Jump to content

Tikslaus ukininkavimo sistemos


shaulinis

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

310 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

    • Niekada
      46
    • Domiuosi
      209
    • Jau naudoju
      56


Recommended Posts

O kaip Bulvinykas? Neneudoji tu zaislu, nesiruosi? But visai idomu tokio pazangaus vartotojo atsiliepimai :icon-wink: (advanced user feed back) :lol:

Kol kas tik navigaciją iki Lenkų nuvažiuot. :lol: O visa kita įdomu, bet manyčiau kad dar reikia pirma kuo geriau atlikti pagrindinius žemės dirbimo darbus, o tada jau pradėt taikyt aukštesnio lygmens technologijas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

voras cia gincitis nera apie ka kai zemdirbys galetum pasakyt su kokiom problemom susiduri pvz sedamas ar reikalingas seklavamzdziu atjungimas galulaukese kad nesetum perdengdamas, ar reikalingas purkstuvo valdymas atjungiant sekcijas kad nedarytum persidengimu. tada kai pasakot bedas savo su kuom susiduriat kokius zemes plotus dirbat ir kiek mokat uz sekla galima skaiciuot kuri sistema labiau atsiperka.

o toliau galima gincytis kas geriau trimble, topcon rinex lh agro ir kt, bet cia gincas tokio lygio kuom jd geriau uz fendt- kiek zmoniu tiek nuomoniu.

tai va , kai uzduodi tokius klausimus tada lengva i juos ir atsakyt, mano atveju sejamajai uzdarinet nieko kaip ir nereikia ir nenoreciau kad reiketu, noreciau kad traktorius idealiai tiesiai vaziuotu nepersidengdamas su salia pasetu, pats nevisada taip idealiai nuvairuoju, zmogishkasis faktorius kai saka, reikia gi kartais ir pasikasyt ir ant sedynes pasitaisyt :)

tai va shioje vietoje isesmes reiktu, traktoriaus su galimybem, antras niuansas purshkimas, labai noreciau , kad purkshtuvas butu smart kai sa :) nes 30 metru jau sunku viska per savo makaule leisti, taigi cia reiketu purkshtuvo su galimybem , ne traktoriaus, nes tas su kuriuo seju ne kaip atrodytu su purkshtuvu, o i ta kur purshkiu deti tikslaus vairavimo neapsimoka, nes jis vaziuoja technologinem vezom, reikia, kad purkstuvas galvotu.

trecias - kulimas, labai noreciau irgi smart, gaila, kad renkantis kombaina nebuvo tokio vadybininko kaip shaulinis shalia ir niekas man zmonishkai nepaaiskino ka gaunu imdamas ta ir ta ir ko netenku istiesu atsisakydamas to ir to, taigi padariau keleta klaidu kurios kainuos....

na bet ne apie tai

zodziu kombainas su tiksliu vairavimu turetu buti ir su zemelapiu sudarymo galimybe, purkshtuvas turetu susikalbeti su kombainu, kad kitamet tas derlingumo margumas butu minimalus, trashos skystos tai manau problemos nebutu

taigi viskas ko man reikia 3 komplektai, vienas traktoriui nezinau koki tiksluma reiktu rinktis, kitas purkshtuvui, manau 30 cm tikslumo per akis, ir kombainas irgi speju 30 cm tikslumo pakaktu, o del traktoriaus manau, kad reiktu bent jau 10 cm tikslumo, nes 30 cm tikslumu galiu drasiai ir pats nuvairuoti :)

tai va tokie mano igeidziai, isivaiduoju, kad tie igeidziai mano ukiui atsieitu apie 150000 lt, zodziu is karto klausimas ar man tikrai ju reikia, ko gero dar ilgai liksiu toje grafoje kur parashyta "domiuosi"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar patikslinu parasyma kabinoj matytum duos du monitorius.

majortk dirba su jd trimble agco ir kt vairavimo sistemom uztenka tik paruosimo major rtk kaina sukas apie 14000$ plius

as7500 kaina apie 6000$ plius jei reikia pyrkstuva padaryt nuo nulio, sejamajai gali kilt iki 10000$ plius siaip dirba su visais taip grubiai pagamintais nuo 1999m t.y. kurie turi can, ar rs232

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.rinex.com.au/mojortk.asp sprendimas traktoriui

http://www.rinex.com.au/as7500.asp sprendimas purkstuvui, barstyklei, sejamajai ir t.t. beje standalone :icon-wink:

tai kad čia kaip ir mažoka tos įrangos :icon-rolleyes: na nebent traktorius ir padargai jau su visais ISOBUS kiek supratau.

