Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, stapcius pranešimas:

Patiko ši veislė? Šiemet užsisakiau jos pabandymui. 

gerumas tas kad negula ir spalva ne žalia augalo bet mėlyna,tad gali daug netręšt o atrodys kaip pritręšti :) ,aukštis prie to pačio trumpinimo skagenas žemesnis apie 10 cm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , ceck pranešimas:

gerumas tas kad negula ir spalva ne žalia augalo bet mėlyna,tad gali daug netręšt o atrodys kaip pritręšti :) ,aukštis prie to pačio trumpinimo skagenas žemesnis apie 10 cm

Girdėjau kad geriau atsilaiko priesmėliuose. Pas mane yra netolygių laukų tai bus matyt :) Tai vadinasi auksta veislė 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, grazbek pranešimas:

iškilo ne maža dilema ką pirma sėti skagen ar rgt reform  toks hamletiškas klausimas  ....................

Panasu kad tie patys klausimai ir mane kankinti pradejo :) Skirtumas planuojamas desimt dienu - skagenas nesibijo velyvesnes sejos plius velyvesne seja bus i lengvas dirvas. Paemiau ir reform - tik va ziniu apie ja nera tiek daug kiek sukaupta apie skagena. Ko gero pirma i sunkesnes dirvas sesiu reform, po to skagena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, dzipas pranešimas:

Panasu kad tie patys klausimai ir mane kankinti pradejo :) Skirtumas planuojamas desimt dienu - skagenas nesibijo velyvesnes sejos plius velyvesne seja bus i lengvas dirvas. Paemiau ir reform - tik va ziniu apie ja nera tiek daug kiek sukaupta apie skagena. Ko gero pirma i sunkesnes dirvas sesiu reform, po to skagena.

Turejau pernai pasejes, reform turiu ir seklos jei kam reikia, pirkau 0.5t apsejau 3.1ha prikukiau apie 25t. Trešimas minimalus buvo, vienas purskimas ant veliavos, jokio augimo reguliatoriaus, kuliant paselis atrode retokos varpos nieko ispudingo bet nepatikejau ka kombainas rodo 9t bet supratau kad pilnas bunkeris buvo iš 0.9ha/8t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-09-07 at 15:03, grazbek pranešimas:

iškilo ne maža dilema ką pirma sėti skagen ar rgt reform  toks hamletiškas klausimas  ....................

Jau reiketu abi, po 100-140 kg/ha.rgt reform ispudzio nepaliko didelio. Bet cia tas ir lentelej matyt su kokiom veisle lyginant tik iki 3 proc didesnis derlius svedijoj

35C91CF0-B01C-45AA-807D-1A1792F45D16.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , paulius radvila pranešimas:

Jau reiketu abi, po 100-140 kg/ha.rgt reform ispudzio nepaliko didelio. Bet cia tas ir lentelej matyt su kokiom veisle lyginant tik iki 3 proc didesnis derlius svedijoj

35C91CF0-B01C-45AA-807D-1A1792F45D16.png

Tai cia kazkas apie 3mln., gaunasi Skageno. 95% daigumas 42tuks., grudu mase. 
Iki kada tokios normos galimos seti? Ar su diena vis reiktu didinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-09-07 at 15:03, grazbek pranešimas:

iškilo ne maža dilema ką pirma sėti skagen ar rgt reform  toks hamletiškas klausimas  ....................

Nepatiko man tas reformas ju. Zeppelin geriau atrode su cretor. Tas pats laukas, ta pati technologija. 
Ligos puola ji labiau, skaityt sugule visas. Ir derlius prastesnis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Witalikas pranešimas:

Nepatiko man tas reformas ju. Zeppelin geriau atrode su cretor. Tas pats laukas, ta pati technologija. 
Ligos puola ji labiau, skaityt sugule visas. Ir derlius prastesnis. 

Man irgi nepatiko toks kazkoks vidutiniokas “na glas” Bet kombainas ir svarstykles parode beveik tona daugiau nei skageno darant viska ta pati.o ir gulė pas mane šiemet tik Rotax.skageno tik vienam lauke turejau pagulusio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...