Jump to content

Tikslaus ukininkavimo sistemos


shaulinis

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

310 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

    • Niekada
      46
    • Domiuosi
      209
    • Jau naudoju
      56


Recommended Posts

prieš 16 minutes , caper pranešimas:

Ne sakau, o zinau. :D apie sf1 nieko nekalbejau. 

 

sorry, bet tokiam lauke gali tiesia vairą paleisti ir nuvažiuos, visiškai plokčia dirba, tvirtas pagrindas. bet duočiau tau smeliaus gero, šoninę nuokalnę ir tada suprastum, apie ką kalba. 

Normalus išsireiškimas būtų mano salygomis (kurias aš pavadinčiau idealiomis) atu veikia gerai su sf2, o ne neklausyk ką jie sako, dėk, bus zjbs :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-04-04 at 13:27, manttys pranešimas:

manyčiau vienintelė tiksli sistema našumui tai yra integruota su ratų posūkio davikliais, su vairais uždedamais tai tikrai neverta tikėtis kokybiško autotraco, bet tikslumo nereiklaujantiems darbams labai neblogai

Kažkaip neminejai, kad nedirba tik ekstremaliomis salygomis. Zmogus paskaites pagalvoja š.... tas vairas jei seti negalesiu. 

O normaliai lygiai laukus manau visi bando išsidirbti, jei su žemes išdirbimu nekažka, tai tikrai gerai sakai kam tas vairavimas geriau už tuos pinigus padarga rimtesni nusipirkt :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , caper pranešimas:

Kažkaip neminejai, kad nedirba tik ekstremaliomis salygomis. Zmogus paskaites pagalvoja š.... tas vairas jei seti negalesiu. 

O normaliai lygiai laukus manau visi bando išsidirbti, jei su žemes išdirbimu nekažka, tai tikrai gerai sakai kam tas vairavimas geriau už tuos pinigus padarga rimtesni nusipirkt :) 

keistas tavo požiūris. nuvažiuok gal į kitus rajonus, pvz zemaitijos kalnuotas vietoves ir suprasi, kad ne viskas taip grazu, kaip tau atrodo. mano sąlygos nėra ekstremalios, tiesiog reljefas ir dirvožemio struktūra stipriai keičia mašinos darbą. Išsilygink kaip nori, smėlis ar nuokalnė vistiek turės savo korekcijas mašinai. O tokioj dirvoj kaip tavo, bet kokia sistema dirbs normaliai, nes tiesiog nera ką korguoti vairavime, reikia tik sugebet nemakaluot vairo i visas puses :) 



 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, caper pranešimas:

Kažkaip neminejai, kad nedirba tik ekstremaliomis salygomis. Zmogus paskaites pagalvoja š.... tas vairas jei seti negalesiu. 

O normaliai lygiai laukus manau visi bando išsidirbti, jei su žemes išdirbimu nekažka, tai tikrai gerai sakai kam tas vairavimas geriau už tuos pinigus padarga rimtesni nusipirkt :) 

Niekas nesako, kad š tas vairas, tiesiog apsvieciam zmogu kokia realybe. 

Nepamirsk imest video po keliu metu kai traktorius bus kokius 5000mh pradirbes. 

Su JD 6 pas mane vaizdas panasus kaip pas tave ir be SF2, o vat su NH vaizdas toks kaip video (greitis 14.5-15 km/h) ir nieko nepadarysi, tad teigt, kad ir tau viskas cia bus zjbs nesigauna. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , phonetix pranešimas:

Niekas nesako, kad š tas vairas, tiesiog apsvieciam zmogu kokia realybe. 

Nepamirsk imest video po keliu metu kai traktorius bus kokius 5000mh pradirbes. 

Su JD 6 pas mane vaizdas panasus kaip pas tave ir be SF2, o vat su NH vaizdas toks kaip video (greitis 14.5-15 km/h) ir nieko nepadarysi, tad teigt, kad ir tau viskas cia bus zjbs nesigauna. 

 

Bet ir su nh pats turbut taip nenuvairuotum, tai vairas geriau nei nieko, o zinant kiek hidraulika kainuotu isidet i traktoriu be paruosimo, tai kazkaip nieko geresnio ir negalim sumastyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-04-08 at 14:31, Gnytasis pranešimas:

Kuria versija isirasei? Nes naujausioj eina pasirinkt 123 ar 136. Abu parinkti 

Įrašiau 3.12, buvo 3.10. Su 123 palydovu dirba puikiai, naujame softe "nukarpytos" kai kurios nustatymų funkcijos, bet užtai pasigauna palydovus vos ne dvigubai greičiau. Daviau nuorodą ankstesniame poste, jei reikia.

IMG_20190409_201249.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-04-07 at 22:50, Dr.Zoidberg pranešimas:

Kaip, kolegos, pas jus reikalai su GPS signalu ? EZ 250 nustojo gaudyti 120 Aore signalą. Jei būtų mano vieno tokia bėda, sakyčiau gedimas, bet kolegos ez-iukas lygiai tą patį rodo. Yra idėjų ?

Softą naujinti reikia. Tam kartui priverstinai įjunk EGNOS unknown 136 palydovą veiks bent tam kartui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 11 valandų, manttys pranešimas:

siande vaziuoku purkst - nepasigauna palydovu cfx 750. gal kas turejo bedu be manes? irasiau nauja versija, niekas nepasikeite. nu tikiuosi cia kazkoks laikinas reiskinys. "Sugriuvo" bestovint

Pas mane ne EZ ,bet vakar irgi palydovu negaudė, bet man užteko ant kitų palydovu pereit ir viskas pradėjo veikt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, M&M pranešimas:

Pas mane ne EZ ,bet vakar irgi palydovu negaudė, bet man užteko ant kitų palydovu pereit ir viskas pradėjo veikt...

matyt kazkas gliucino, siande sujunkiau berods 123 ir 136 palydovus ir atsigavo. tiesa atnaujinau versija, dabar jau neaisku kas padejo. nes pries atnaujinimus neveike net su visais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Zilvis55 pranešimas:

Cfx 750 plius ez steer normalus aparatas sejai su nemokamu ekranu ar yra geresniu/pigesniu alternatyvu?

Nusipirkes turiu ez 250, bet matau kad ziurint vien tik i ekrana set tikrai neiseis. Mastai parduot(kol apynaujis ir garantija yra) ir komplektuotis kazka rimciau.

Patarkit.

be mokamo signalo net neverta trimble komplektuotis. Jd nemokamas gana tikslus- zmones seja su juo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-04-27 at 15:20, rapsas pranešimas:

o neina kazkaip padaryt kad naudojant jd autotrack integruota sistema su 2630 ir sf1  tarkim sejamo lauko dengimas jungtusi automatiskai nuo padargo nuleidimo, ar nuo hidroporos ijungimo? Kad nereiktu rankiniu budu?

Eina. Reikia paduot minusa i 3 pin’a 26 kontaktu jungtyje per atskira jungikli arba nuo padargo susirast kur junginejasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
prieš 42 minutes , Gunia pranešimas:

Gal kas išaugote iš paprastesnės navigacijos?:D ir norite parduoti?

Reikia kazko nebrangaus ir paprasto..trešimui prieš sėja ..purškimui po rapso sėjos be vėžiu pvz..:icon-rolleyes:

Jei palauktum išmokų, parduočiau teejet 430 už pusę kainos, man jis per (pa)prastas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...