Jump to content

kieto kuro katilo pasirinkimas


jancauskas

Recommended Posts

kas tos akumuliacines talpos zemieciu kalba? :D kas kaip ten veikia?

Bačka su termoizoliacine medžiaga,kitaip tariant termosas.O visa esmė tame,kad pakuri pečių visu galingumu(tuo pačiu ir nk didžiausias) ir užkaitini talpą iki maždaug 90-95 laipsnių.

O po to šiluma siurblio ir valdymo pretaisų pagalba keliauja į kambarius.Kiek nori ir kada nori,o valdymas gan paprastas.Schema maždaug tokia būtų http://www.atmos.cz/english/instalace-k ... i-nadrzemi

Dar privalumas,kad pailgėja katilo garantija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas tos akumuliacines talpos zemieciu kalba? :D kas kaip ten veikia?

Bačka su termoizoliacine medžiaga,kitaip tariant termosas.O visa esmė tame,kad pakuri pečių visu galingumu(tuo pačiu ir nk didžiausias) ir užkaitini talpą iki maždaug 90-95 laipsnių.

O po to šiluma siurblio ir valdymo pretaisų pagalba keliauja į kambarius.Kiek nori ir kada nori,o valdymas gan paprastas.Schema maždaug tokia būtų http://www.atmos.cz/english/instalace-k ... i-nadrzemi

Dar privalumas,kad pailgėja katilo garantija.

tai cia bet kokiam katilui kieto kuro tinka ar ne? o kas jeigu dingsta elektra? lieki saltuose namuose? :) tai cia naudinga manau jei esi per dideli peciu pasistates...pas mane jis labai retai kada uzsidaro, dazniausiai oro sklende visada atsidarius...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip,bet kokiam kieto kuro katilui.O dingus elektrai ir be talpų šalsi kai kuriais atvejais.Tiesa,ups'as ne kaži ką kainuoja.

tas ne kazin kiek tai kiek teko dometis apie 1000lt jei ne kinietiskas... gal zinai kur pigiau gaut? siaip reiketu nes sistema pakeite sildymo, is atviros i uzdara...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip,bet kokiam kieto kuro katilui.O dingus elektrai ir be talpų šalsi kai kuriais atvejais.Tiesa,ups'as ne kaži ką kainuoja.

tas ne kazin kiek tai kiek teko dometis apie 1000lt jei ne kinietiskas... gal zinai kur pigiau gaut? siaip reiketu nes sistema pakeite sildymo, is atviros i uzdara...

Lenkijoje apie 500+akumas.Bet gali ir pats susikomplektuoti,inverterių pasirinkimas dabar nemažas.Jei turi netoliese ventiliuojama patalpą,tai net nereikia brangių sausų akumuliatorių,gali bele kokį pajungt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip,bet kokiam kieto kuro katilui.O dingus elektrai ir be talpų šalsi kai kuriais atvejais.Tiesa,ups'as ne kaži ką kainuoja.

tas ne kazin kiek tai kiek teko dometis apie 1000lt jei ne kinietiskas... gal zinai kur pigiau gaut? siaip reiketu nes sistema pakeite sildymo, is atviros i uzdara...

Lenkijoje apie 500+akumas.Bet gali ir pats susikomplektuoti,inverterių pasirinkimas dabar nemažas.Jei turi netoliese ventiliuojama patalpą,tai net nereikia brangių sausų akumuliatorių,gali bele kokį pajungt.

visa beda kad po polskiem nerazumem... :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus stovi zvake nu ir dar problemu rimtu nebuvo :lol::lol: ir gerai sildo ypac ilgai

Gal plačiau gali?Koks galingumas,kieno gaminta,kokia visa šildymo sistema?

pazystamas turejo tai irgi dziaugesi bet po 4 metu prakiuro... pagrindinis ju minusas - aukstas ir i zemesni rusy neikisi, o man asmeniskai nepatinka kad damest malku negali, turi laukti kol uzges... as kai ziema peciaus praktiskai negesinu, tai uztai man ji ir nepatiko, be to ir i rusy neilystu :) sistemos tipas jai bet koks tinka kiek zinau, tiek atviras, tiek uzdaras...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man galvoj tokia mintis sukasi.Pastatyti žvakės tipo katilą (dėl to,kad įkrovos tūris,skaičiuojant 1 kW įspūdingai didelis),kokius 2-3 galingesnį nei reikia ir nepagailėti litrų termosams.Aišku tam reikia aukštos ir erdvios katilinės.Bet rezultatas,mano manymu,būtų toks,kad turėtum labai lengvai reguliuojamą šilumą ir į katilinę tereikėtų 1-2 kart per savaitę užsukti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man galvoj tokia mintis sukasi.Pastatyti žvakės tipo katilą (dėl to,kad įkrovos tūris,skaičiuojant 1 kW įspūdingai didelis),kokius 2-3 galingesnį nei reikia ir nepagailėti litrų termosams.Aišku tam reikia aukštos ir erdvios katilinės.Bet rezultatas,mano manymu,būtų toks,kad turėtum labai lengvai reguliuojamą šilumą ir į katilinę tereikėtų 1-2 kart per savaitę užsukti.

jei turi auksta ir erdvia katiline ko gero butu geras variantas, jei dar ir namas gerai apsiltintas tai tikrai taip ir butu, juk aplamai zvake pilnu uzkrovimu para istempia... valyti kiek sake nereikia jos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man galvoj tokia mintis sukasi.Pastatyti žvakės tipo katilą (dėl to,kad įkrovos tūris,skaičiuojant 1 kW įspūdingai didelis),kokius 2-3 galingesnį nei reikia ir nepagailėti litrų termosams.Aišku tam reikia aukštos ir erdvios katilinės.Bet rezultatas,mano manymu,būtų toks,kad turėtum labai lengvai reguliuojamą šilumą ir į katilinę tereikėtų 1-2 kart per savaitę užsukti.

jei turi auksta ir erdvia katiline ko gero butu geras variantas, jei dar ir namas gerai apsiltintas tai tikrai taip ir butu, juk aplamai zvake pilnu uzkrovimu para istempia... valyti kiek sake nereikia jos...

