne tona per sezoną o 10 tonų.

200 dienų*50kg=10000kg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siek tiek "pasomprotausiu", katilai kuriuos esate nusiziureje skirti ir medienos granulems, sakyciau niekuom nesiskiria nuo kitu.

Taigi, jeigu isigyjate katila kurenti medienos granulems, i bunkeri galite pilti ir grudus bei ju atliekas ar avizas.

Skirtumas tik tame kad granuliniu katilu gamintojai nelabai linke mineti tokios informacijos, nes negali tiksliai pasakyti ar viskas vyks sklandziai, tokia rizika apsiima prekiautojai nes nori padidinti pardavimus. Pvz musu katiluose irgi galite kurenti grudus, avizas ar ju atliekas taciau mes negarantuosime kad ateityje del to nekils papildomu problemu.

Lygiai taip pat negaletume garantuoti ar geros kokybes gautus granules is tokiu agregatu

nes sie agregatai visu pirma yra skirti pasarinems granulems (pvz is sieno kad nereiketu laikyti kazkur susandeliuoto didelese patalpose, o kad galetumet prisigaminti ir susifasavus i koki maisa/maisus serti gyvulius ziema arba naudoti kitokiom reikmem)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Statyba pasiekė tokią fazę, kai reikia rinktis katilą. Kuo daugiau info surenku, tuo aiškiau darosi, kad tradicinis katilas man nelabai tiks, nes namas tik 160 kvadratų, sienos 30-35 cm, trigubi langai ir t.t. Jei pastatau kokį kalvį ir dusinu jį, tai jis tikrai sušus per kelis metus. Lieka dujų generaciniai. Jei kas praktiškai tokį naudojat, būt smagu nuomonę sužinot, ar pamatyt natūroj kaip jis dirba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Statyba pasiekė tokią fazę, kai reikia rinktis katilą. Kuo daugiau info surenku, tuo aiškiau darosi, kad tradicinis katilas man nelabai tiks, nes namas tik 160 kvadratų, sienos 30-35 cm, trigubi langai ir t.t. Jei pastatau kokį kalvį ir dusinu jį, tai jis tikrai sušus per kelis metus. Lieka dujų generaciniai. Jei kas praktiškai tokį naudojat, būt smagu nuomonę sužinot, ar pamatyt natūroj kaip jis dirba.

tai jei namas labai sandarus, tai statyk koki grudini, nes kiek girdejau su duju generaciniais ta beda, kad reikia kad malkos lb sausos butu. aisku jei turi tiek laiko zaisti su malkomis prasom, su sausom malkom jie tikrai ekonomiski, bet be ju netures jokio efekto...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Statyba pasiekė tokią fazę, kai reikia rinktis katilą. Kuo daugiau info surenku, tuo aiškiau darosi, kad tradicinis katilas man nelabai tiks, nes namas tik 160 kvadratų, sienos 30-35 cm, trigubi langai ir t.t. Jei pastatau kokį kalvį ir dusinu jį, tai jis tikrai sušus per kelis metus. Lieka dujų generaciniai. Jei kas praktiškai tokį naudojat, būt smagu nuomonę sužinot, ar pamatyt natūroj kaip jis dirba.

Didžiausia bėda yra ta,kad normaliai dirbantys "mandrūs " kieto kuro katilai prasideda nuo 25kW.160 kv.m.sandariam namui tokie yra tikrai per dideli,tad kaip ir rašei,jei jis nuolat dirbs minimaliu galingumu,gausis totali dešra.Mano nuomonė būtų tokia,imi kokį 20-30 kW paprastesnį katilą nelabai svarbu generacinis,apatinio degimo,ar dar koks panašus ir statai akumuliacines talpas.Katilas niekada nebus per galingas,visada veiks ekonomiškiausiu režimu,šilumos valdymas,paskirstymas ir komfortiškumas iš esmės neribotas.

