Jump to content

kieto kuro katilo pasirinkimas


jancauskas

Recommended Posts

Granulėm tai jie tinka tik su šiais katilais grudų atliekų nepakurensi .

Kodel? O kaip su grudais? Raso kad tinka kurenimui grudais.

Grūdams gal ir tinka bet grūdų atliekoms ???O visumoi esi mates kaip atrodo grudų atliekos ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Granulėm tai jie tinka tik su šiais katilais grudų atliekų nepakurensi .

Kodel? O kaip su grudais? Raso kad tinka kurenimui grudais.

Grūdams gal ir tinka bet grūdų atliekoms ???O visumoi esi mates kaip atrodo grudų atliekos ?

pas ekologista ir naudojanti chemija jos labai skiriasi. Kas cia darosi jau kelintoj temoj reik tempt uz liezuvio , kad iki galo issiaiskint.

Kodel grudams gal?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

grudus normalius galima kurenti, o va siuksles jau sunkiau, nes kisis padavimas i katila

Va va aš apie tai ir noriu pasakyti . Grūdai dar ir gali dekti o atliekos reikia specialaus katilo .

Katilas jau stovi vietoi bet šventės sutrugdė paleisti . Kai paleisim pasigirsiu .Odar jei jis veiks galėsit atvažiuoti ir apžiurėti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
grudus normalius galima kurenti, o va siuksles jau sunkiau, nes kisis padavimas i katila

Va va aš apie tai ir noriu pasakyti . Grūdai dar ir gali dekti o atliekos reikia specialaus katilo .

Katilas jau stovi vietoi bet šventės sutrugdė paleisti . Kai paleisim pasigirsiu .Odar jei jis veiks galėsit atvažiuoti ir apžiurėti .

na tai kaip katilas veikia :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Na katilas su grūdais veikia .Yra pilna valdymo automatika .

Bandėm su smulkiais iš po sieto skaldukais kviečių dega per daug gerai .Sudega apie 200kg.per parą -pelenų gal koki puse kibiro .

Bandėm su nutrauktom dulkėm nuo valomosios tai labai daug pagal turi reikia paduoti į katilą .

Šiaip kuretis turi su vienodu kuru nes reikia nustatyti programą .

Geriausias tai sausi iš po sieto išbyrėje žolės ir grūdų skaldukai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na katilas su grūdais veikia .Yra pilna valdymo automatika .

Bandėm su smulkiais iš po sieto skaldukais kviečių dega per daug gerai .Sudega apie 200kg.per parą -pelenų gal koki puse kibiro .

Bandėm su nutrauktom dulkėm nuo valomosios tai labai daug pagal turi reikia paduoti į katilą .

Šiaip kuretis turi su vienodu kuru nes reikia nustatyti programą .

Geriausias tai sausi iš po sieto išbyrėje žolės ir grūdų skaldukai .

Jo pilna žiniasklaida pačio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

norint gaut stabilu kurenimo grudais procesa, reikia juos granuliuot, yra kinietiskas presas, labai neblogas, nasus.Tada gali visas atliekas sugranuliuot ir daug normaliau valdysis degimo procesas, Visa tai gerai, bet kai viska sudedi, tai gaunas kaina kosmosas. Kas rasot apie katilus, galbut rasom konkreciau, koks katilas, duomenis.kokie atsiliepimai kurenant viena kuro rusim ar kita, dabar kaip senos bobos turguij, nusipirkau peciu, oij koks geras, ir t.t. taip nebuna.Visi peciai turi savu pliusu ir savu minusu.gal but jais ir pasidalinam. Pats naudoju verner tipo 25kw peciu, turiu dabar antra, pirmas kaip parasyta gamintojo instrukcijoj taip ir buvo,9metai ir rugstys sugriauzia metala. Nupirkau kita, panevezio meistru vernerio kopija.Dirba jau 3 sezonas, Peciu esu patenkintas, bet noretusi kazko naujasnio, del to ir aplankau sia tema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie pecius daug neismanau,bet va tevukas pasistate kieto kuro peciu, tai liuks peciukas ir kurienamas praktiskai viskuom...(durpes,anglim, malkos,grudai,rapsas) apie 150km2 pecius palaiko gam silta temperatura nuo 1paros iki 2-3, lelygu su kuom pakurensi ilgiausiai aisku anglim. kurenti retai labai reikia o cia jau didelis privalumas... :)

koks pecius? gal per virsu uzkraunamas,su dumsiurbe ir su elektromagnetu valdomomis,apacioje esanciomis durelemis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Štai keletas kainų iš šildymo katilų naudojant alternatyvų kurą:

Joninis katilas (elektra vaiko jonus ir gaunama šiluma) sako 1 kv. metro šildymo kaina išeina nuo 0,5 iki 3 Lt. Pati įranga 15KW galios katilui kainuoja 14 000 Lt. Čia truputį apie juos parašyta

http://www.reforma.lt/lt/joniniai_katil ... ilai_.html

http://www.ekoblokai.lt/beril.html

"Kalvio" gamybos KSM 40 KW galios katilas kūrenamas ir grūdais ir granulėm ir visu kietu kuru.

