Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

Jane dar sesit kas nors? Siemet is pavasario jane atrodė geriausiai, pasėta viename is geriausiu lauku po skageno, c2 atselis, azoto duota apie 180 v.m bet derlius tik 6 t/ha ir tik 3 klasė. Truksta baltymu. Grudai smulkus. Kaip tycia nuplanaves puse skageno puse janes lauku. Gal kitais metais bus geriau. Bent jau uz edvina tikiuos geriau bus. Nes pagal siuos metus edvins geriau, nes klase 2 derlius tas pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, edviuks pranešimas:

Janes pabandziau siemet, bet ir atsisakiau jau . Mase varpu didele, grudai smulkus, issikula sunkiai, labai daug galiuku kuriuos reikia trinti, kencia nasumas kombaino . Zodz. man ji 'neprilipo' , lieku istikimas Skagenui ir Fenomen. 

Janne, dar nei vienais metais nenuvyle, symet stipri antra klase, nedaug truksta iki pirmos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, edviuks pranešimas:

Janes pabandziau siemet, bet ir atsisakiau jau . Mase varpu didele, grudai smulkus, issikula sunkiai, labai daug galiuku kuriuos reikia trinti, kencia nasumas kombaino . Zodz. man ji 'neprilipo' , lieku istikimas Skagenui ir Fenomen. 

Dėl kūlimo problemų pritariu 1000%, kiti metai bus paskutiniai jai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, grazbek pranešimas:

Man irgi nepatiko toks kazkoks vidutiniokas “na glas” Bet kombainas ir svarstykles parode beveik tona daugiau nei skageno darant viska ta pati.o ir gulė pas mane šiemet tik Rotax.skageno tik vienam lauke turejau pagulusio.

Pas mane irgi parode dugiau, bet viena smulkmena nuvezem po palyginimo tyrimus daryt  ir creator buvo saikas 77, rgt 73, kombainas saiko nematuoja tai biski galejo apgauti kombainas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , paulius radvila pranešimas:

Pas mane irgi parode dugiau, bet viena smulkmena nuvezem po palyginimo tyrimus daryt  ir creator buvo saikas 77, rgt 73, kombainas saiko nematuoja tai biski galejo apgauti kombainas

automobilinės svarstyklės parodė beveik tona daugiau iš lauku kur buvo RGT reform.Visi nukulti grudai pas mum važiuoja per svartykles todėl tiksliai žinome kiek iš kurio lauko parvežta grudu .Šiandien gavau tyrimus sėklos rgt reform 1000sėklų svoris 41 gramas,skageno 44gr.Vadnas skageno grudas stambesnis  bet reform daugiau grudu buvo vat tep va.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, grazbek pranešimas:

automobilinės svarstyklės parodė beveik tona daugiau iš lauku kur buvo RGT reform.Visi nukulti grudai pas mum važiuoja per svartykles todėl tiksliai žinome kiek iš kurio lauko parvežta grudu .Šiandien gavau tyrimus sėklos rgt reform 1000sėklų svoris 41 gramas,skageno 44gr.Vadnas skageno grudas stambesnis  bet reform daugiau grudu buvo vat tep va.

zinau dar du ukius (nu kurie kaip buozes :) turi svarscius prie sandelio) kurie ta pati parasytu, t.y. cia nesilanko man i ausi pasake. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, jevgenijus pranešimas:

Dėl kūlimo problemų pritariu 1000%, kiti metai bus paskutiniai jai. 

Krachas tai janei atėjo matomai. Aš pernai jos turėjau šiek tiek, tai tuo ir užsibaigė mudviejų pažintis.

Tik įdomu iš kur pas tave toks sado mazo, jei šiemet vėl sėsi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, dzipas pranešimas:

zinau dar du ukius (nu kurie kaip buozes :) turi svarscius prie sandelio) kurie ta pati parasytu, t.y. cia nesilanko man i ausi pasake. :)

Nebūtina turėti auto svarstykles, galima kompensacinę naudoti su svarstyklėmis, tikslumas nežymiai gali būti mažesnis, bet vistiek jau arti tiesos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-07-17 at 18:11, ceck pranešimas:

aš ir noriu pasigirt :) kur pirkau etana c2 su bakterija tai ten su kvietrugiu,kur be bakterijos su miežiu :icon-lol:

blemba sunervinai ,nupirkta etana sėkla su bakterijom is linas agro,einu maišo ardyt,negi ir šimet bus tas pats:eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Janne 2 klase tgm 38,7gr. derlius 8,7t/ha kulesi sunkiai bet visa stacia

Skagen 1 klase tgm 42gr., derlius 8tha, kulia lengvai bet dauk kur buvo pagules. 

Patras 1/2 klase tgm nesveriau, derlius 8t/ha, kuliasi labai lengvai bet buvo daugiausia sugriuves. 

Azoto per visus metus gavo 178kg veiklios, visos seklos C2, ligu daugiausia buvo patras, skagen ir janne labai panasiai. 

Sesiu janne, skagen, euforia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, swe pranešimas:

Janne 2 klase tgm 38,7gr. derlius 8,7t/ha kulesi sunkiai bet visa stacia

Skagen 1 klase tgm 42gr., derlius 8tha, kulia lengvai bet dauk kur buvo pagules. 

Patras 1/2 klase tgm nesveriau, derlius 8t/ha, kuliasi labai lengvai bet buvo daugiausia sugriuves. 

Azoto per visus metus gavo 178kg veiklios, visos seklos C2, ligu daugiausia buvo patras, skagen ir janne labai panasiai. 

Sesiu janne, skagen, euforia

Ne aplink kavarska tavo zemes? Pas mus siemet kur tik smeliukas ten pelkes tustokos gal tai ir numuso derlinguma janei.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...