Taip vat čia gali pasižiūrėti kas tai per yranga:

http://www.trimble.com/agriculture/spre ... D=overview

Aišku tai visiškai primityvu kadangi matuojamas tūris o ne svoris, dar reikia išsiaiškint kiek tas reikalas kainuoja. Todėl ir sakau, kad įmanoma tik klausimas ar apsimoka. Bet išsiaiškinsiu kai kuriais atvejais tai gali būti patogesnis sprendimas nei keisti visas turimas mašinas (barstomąją traktorių ir tt)

O čia purkštuvo aprengimas nuo "nulio"

http://www.trimble.com/agriculture/spra ... D=overview

_________________

gerai kai žmogus sako ką galvoja bet kartais sveika ir pagalvoti ką sakai S.S.

čia kiek suprantu nuo nulio (net dabartinį voro purkštuvą, tikiuosi neisižesi :icon-wink: ) teoriškai galima pritaikyt :lol:

P.S :icon-rolleyes: na aš čia tik diskusiją bandau užaštrint jei ką :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gringo irangos nemazoka jei ka ten tik monikas kuris stovi kabinoj ir kainuoja apie 2k$, papildomai hardas debito matuokle slegio davikliai voztuvai ir kt. kaina ju fantazijos reikalas ka tu nori pasidaryt purkstuvui, sejamajai ir t.t.. nuo nulio ir neziauriai blatnui padaryt apie 4k$ atsistotu.

ta monikas dirba praktiskai su visom gps-dgps-rtk antenom, su visais purkstuvais t.y. jungias prie purkstuvo kompo ir gali draivinti jau turima gelezi :D na vien pasakymas standalone viska pasako t.y. kad visus jo isejimus-iejimus gali nustatinet kaip tau reikia ir kam reikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Per kišenę tokie žaisliukai tikrai gerai kerta...

besidomėdamas tais žaislais radau tokį teiginį "GPS navigacija gali būti pigesnė nei komplektas sustiprintos konstrukcijos diskinių ženklintuvų sėjamajai" pasidomėjau daugiau ir panašu, kad taip ir yra ar ne Vyluk :icon-wink: be to, kaip pats sakei dirba ir naktį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Per kišenę tokie žaisliukai tikrai gerai kerta...

besidomėdamas tais žaislais radau tokį teiginį "GPS navigacija gali būti pigesnė nei komplektas sustiprintos konstrukcijos diskinių ženklintuvų sėjamajai" pasidomėjau daugiau ir panašu, kad taip ir yra ar ne Vyluk :icon-wink: be to, kaip pats sakei dirba ir naktį

Matai,nuo durnumo vaistų nėra.Jei nežiūri (nematai) kur važiuoji,tai jokia navigacija nepadės.

Po to skundžiasi detalistai,beje,jūsų kontoros,kad šeštadienį vakarop turi važiuoti į darbą.Mat kažkokiam asilui saulė iš priekio užšvietė ir ženklintuvas nulūžo netyčia. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vyluk elektronika viena beliko kuria pasitiket gali jai galvos neskauda nesalta nekarsta masto taip kaip tau reikia nu vnz ideali boba :D

Tai pagal jus patikimiausia yra paleisti vieną traktorių į laukus?Kad arklys patikimai girtą šeimininką namo parveža,tai tikiu,bet kad pats traktorius tiksliai vienas pats,tarkim,lauką suars...Nedagyvenom dar iki to.

Bet kokiu atveju aš savim labiau pasitikiu nei laidų krūva su keliomis dėžutėmis. :D

Aišku visai nekreipti dėmesio į jų teikiamus duomenis būtų kvaila.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vat tai irodo, kad ir patikimumas ir vieno ir kito varijanto vienodas (vienu atveju gali palydovo nepadaut kitu i stulpa suluzt gali) :lol:

reikia viską derinti pagal galimybes proto ribose.Ir jokiu būdu nesitikėti iš elektronikos stebuklų.Tada ir rezultatas geras,ir pačiam malonu. :)

Na ir dar vienas pastebėjimas. Rimtam kombainui pilnai integruotas autopilotas atsieitu maždaug tiek pat kaip ir geras rapsų stalas . Niekam nekyla klausimų dėl rapsų stalo, nors jis naudojamas tik rapsams, bet daug kas abejoja ar verta investuoti į automatinį vairavimą kuris bus naudojamas per visą javapjūtę :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vat tai irodo, kad ir patikimumas ir vieno ir kito varijanto vienodas (vienu atveju gali palydovo nepadaut kitu i stulpa suluzt gali) :lol:

reikia viską derinti pagal galimybes proto ribose.Ir jokiu būdu nesitikėti iš elektronikos stebuklų.Tada ir rezultatas geras,ir pačiam malonu. :)