Kaina visos įrangos 24 000 Lt. Čia jų puslapis:

www.kalvis.lt

"Umegos" gamybos katilas R-40 kūrenamas šiaudais ir kitu kietu kuru 40 KW galios.

Katilo kaina 14 000 Lt.

75 KW galios - 18 000 Lt.

www.umega.lt ieškoti kur katalogai.

Šiaip jau mano pečiui 9 metai praėjo tai intensyviai ieškau kuo pakeisti ir žiūrinėju visokius varijantus. Ir granuliatorius (ar briketavimo įranga) klausinėjausi tai pats paprasčiausias ir pigiausias išeina apie 23 000 Lt, o našumas 40 Kg per valandą. Tai labai jau brangus tas kuras po to gaunasi. Gal reiks apsistot prie šiaudų rulonais kūrenimo.

Na va čiut ne disertacija išėjo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Štai keletas kainų iš šildymo katilų naudojant alternatyvų kurą:

Joninis katilas (elektra vaiko jonus ir gaunama šiluma) sako 1 kv. metro šildymo kaina išeina nuo 0,5 iki 3 Lt. Pati įranga 15KW galios katilui kainuoja 14 000 Lt. Čia truputį apie juos parašyta

http://www.reforma.lt/lt/joniniai_katil ... ilai_.html

http://www.ekoblokai.lt/beril.html

"Kalvio" gamybos KSM 40 KW galios katilas kūrenamas ir grūdais ir granulėm ir visu kietu kuru.

Kaina visos įrangos 24 000 Lt. Čia jų puslapis:

http://www.kalvis.lt

"Umegos" gamybos katilas R-40 kūrenamas šiaudais ir kitu kietu kuru 40 KW galios.

Katilo kaina 14 000 Lt.

75 KW galios - 18 000 Lt.

http://www.umega.lt ieškoti kur katalogai.

Šiaip jau mano pečiui 9 metai praėjo tai intensyviai ieškau kuo pakeisti ir žiūrinėju visokius varijantus. Ir granuliatorius (ar briketavimo įranga) klausinėjausi tai pats paprasčiausias ir pigiausias išeina apie 23 000 Lt, o našumas 40 Kg per valandą. Tai labai jau brangus tas kuras po to gaunasi. Gal reiks apsistot prie šiaudų rulonais kūrenimo.

Na va čiut ne disertacija išėjo :D

Aš nesuprantu kam išradinėti dviratį. Nusiperki normalų (ne kokį lenkišką) granulėm kurenamą katilą, nusiperki medžio granulių arba grudų 4-5 tonas ir valio, automatinis šildymas ir karšto vandens paruošimas ištisus metus už du tūkst. lt
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Štai keletas kainų iš šildymo katilų naudojant alternatyvų kurą:

Joninis katilas (elektra vaiko jonus ir gaunama šiluma) sako 1 kv. metro šildymo kaina išeina nuo 0,5 iki 3 Lt. Pati įranga 15KW galios katilui kainuoja 14 000 Lt. Čia truputį apie juos parašyta

http://www.reforma.lt/lt/joniniai_katil ... ilai_.html

http://www.ekoblokai.lt/beril.html

"Kalvio" gamybos KSM 40 KW galios katilas kūrenamas ir grūdais ir granulėm ir visu kietu kuru.

Kaina visos įrangos 24 000 Lt. Čia jų puslapis:

http://www.kalvis.lt

"Umegos" gamybos katilas R-40 kūrenamas šiaudais ir kitu kietu kuru 40 KW galios.

Katilo kaina 14 000 Lt.

75 KW galios - 18 000 Lt.

http://www.umega.lt ieškoti kur katalogai.

Šiaip jau mano pečiui 9 metai praėjo tai intensyviai ieškau kuo pakeisti ir žiūrinėju visokius varijantus. Ir granuliatorius (ar briketavimo įranga) klausinėjausi tai pats paprasčiausias ir pigiausias išeina apie 23 000 Lt, o našumas 40 Kg per valandą. Tai labai jau brangus tas kuras po to gaunasi. Gal reiks apsistot prie šiaudų rulonais kūrenimo.

