Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

Prieš 11 valandų, chefas pranešimas:

Mano laukuose, šiais metais,pagal derlingumą, geriausiai pasirodė ž. kviečiai Gordian , aplenkė Etaną ir net patį Skageną.

Pas mane Gordian ir Tobak šalia pasėti buvo, tai Tobak  visa tona daugiau davė. Gordian atrodė labai gražūs bet derlius nenustebino, gal net kiek nuvylė sakyčiau, tikėjausi daugiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , ramas 1 pranešimas:

Etana labai neblogai ,net ir siemet .Pernai visa gulejo ,siemet beveik. 3 trumpinimai.

Aš ir Etana patenkintas jau eilę metų.Šiemet treti metai iš eilės vienam lauke davė 7,2 t. užskaityto.Tobakas atrodė gražiau,bet atsėly l.kenčia nuo ligų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Witalikas pranešimas:

Eik tu, maniau ji maziau gula. Nei skagenas

Tikrai nemaziau ,bet rodikliai ispudingi ,kad ir gulinti pernai extra ,tonazas is dvieju skaiciu .Taip rasau ,kad neklaustu ar su siaudais :icon-smile: ,siemet 1 klase virs 7.Gal tu mokesi ja sutrumpint ,man nesigauna :icon-biggrin:.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , ramas 1 pranešimas:

Tikrai nemaziau ,bet rodikliai ispudingi ,kad ir gulinti pernai extra ,tonazas is dvieju skaiciu .Taip rasau ,kad neklaustu ar su siaudais :icon-smile: ,siemet 1 klase virs 7.Gal tu mokesi ja sutrumpint ,man nesigauna :icon-biggrin:.

Pas mane tokiu derliu nebuna. Nebus kam gulti :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , ramas 1 pranešimas:

Etana labai neblogai ,net ir siemet .Pernai visa gulejo ,siemet beveik. 3 trumpinimai.

Kokius derlius kulet, kad taip isgule? Pavasari tik ccc litra daves etanai. Azoto veiklios apie 150 gave, geriausias laukelis 6,5 atidave tonos, kituos kiek mazeliau, bet palyginus labai zemi ir nei lopinelio nesugulusio. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , ramas 1 pranešimas:

Tikrai nemaziau ,bet rodikliai ispudingi ,kad ir gulinti pernai extra ,tonazas is dvieju skaiciu .Taip rasau ,kad neklaustu ar su siaudais :icon-smile: ,siemet 1 klase virs 7.Gal tu mokesi ja sutrumpint ,man nesigauna :icon-biggrin:.

Pernai netrumpinau etanos vienas laukas 8t šalimais skagenas 70% gulo po audros... ir suprask

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , gbandinis pranešimas:

Kokius derlius kulet, kad taip isgule? Pavasari tik ccc litra daves etanai. Azoto veiklios apie 150 gave, geriausias laukelis 6,5 atidave tonos, kituos kiek mazeliau, bet palyginus labai zemi ir nei lopinelio nesugulusio. 

Nelabai supratau,išeitų visa gulėjo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , ramas 1 pranešimas:

Tikrai nemaziau ,bet rodikliai ispudingi ,kad ir gulinti pernai extra ,tonazas is dvieju skaiciu .Taip rasau ,kad neklaustu ar su siaudais :icon-smile: ,siemet 1 klase virs 7.Gal tu mokesi ja sutrumpint ,man nesigauna :icon-biggrin:.

Dabar tik daskaiciau kiek kulet. Bet idomiai, kad taip gula pas jus etana. Pernai ir turejau lauja, kur po 7 dave, jokio trumpinimo rimto, visi status ir gan zemi. Uztatai labai patinka etana. Nuveziau megini tyriman, tai ekstra rodikliai. Saikas net 79,9 hektolitro, nors dauguma siemet apie 72 kulia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , ramas 1 pranešimas:

Tikrai nemaziau ,bet rodikliai ispudingi ,kad ir gulinti pernai extra ,tonazas is dvieju skaiciu .Taip rasau ,kad neklaustu ar su siaudais :icon-smile: ,siemet 1 klase virs 7.Gal tu mokesi ja sutrumpint ,man nesigauna :icon-biggrin:.

Etanai dviženklis normalu po gero priešsėlio,Pernai ir tokių turėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , gbandinis pranešimas:

Dabar tik daskaiciau kiek kulet. Bet idomiai, kad taip gula pas jus etana. Pernai ir turejau lauja, kur po 7 dave, jokio trumpinimo rimto, visi status ir gan zemi. Uztatai labai patinka etana. Nuveziau megini tyriman, tai ekstra rodikliai. Saikas net 79,9 hektolitro, nors dauguma siemet apie 72 kulia

Etana šiemet neblogai saikas 74-78  nuo 2iki ekstros

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 59 minutes , Witalikas pranešimas:

Lyginat su skagenu. Derlius tas pats tik klase skyresi. Zeppelin 1 skagenas 2-3klases.

Dabar etanos nupirkau. Paziuresim, ar pranoks. 

Pas mus skagenas pagrinde į pirmą klasę nuėjo, nedaug į antrą, va ir suprask. Po lietaus tai kaip ir kitos veislės...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , agronoms pranešimas:

Zepelinas palyginus sena veislė,žema,šiaudas tvirtas,reguliatorių galima sakyti nereikia,derlius ir kokybė geri.Turi minusą kad lietingu oru greitai dygsta,nes varpos lieka stačios ir vanduo nenubėga taip lengvai kaip nuo kitų.

Pernai gule ir tas. Neatlaike varpos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...