Na ir dar vienas pastebėjimas. Rimtam kombainui pilnai integruotas autopilotas atsieitu maždaug tiek pat kaip ir geras rapsų stalas . Niekam nekyla klausimų dėl rapsų stalo, nors jis naudojamas tik rapsams, bet daug kas abejoja ar verta investuoti į automatinį vairavimą kuris bus naudojamas per visą javapjūtę :icon-wink:

Nors ūkininkų forumą baigia žiūriu uzurpuoti firmų vadybininkai, bet tiek jau to, paskaitysim ir jūsų paistalų vis lenkiamų į savo pusę. Manau, kad krizės akivaizdoj pasakėlių klausyti atsibodo. Kalbėkit prašau skaičiais. Kaip ir per kiek metų man tas vairavimas, mirksinčios lemputės, lauko derlingumo koki tai vertinimai per kombainą ir pan atsipirks. Kalbam skaičiais, o ne kaip čigonės malat liežuviu (šiuo atveju klavetūra) ir tiek, kad tik ką suviliot. :icon-evil:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei manot, kad mano malimas klaviatūra atneša žalos daugiau nei naudos kreipkitės į moderatorius ir mane išbanins.

Dėl kalbos skaičiais visiškai pritariu ir vienintelė priežastis kodėl jų nevartoju tai, kad pats dar ne viską išbandžiau ir negaliu tvirtinti, kad būtent taip o ne kitaip. Ateinantį sezoną tikiuosi daugiau įvairų variantų išbandyt. Visažinis internetas tvirtina, kad įmanoma sumažinti gamybos savikaina 20-30%.

Iš to ką pats bandžiau galiu pasakyti, kad tas auto pilotas kombaine labai patogus dalykas, kadangi jei jau aš sėdu už vairo, tai dažniausiai tam, kad sureguliuočiau kombainą ir jei reikia sekti kairį pjaunamosios kraštą o visi priborai dešinėje pusėje... na pats supranti. Toliau kai nusistatęs kryptį gali faktiškai idealiai tiesiai padaryti pirmą važiavimą ir paskui tokia pat tiese pirmyn atgal važinėt, nebėra jokių "bangavimų". Kaip tuos papildomai įdarbintus pjaunamosios centimetrus įvertinti litais, nežinau, reiktu tam pačiam lauke paleisti du vienodus kombainus, viena su autopilotu, kitą be ir žiūrėt kuro/laiko sąnaudas tonai. teoriškai tai skaičiuojama procentais, kiek papildomų procentų padargo pločio panaudoji tiek pat procentų padidėja darbo efektyvumas, sumažėja kuro sąnaudos. Taigi tai priklauso ir nuo sąlygų jei graži diena mažiau taupai. vėjas dulkes į akis neša, daugiau

na tikiuosi, kad bent jau į klausimą kodėl nevartoju konkrečių skaičių atsakiau :icon-wink:

O kita met tikiuosi išbandyt GPS ne tik su kombainu, bet ir žemės dirbimui, gal ir gar kai kur :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors ūkininkų forumą baigia žiūriu uzurpuoti firmų vadybininkai, bet tiek jau to, paskaitysim ir jūsų paistalų vis lenkiamų į savo pusę. Manau, kad krizės akivaizdoj pasakėlių klausyti atsibodo. Kalbėkit prašau skaičiais. Kaip ir per kiek metų man tas vairavimas, mirksinčios lemputės, lauko derlingumo koki tai vertinimai per kombainą ir pan atsipirks. Kalbam skaičiais, o ne kaip čigonės malat liežuviu (šiuo atveju klavetūra) ir tiek, kad tik ką suviliot. :icon-evil:

nu jo tie paistalu skleidejai ims tau dabar ir skaiciuos kiek tu islosi :D , o pats maldamas klaviaturai ir paistydamas paistalus galetum sumesti kiek islosi nes zinai kiek zemes turi kokie padargu uzgriebiai ir t.t., o informacijos manau pilna sitoj temoj su linkais, sistemu galimybem ir netgi kainom :D

taigi maziau niurzgek koki visi blogi, o paimk ir susiskaiciuok :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors ūkininkų forumą baigia žiūriu uzurpuoti firmų vadybininkai, bet tiek jau to, paskaitysim ir jūsų paistalų vis lenkiamų į savo pusę. Manau, kad krizės akivaizdoj pasakėlių klausyti atsibodo. Kalbėkit prašau skaičiais. Kaip ir per kiek metų man tas vairavimas, mirksinčios lemputės, lauko derlingumo koki tai vertinimai per kombainą ir pan atsipirks. Kalbam skaičiais, o ne kaip čigonės malat liežuviu (šiuo atveju klavetūra) ir tiek, kad tik ką suviliot. :icon-evil:

nu jo tie paistalu skleidejai ims tau dabar ir skaiciuos kiek tu islosi :D , o pats maldamas klaviaturai ir paistydamas paistalus galetum sumesti kiek islosi nes zinai kiek zemes turi kokie padargu uzgriebiai ir t.t., o informacijos manau pilna sitoj temoj su linkais, sistemu galimybem ir netgi kainom :D

taigi maziau niurzgek koki visi blogi, o paimk ir susiskaiciuok :D

Reikia džiaugtis, kad nors pykti dar mokat objektyviai. :lol: O šiaip geriau gal man patylėt, nes jei labai eskaluosim čia tokias kibirkštis :lol: , tai būsim užblokuoti. Sorry, jei įžeidžiau. :icon-confused: Tik manau, kad vadybai objektyvumo tikrai trūksta tiek perdėtai giriant savo produktus, tiek ir žeminant ir juodinant konkurentus ir jų techniką. Todėl aš parodoj ar kt priėjęs prie technikos pirmiausia ją išpeikiu kaip reikiant, o tada susinervinusiam vadybininkui praeina noras tą produktą statyti ant šlovės pjedestalo ir prasideda ne čigoniška bet normali kalba, kaip ir turėtų būt. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemauk visu ant vieno kurpaliaus gali ir apsirikt :icon-wink: be to rimtu vadybininku liezuviai astrus :icon-wink:

cia as ne apie save jei ka

na o gryztant prie temos, permeciau tema ir neradau, kad butu kazkuri technika aukstinama, kazkuri niekinama, kolkas daugiau diskutuojama apie pacia ideja, butu visai smagu taip ir toliau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tu geriau neispeik jo ir produkto o zinok daugiau uz ji tada ir snekes kaip su zmogum :icon-wink: , nes dabar kai sakai kad cia kurie diskutuoja baisuokliai vadybininkai :D , kurie tau kisa s...a tai biski tadu atsiprasau
Taip stipriai nepersūdyk, nes taip nesakiau. Bet man patinka objektyvi skaičių ir faktų, bandymų,praktikos ir patirties kalba. Aš dievinu Fendt, bet jei kam reiktų papasakot apie savo traktorių prie pliusų būtinai pasakyčiau ir minusus, kaip pvz. pasenęs kabinos dizainas, nepatogi keleivio sėdynė, ne vietoj imontuotas šildymo reguliavimas,radijas.....ir kt. maždaug toks objektyvumas turi būt ir iš vadybininkų pusės. :icon-confused:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tam ir uzvedziau sita tema. Nemegstu remtis bukletiniais skaiciais megtu realius, bet as nesu gamybininkas. As esu bandes daugeli is tu navigaciju zinaau, ka jos daro zinau kokia nauda is ju imanoma isspausti, betas nezinau ka tai reiskia 10 val vairuot traktoriu ziurint i to mirksiuko signalus. As neisivaizduoju ka tai reiskia nusistatyt navigacija nemokant kalbos (reiktu kada pabandyt kokia vokieciu ar ceku isijungus :lol: ) to as ir tikiuosi - informacijos is fronto, kad galeciau pasiulyt naudinga produkta (ir man ir tam, kas nusipirks)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tam ir uzvedziau sita tema. Nemegstu remtis bukletiniais skaiciais megtu realius, bet as nesu gamybininkas. As esu bandes daugeli is tu navigaciju zinaau, ka jos daro zinau kokia nauda is ju imanoma isspausti, betas nezinau ka tai reiskia 10 val vairuot traktoriu ziurint i to mirksiuko signalus. As neisivaizduoju ka tai reiskia nusistatyt navigacija nemokant kalbos (reiktu kada pabandyt kokia vokieciu ar ceku isijungus :lol: ) to as ir tikiuosi - informacijos is fronto, kad galeciau pasiulyt naudinga produkta (ir man ir tam, kas nusipirks)
Svarbiausia, kad sugryžom prie temos. :lol: Dėl navigacijų manau pas mus dar manau ankstoka. Net laukus matuojant JPS grybauja, nepagauna visų palydovų, o čia reikalingas tikslumas, bent jau 5 cm. Šiaip išbandyt ir įvertint, ką tai man gali duot patogumo ir finansine prasme aišku norėčiau. nebandęs tikrai nepirkčiau, nes malonumas ne iš pigiųjų. :lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...