Na va čiut ne disertacija išėjo :D

Aš nesuprantu kam išradinėti dviratį. Nusiperki normalų (ne kokį lenkišką) granulėm kurenamą katilą, nusiperki medžio granulių arba grudų 4-5 tonas ir valio, automatinis šildymas ir karšto vandens paruošimas ištisus metus už du tūkst. lt

Na nežinia kaip ten su tais dviem tūkstančiais,šiemet taip,o pernai vargu ar jų būt užtekę :) .Beje o kuo lenkiški blogi?Aš pasistatęs lietuvišką,made in Antanas ir Co,apatinio degimo,gali kūrent ir kaip paprastą,nesiskundžiu,juolab kad kainavo 2700 lietuviškų pinigų :) .Namas apšiltintas,medinis,taigi kuro ne tiek daug ir reikia.O už tų visų granuliatorių ir kitų mechanizmų kainą nemažai malkų išeina.Tiesa dar garaže 50 kv.m palaikau api plius 5.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinia kaip ten su tais dviem tūkstančiais,šiemet taip,o pernai vargu ar jų būt užtekę :) .Beje o kuo lenkiški blogi?Aš pasistatęs lietuvišką,made in Antanas ir Co,apatinio degimo,gali kūrent ir kaip paprastą,nesiskundžiu,juolab kad kainavo 2700 lietuviškų pinigų :) .Namas apšiltintas,medinis,taigi kuro ne tiek daug ir reikia.O už tų visų granuliatorių ir kitų mechanizmų kainą nemažai malkų išeina.Tiesa dar garaže 50 kv.m palaikau api plius 5.
Pernai tuo labiau būtų užtekę, nes pernai buvo šilčiausia žiema per visą matavimo istoriją.

O dėl pirkimo lenkiško ar lietuviško, man tai vienodai, kas nori tas tegu perka, bet jau geriau nusipirkti kokį austrišką ir bus garantuota kokybė, čia ne malkinis katilas, o vistik automatizuotas, su lambda zondais, su dozavimais ir t.t., trumpai tariant - sudėtingas įrenginys. Granuliatoriaus aš niekam ir nepatariu pirkti, kam to reikia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nesuprantu kam išradinėti dviratį. Nusiperki normalų (ne kokį lenkišką) granulėm kurenamą katilą, nusiperki medžio granulių arba grudų 4-5 tonas ir valio, automatinis šildymas ir karšto vandens paruošimas ištisus metus už du tūkst. lt

Niekas dviračio neišradinėja tik žiūrima kaip pigiau išeitų ir mažiau darbo prie paruošimo ir aptarnavimo reiktų.

Tie du tūkstančiai Lt kokio dydžio namui turi užtekti, kiek Kv. m. ir kiek išeina 1 kv. m. apšildymas per 1 mėn.

Štai dabar mano namukas turi 300 kv. m. šildomo ploto ir per visą sezoną man išeina 900 Lt išlaidų, vadinasi 900:6 mėn : 300 kv. m. = 0,5 Lt už Kv. m.

Bet vat norisi dar pigiau ir kad nereiktų prie pečiaus eit per dieną 4 kartus, o pakrauni parai ar dviem ir 0,3 Lt už kvadratą kad išeitų ar dar mažiau.

O vat tos granulės tai jau baisiai brangiai gaunasi ir dar pečiai patys brangūs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nesuprantu kam išradinėti dviratį. Nusiperki normalų (ne kokį lenkišką) granulėm kurenamą katilą, nusiperki medžio granulių arba grudų 4-5 tonas ir valio, automatinis šildymas ir karšto vandens paruošimas ištisus metus už du tūkst. lt

Niekas dviračio neišradinėja tik žiūrima kaip pigiau išeitų ir mažiau darbo prie paruošimo ir aptarnavimo reiktų.

Tie du tūkstančiai Lt kokio dydžio namui turi užtekti, kiek Kv. m. ir kiek išeina 1 kv. m. apšildymas per 1 mėn.

Štai dabar mano namukas turi 300 kv. m. šildomo ploto ir per visą sezoną man išeina 900 Lt išlaidų, vadinasi 900:6 mėn : 300 kv. m. = 0,5 Lt už Kv. m.

Bet vat norisi dar pigiau ir kad nereiktų prie pečiaus eit per dieną 4 kartus, o pakrauni parai ar dviem ir 0,3 Lt už kvadratą kad išeitų ar dar mažiau.

O vat tos granulės tai jau baisiai brangiai gaunasi ir dar pečiai patys brangūs.

Taip nebūna, kad pigiai ir patogiai, reikia pasirinkti vieną iš šitų komponentų. Aš asmeniškai rinkčiausi patogumą, t.y. pakrovimas vieną kartą per metus, o tą tūkstantį išleistą sutaupysi sveikatos ir nervų pavidalu.

P.S. jei nepatinka granulės galima juk grūdais kūrenti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...