Jump to content

Tikslaus ukininkavimo sistemos


shaulinis

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

310 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

    • Niekada
      46
    • Domiuosi
      209
    • Jau naudoju
      56


Recommended Posts

prieš valandą, Arminas666999 pranešimas:

Kokiuos cia kalnuos varai? Ir koks padargas kad taip slysta i sona? 

Stovint fotkinta :) , nezinau apie ka tu? Gal kazkas ir blogai neisivaizduoju patarsi gal, nes dirbu tai viskas ok nuo idirbimu iki sejos todel nieko ir nekeiciu  :D laukai lygus kaip stalas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 59 minutes , Matazzz pranešimas:

Stovint fotkinta :) , nezinau apie ka tu? Gal kazkas ir blogai neisivaizduoju patarsi gal, nes dirbu tai viskas ok nuo idirbimu iki sejos todel nieko ir nekeiciu  :D laukai lygus kaip stalas :D

Vairavimo jautris skirtas kompensuoti padargo slidima i sona. Jai pas jus ligumos tai tas parametras visai nieko nelosia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , Arminas666999 pranešimas:

Vairavimo jautris skirtas kompensuoti padargo slidima i sona. Jai pas jus ligumos tai tas parametras visai nieko nelosia. 

Nu susimazinau iki minimalaus 50, tai vietoj 0-4cm tikslumo 13greiciu dirbant, pakilo iki 2-10cm , sita senai jau bandes daug kartu 150man geriausia buvo kad ir laukai lygus bet vairas daug jautriau reaguoja ir greiciau susigaudo, pasilieku prie savo nustatymu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Matazzz pranešimas:

Nu susimazinau iki minimalaus 50, tai vietoj 0-4cm tikslumo 13greiciu dirbant, pakilo iki 2-10cm , sita senai jau bandes daug kartu 150man geriausia buvo kad ir laukai lygus bet vairas daug jautriau reaguoja ir greiciau susigaudo, pasilieku prie savo nustatymu :)

Sumaisiau su kita funkcija jo sitas vairavimo intensivuma reguliuoja. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Deimis95 pranešimas:

Sveiki. Renkuosi navigaciją su automatiniu vairavimu, naudosiu pagrinde purškimui ir tręšimui. Ar verta dėmesio Topcon firmos navigacija, kokie būtu pliusai ir minusai? Naudotume prie Amazone technikos. Gal yra naudojančių ir galinčių išsamiau papasakoti?

Pas mane ant mf topcon antena tai padek dieve koks gaidys, nebereikalo dabar stato tik trimble. Kada bus atliekamu reiks trimble statyt ir nesukt galvos. Stipriau supurtai traktoriu tai megsta pamest krypti topconas agi 4 antena

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Gnytasis pranešimas:

Pas mane ant mf topcon antena tai padek dieve koks gaidys, nebereikalo dabar stato tik trimble. Kada bus atliekamu reiks trimble statyt ir nesukt galvos. Stipriau supurtai traktoriu tai megsta pamest krypti topconas agi 4 antena

O kokį monitorių naudoji prie tos antenos? Ir naudoji tik sekimui ar ir su tuo kompu valdai padargus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
On 2020-09-15 at 22:21, andriuss09 pranešimas:

Sveiki,

Turiu new holland t8050 su intelliview 4, nav controller ir gps 262 antena. Gal kas zinot ko man truksta iki rtk tikslumo? Ar uztenka tik rtk modemo ar reikia ir licenzijos?

Jeigu antena neatrišta (kas mažai tikėtina) tai reikia rtk modemo ir licenziju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
On 2020-03-25 at 14:49, PingOx pranešimas:

Jei tik tręšti/purkšti tai siūlau planšetę/nešiojamą kompą + antena + programulka :) pats naudoju FarmerGPS www.farmergps.com

Kompą rasi, antena naudoju tokią https://www.fedingas.lt/garmin-gps-19x-hvs-imtuvas, programulką galima paderinti :)

Kaip ja pri planseto pajungi ? As glo2  antena turiu. Tai paklaida 1.5m   zodziu visiskai nesamones rodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, krucius pranešimas:

Kaip ja pri planseto pajungi ? As glo2  antena turiu. Tai paklaida 1.5m   zodziu visiskai nesamones rodo.

Aš naudoju senesnį kompiuterį, kuris dar turi com port'ą :) Naujesniems galima naudoti USB com port'o adapterį.