Tai va,kad neturiu,todėl ieškodamas katilo žvakės ir nesirinkau.Išviso rūsys po namu yra blogis,o prie to blogio dar taikytis reikia.

Pajungus prie termosų ir įvertinus žvakės įkrovos degimo trukmę,tikrai kūrentum tada,kada nori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va,kad neturiu,todėl ieškodamas katilo žvakės ir nesirinkau.Išviso rūsys po namu yra blogis,o prie to blogio dar taikytis reikia.

Pajungus prie termosų ir įvertinus žvakės įkrovos degimo trukmę,tikrai kūrentum tada,kada nori.

kodel blogis? jei gerai viskas padaryta ir nesemia jo tai geras dalykas pas mane ir garazas rusy...tik kad lb zemas, apie 2m lubos... :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va,kad neturiu,todėl ieškodamas katilo žvakės ir nesirinkau.Išviso rūsys po namu yra blogis,o prie to blogio dar taikytis reikia.

Pajungus prie termosų ir įvertinus žvakės įkrovos degimo trukmę,tikrai kūrentum tada,kada nori.

kodel blogis? jei gerai viskas padaryta ir nesemia jo tai geras dalykas pas mane ir garazas rusy...tik kad lb zemas, apie 2m lubos... :(

Jei yra,jei gerai padarytas,tai gal ir taip.Bet statant naują namą,rūsio tikrai nekasčiau.Už tuos pačius pinigus galima būtų žymiai daugiau kv.metrų virš žemės įsirengti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va,kad neturiu,todėl ieškodamas katilo žvakės ir nesirinkau.Išviso rūsys po namu yra blogis,o prie to blogio dar taikytis reikia.

Pajungus prie termosų ir įvertinus žvakės įkrovos degimo trukmę,tikrai kūrentum tada,kada nori.

kodel blogis? jei gerai viskas padaryta ir nesemia jo tai geras dalykas pas mane ir garazas rusy...tik kad lb zemas, apie 2m lubos... :(

Jei yra,jei gerai padarytas,tai gal ir taip.Bet statant naują namą,rūsio tikrai nekasčiau.Už tuos pačius pinigus galima būtų žymiai daugiau kv.metrų virš žemės įsirengti.

na dabar naujai statant nama tikrai ne madoj rusio irenginejimas... :) bet neisivaizduoju kaip atrodo katiline ir malku nesimas pirmame namo aukste... :icon-rolleyes: noreciau pamatyt... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia katilinės virtuvėj įsirengti ir bus gerai.Geriausia tarp garažo ir gyvenamų patalpų,su papildomu įėjimu iš kiemo pusės.Dar būtų gerai,kad galėtum su vejos traktorium atvilkti priekabą malkų į katilinę ir ją ten palikt atkabinus.Vienas malkų perkrovimas atkristų. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia katilinės virtuvėj įsirengti ir bus gerai.Geriausia tarp garažo ir gyvenamų patalpų,su papildomu įėjimu iš kiemo pusės.Dar būtų gerai,kad galėtum su vejos traktorium atvilkti priekabą malkų į katilinę ir ją ten palikt atkabinus.Vienas malkų perkrovimas atkristų. :D

Yspudingai!!! :o gal tamsta dizaineris? :) tik priekaba su malkom reiktu vilti ne su vejos traktorium o su keturaciu, jis dinamiskesnis greiciau darbas vyksta :D malkos pacios iskrenta is vezimo :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia katilinės virtuvėj įsirengti ir bus gerai.Geriausia tarp garažo ir gyvenamų patalpų,su papildomu įėjimu iš kiemo pusės.Dar būtų gerai,kad galėtum su vejos traktorium atvilkti priekabą malkų į katilinę ir ją ten palikt atkabinus.Vienas malkų perkrovimas atkristų. :D

Yspudingai!!! :o gal tamsta dizaineris? :) tik priekaba su malkom reiktu vilti ne su vejos traktorium o su keturaciu, jis dinamiskesnis greiciau darbas vyksta :D malkos pacios iskrenta is vezimo :lol:

Aš ir dabar taip malkas vežu.Tik atvežus reikia sumesti per langą į rūsį,kaip tyčia ne į tą patalpą,kur katilas.Po to nusinešti prie katilo.Va tas tai nervina.

Pažiūrinėk dabartinius namų projektus,gan populiari tokia pirmo aukšto schema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagalbinėse patalpose sandėliuose pastatėm Kalvio gamybos katilą kurenama biriais produktais .

Esmė buvo kad butu galima kurenti grūdų atliekom .

Kolkas patenkintas ,nežiurint į tai kad reikės šiek tiek patobulinti .

Padidinti užkrovimo bunkeri-iki 10 ton.,padidinti pelenų bunkeri -iki 2-3 ton. , padaryti kad automatiškai pats išsivalytu .

Toki pat tik galingesni planuoju statyti namuose .

Kam idomu galit užsukti ir pažiūrėti -Šiauliuose . Tik paskambinkit 8-698 29045

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...