Jump to content

Tikslaus ukininkavimo sistemos


shaulinis

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

310 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

    • Niekada
      46
    • Domiuosi
      209
    • Jau naudoju
      56


Recommended Posts

prieš 43 minutes , ceck pranešimas:

kad būtų paprasčiau manau siaurink padargą,naudoju trimblą viskas normaliai

Tai dingsta tiksliojo ūkininkavimo  prasmė, kai sėjamoji 4m, o nustatai 3.8 kokius. Nustatęs  3.95, neužsėtų linijų beveik nėra, tik nepatenkintas  dėl pastoviai vingiuojančios linijos. Pas kitus matau nėr šitos problemos, tai įdomu kokius  nustatytmus reikia keisti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Intra pranešimas:

Tai dingsta tiksliojo ūkininkavimo  prasmė, kai sėjamoji 4m, o nustatai 3.8 kokius. Nustatęs  3.95, neužsėtų linijų beveik nėra, tik nepatenkintas  dėl pastoviai vingiuojančios linijos. Pas kitus matau nėr šitos problemos, tai įdomu kokius  nustatytmus reikia keisti

Pas mane tokie, tai kazkaip problemu del to neturiu.

646A9AF9-E64F-465C-AD79-268BEF3BC7F9.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Intra pranešimas:

Tai dingsta tiksliojo ūkininkavimo  prasmė, kai sėjamoji 4m, o nustatai 3.8 kokius. Nustatęs  3.95, neužsėtų linijų beveik nėra, tik nepatenkintas  dėl pastoviai vingiuojančios linijos. Pas kitus matau nėr šitos problemos, tai įdomu kokius  nustatytmus reikia keisti

pas mane sejamoji 4m tiek ir pastatęs,neužmiršk ir tarpueilio plotis dar yra,o jei nusistates 3,95 ir dar buna neužsetų kylių tada shūdas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-10-06 at 12:20, Intra pranešimas:

Tai dingsta tiksliojo ūkininkavimo  prasmė, kai sėjamoji 4m, o nustatai 3.8 kokius. Nustatęs  3.95, neužsėtų linijų beveik nėra, tik nepatenkintas  dėl pastoviai vingiuojančios linijos. Pas kitus matau nėr šitos problemos, tai įdomu kokius  nustatytmus reikia keisti

Pas mane toks niuansas, kad pasikeičiau priekines padangas, jos kito gamintojo ir gana juntamai pjaunasi su galu (sukasi greičiau), tai patikėk, nes su ranka sunkiai nuvairuoju tiesiai, ka kalbėti apie navigacija, kuri tikisi stabilumo, o traktorius plaukioja kur lengviau :D bet atu naudoju nebent kultivavimui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-10-06 at 10:31, Intra pranešimas:

Sveiki. Kokius  vairavimo jautrumus esat nustatę john deere  green star 2630 su atu300 vairu?  Visaip bandau ir nesigauna niekaip  normaliai, sėjant vis plaukioja į šonus, kuo minkštesnė žemė tuo blogiau.

Naudoju tokius nustatymus. Eina kaip styga. Persidengimas nustatytas 3cm. Tiesa antena sumontavau ant priekines pakabos

059D367D-0B51-4465-957D-CF0B0465AD2E.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, manttys pranešimas:

Pas mane toks niuansas, kad pasikeičiau priekines padangas, jos kito gamintojo ir gana juntamai pjaunasi su galu (sukasi greičiau), tai patikėk, nes su ranka sunkiai nuvairuoju tiesiai, ka kalbėti apie navigacija, kuri tikisi stabilumo, o traktorius plaukioja kur lengviau :D bet atu naudoju nebent kultivavimui

Padangod orginalios dar, tik galvoju gal spaudimas per mažas biški, minksčiau plaukioja. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, phonetix pranešimas:

Naudoju tokius nustatymus. Eina kaip styga. Persidengimas nustatytas 3cm. Tiesa antena sumontavau ant priekines pakabos

059D367D-0B51-4465-957D-CF0B0465AD2E.jpeg

Pas visus matau kitaip nustatymai atrodo,  ir man jie visiškai  netinka. Nustatytu  langas pas mane atrodo taip

Screenshot_20191008-113747_Messenger.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
On 2019-10-06 at 18:32, ceck pranešimas:

pas mane sejamoji 4m tiek ir pastatęs,neužmiršk ir tarpueilio plotis dar yra,o jei nusistates 3,95 ir dar buna neužsetų kylių tada shūdas

As pastatęs buvau 4,1m.tai negražiai atrodo dabar pastatėm lygiai 4 tai žymiai geriau bet pavasari dar kokiu pora cm sumažinsim.Tiesa buvo taip kad vairas sukinėjasi važiuojant netgi sejamoji bangele dare tai Po per kalibravimo susitvarke.o del prasmės pasižiūrėkite kur senos technologines buvo ir kur dabar yra.pas mane vienam lauke tris kartus technologines pasiveja ir vel lenkia žiurint pagal senas technologines vėzes o tai 3x28 metrus juos padauginus is ilgio gaunas įspūdingi skaičiai persetu,pertrestu,perpurkstu,perdirbtu hektarų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , grazbek pranešimas:

As pastatęs buvau 4,1m.tai negražiai atrodo dabar pastatėm lygiai 4 tai žymiai geriau bet pavasari dar kokiu pora cm sumažinsim.Tiesa buvo taip kad vairas sukinėjasi važiuojant netgi sejamoji bangele dare tai Po per kalibravimo susitvarke.o del prasmės pasižiūrėkite kur senos technologines buvo ir kur dabar yra.pas mane vienam lauke tris kartus technologines pasiveja ir vel lenkia žiurint pagal senas technologines vėzes o tai 3x28 metrus juos padauginus is ilgio gaunas įspūdingi skaičiai persetu,pertrestu,perpurkstu,perdirbtu hektarų.

jeigu ponas ženklintuvų nesusireguliavot, tai čia jau pačio problema :) aš po pirmų sėjos metų pastebėjau, kad daug užsikeičia, perstūmiau ženklintuvų lėkštes po 5 cm ir dabar puikiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

jeigu ponas ženklintuvų nesusireguliavot, tai čia jau pačio problema :) aš po pirmų sėjos metų pastebėjau, kad daug užsikeičia, perstūmiau ženklintuvų lėkštes po 5 cm ir dabar puikiai

Kai pradejo setis poseliai pastebejau kad sejikas seja is iprocio autopilotu.plius purkstuvas 28metrai su4 sejamaja gaunasi 7 brukstelejimai ir gaunasi taip kad purkstuvo galines sekcijos jau ir atsijungineja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , grazbek pranešimas:

Kai pradejo setis poseliai pastebejau kad sejikas seja is iprocio autopilotu.plius purkstuvas 28metrai su4 sejamaja gaunasi 7 brukstelejimai ir gaunasi taip kad purkstuvo galines sekcijos jau ir atsijungineja.

TAIP, NIEKAS tu užkeitimu nesureiksmina per daug, bet derlių nuėmus gali viską pasiskaičiuot, o kai į ekraną žiūri, labai gerai matos kiek purkštuvas užkeičia. Neperdedant apie metrą buvo po pirmo sezono su nauja sėjalka, čia 8 važiavimai. Ir su 6 m kederiu atsiputęs per 4 barus paimdavau. Dabar jau nevisad paimu, jeigu kur užsižioplinu. Vis dar per technologines užkeičiu koki 10-20 cm, bet čia jau baika kaip iš rankos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
Prieš 7 valandas, uk.Povilas pranešimas:

Ar užteks tik antenos kad tureti GPS ?

20191130_115628.jpg

dažnai matom, kad traktorius turi paruošimą automatiniam vairavimui. Bet ką tai reiškia? Aš manau, kad ne daugiau, jog yra sudėti hidraulikos komponentai, tačiau visų smegenų tau vis tiek reiks. Ir kaina to reikalo gali būti nejuokinga. Bet tikiuosi, kad klystu :)

nh.thumb.JPG.2f68347d0a17ffe3649c3e9d9bcd622b.JPG

image.png.a5d0ff1c36a57c1f1f131c5edbb2cbe0.png

jeigu displėjų nusipirktum kažkas 1500 eur dėvėtą, tai nav controleris tavo kisenę išprievartaus... bet reikia kantriai ieškot ir gal galima rast žemiškesnėm kainom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
On 2020-03-23 at 19:37, Eidvis pranešimas:

Sveiki, kokias GPS sistemas naudojat ir rekomenduotumet purskimam, tresimam ir panasiai? automatinio vairavimo ir 2cm tikslumo nereikia, uztektu paprastesnes sistemos. 

Pasidomek john deere navigacijom , kad ir su sf1 signalu. Pats tokia naudoju paprastas valdymas signalas nemokamas, daug Lietuvoje tokiu yra. Tik zek su nauju vairu atu300 jis Kelis kart pranasesnis. 20km greiciu tresiu skutimus, iki 10cm paplaukioja. Zodziu viska eina man dirbt su tuo sf1 signalu ir seju kai laukai jau lygus buna isvis rodo ten iki 4cm ta plaukiojima .dar jei deveta pirksi isvis greit atsipirks. Gal tu cia omeny turejau pirkt paprasta mirksiuka. Bet nedaryk klaidos imk iskart toki su kuriuo visus darbus dirbsi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Matazzz pranešimas:

Pasidomek john deere navigacijom , kad ir su sf1 signalu. Pats tokia naudoju paprastas valdymas signalas nemokamas, daug Lietuvoje tokiu yra. Tik zek su nauju vairu atu300 jis Kelis kart pranasesnis. 20km greiciu tresiu skutimus, iki 10cm paplaukioja. Zodziu viska eina man dirbt su tuo sf1 signalu ir seju kai laukai jau lygus buna isvis rodo ten iki 4cm ta plaukiojima .dar jei deveta pirksi isvis greit atsipirks. Gal tu cia omeny turejau pirkt paprasta mirksiuka. Bet nedaryk klaidos imk iskart toki su kuriuo visus darbus dirbsi :)

dekui uz atsakyma, o kokios kainos panasiai devetu/nauju? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...