Saviškės tikslumu nesiskundžiu. Patręšus pusę lauko teko grįžti namo, atgal į lauką po trijų valandų - tai vėžės buvo pasislinkusios 0,5 metro. Tręšimui manau ok :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 3 minutes , JCB pranešimas:

Gal teko dirbt su šia sistema? Įdomu ar yra kokių niuansų. 

ar dirbu su senesne cfx 750 + ez pilot. nesėju, bet šiaip tai labai gerai. Esu ir pieva pjovęs, viskas daugmaž ok, bet va ant 3 metrų sėjamosios su seno traktoriaus išdilimais man iš rankos geriau gaunas. Taip pat naudoju ekraną kaip signalą barstytuvui, tai jam nebereik atskiros antenos. Tuo pačiu ir purkštuvą valdo, smagu pievas glyfosint arba ne pievas, gaunas nulis persidengimų. Vairas malonus labai tiek naudotis, tiek jis dirba labai tyliai (kitaip jei john deere)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, manttys pranešimas:

ar dirbu su senesne cfx 750 + ez pilot. nesėju, bet šiaip tai labai gerai. Esu ir pieva pjovęs, viskas daugmaž ok, bet va ant 3 metrų sėjamosios su seno traktoriaus išdilimais man iš rankos geriau gaunas. Taip pat naudoju ekraną kaip signalą barstytuvui, tai jam nebereik atskiros antenos. Tuo pačiu ir purkštuvą valdo, smagu pievas glyfosint arba ne pievas, gaunas nulis persidengimų. Vairas malonus labai tiek naudotis, tiek jis dirba labai tyliai (kitaip jei john deere)

Tai paklaida gaunas daugiau nei 10cm kaip suprantu? 

prieš valandą, Zilvis55 pranešimas:

ne tik teko bet ir tenka. turiu susimontaves. Nelabai su kuo turiu palygint tai plačiau kazka pakomentuot sunku. Turejau JD demo sistema pabandymui - is pirmo ispudzio pasirode sudetingesne. 

Jei įsijungi, tai jau gerai reiškia :)

O jūs sėjat su šiuo vairavimu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, JCB pranešimas:

Tai paklaida gaunas daugiau nei 10cm kaip suprantu? 

 

sunku objektyviai pasakyt, nes kažkaip pas mane yra pizdavotai su priekinio tilto perdavimu, ko pasekoj labai traukia priekis kur jam lengviau, tai ner iš rankos yra ką veikt gerai nuvažiuot. Šiemet sėjau su kitu traktoriumi, viskas daug paprasčiau. Bandžiau vairavimą žiūrėdamas į markerį, man nepatiko ir nebebandžiau. Gal pasėjus nebūtų jokių problemų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, JCB pranešimas:

Tai paklaida gaunas daugiau nei 10cm kaip suprantu? 

Jei įsijungi, tai jau gerai reiškia :)

O jūs sėjat su šiuo vairavimu?

Sejau. Iki tobulumu tikrai truksta, bet patikrinus kur seta buvo is rankos tai baisoka gali pasirodyt. Nezinau kaip paciam sekasi su rapid paset bet bent pas mus sejant  į skutimą gaunasi tarkim vietoj 24metru technologiniu 23.15-23.75 metrai (Be navigacijos cia, bet stengiantis suset graziai) . 

Mano klaida - per velai isigyta sistema. Jau seniai reikejo tai padaryt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2020-11-09 at 09:21, Zilvis55 pranešimas:

tai kad ta cfx nauja pigiau nei 3000. ar ieskai kazko kito tik kad butu panasu? 

Svarbu kad teisingai rodytu kur vaziuoti, kad nereiktu berziuoti kai purskiu feniksu ar barstau trasas pries seja. 

ziuriu kad yra kazkoks Trimble XCN-750 su Nav 500 GPS imtuvu   kazin kas ten per reikalas.  ir naujo kaina  1650 + pvm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , krucius pranešimas:

Svarbu kad teisingai rodytu kur vaziuoti, kad nereiktu berziuoti kai purskiu feniksu ar barstau trasas pries seja. 

ziuriu kad yra kazkoks Trimble XCN-750 su Nav 500 GPS imtuvu   kazin kas ten per reikalas.  ir naujo kaina  1650 + pvm

nu nezinau nezinau... Be elektrinio vairo bent jau as nesugebeciau supurkst teisingai... Uzsiknisi viena akim žiūrėt i monitoriu, kita i lauka... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...