Turiu pavyzdį,kaip veikia atmos DC25S.Namas apie 180kv.m.,tiesa senos statybos ir ganėtinai kiauras,tai žmogus labai patenkintas,net per šalčius dvi įkrovos per parą ir ramu.Puikiai valdosi katilo galingumas,valgo visokias sausas malkas iki 50 cm ilgio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Statyba pasiekė tokią fazę, kai reikia rinktis katilą. Kuo daugiau info surenku, tuo aiškiau darosi, kad tradicinis katilas man nelabai tiks, nes namas tik 160 kvadratų, sienos 30-35 cm, trigubi langai ir t.t. Jei pastatau kokį kalvį ir dusinu jį, tai jis tikrai sušus per kelis metus. Lieka dujų generaciniai. Jei kas praktiškai tokį naudojat, būt smagu nuomonę sužinot, ar pamatyt natūroj kaip jis dirba.

Gal ir ne į temą, bet paskutiniu metu labai domiuosi tokio stiliaus sistemomis:

http://ptm.lt/ptm/lt/imones-veikla/komp ... temos.html

Tik vietoj bataraikos reiktų saulės kolektoriaus (čia tik mano nuomonė)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Statyba pasiekė tokią fazę, kai reikia rinktis katilą. Kuo daugiau info surenku, tuo aiškiau darosi, kad tradicinis katilas man nelabai tiks, nes namas tik 160 kvadratų, sienos 30-35 cm, trigubi langai ir t.t. Jei pastatau kokį kalvį ir dusinu jį, tai jis tikrai sušus per kelis metus. Lieka dujų generaciniai. Jei kas praktiškai tokį naudojat, būt smagu nuomonę sužinot, ar pamatyt natūroj kaip jis dirba.

Gal ir ne į temą, bet paskutiniu metu labai domiuosi tokio stiliaus sistemomis:

http://ptm.lt/ptm/lt/imones-veikla/komp ... temos.html

Tik vietoj bataraikos reiktų saulės kolektoriaus (čia tik mano nuomonė)

Kažkas čia ne taip, kai paskaitinėju apie vėjo jegaines rimtoje spaudoje tai prie tokių vėjų daugelis jėgainių net nepradeda suktis o dirbti pradeda prie kur kas didesnių vėjų. Kad sukasi sparnai dar nereiškia kad gaminama elektros srovė. Kaip teorinis projektas tai jis perspektyvus, bet dar bent kelis metus teks palaukti kol pas mus atsiras tokios sistemos. Šalis pagal kurią aš lyginu kokios technologijos vertos dėmesio yra Švedija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vertikaliom jėgainėk kiek skaičiau truputi kitaip viskas, mažesnio vėjo pakanka. Šita firma kurios nuoroda įdėjau berods šiauliuose vieną namą su panašia sistema šildo (bandymus atlieka) nesenei teko sudalyvauti vienoje konferencijoje, ten dar kita lietuviška firma sakėsi, kad 2011 žada vertikalias vėjo jėgaines baigti testuoti, derinti ir pradėti serijinę gamybą. žinoma iškart nepulčiau tokio daikto pirkti, bet matosi, kad judama link to ir gan rimtai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Panašu, kad sustosiu ties dujų generaciniu atmosu ir akumuliacine talpa 730l. Nieko rimčiau ir nepasiūlė. Plius šio varianto valdymą paprasta automatizuoti.

Mano manymu tikrai sveikintinas pasirinkimas,tik termosą,jei vietos yra,imčiau 1500 litrų.O kokios galios Atmos'as?

25 Atmosas. Jei statyt dvi talpas, jau reiktų didesnio katilo ir katilinės. Ir dabar, jei kada sugalvosiu kokį granulinį/grūdinį statyt, jau reiks pasukt galvą, kaip viską sudėliot kad vietos liktų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Panašu, kad sustosiu ties dujų generaciniu atmosu ir akumuliacine talpa 730l. Nieko rimčiau ir nepasiūlė. Plius šio varianto valdymą paprasta automatizuoti.

Mano manymu tikrai sveikintinas pasirinkimas,tik termosą,jei vietos yra,imčiau 1500 litrų.O kokios galios Atmos'as?

25 Atmosas. Jei statyt dvi talpas, jau reiktų didesnio katilo ir katilinės. Ir dabar, jei kada sugalvosiu kokį granulinį/grūdinį statyt, jau reiks pasukt galvą, kaip viską sudėliot kad vietos liktų.

O kodel ne granulini pirma o veliau koki malkini ar dar kazka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...