Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

Dar nepabaigiau skaityti iki galo, bet iki 2019 atėjau :) apie 2008-sius visi kalbėjo apie Zenta, Ada, Olivin, paskui Famulus atsirado, dar kelios kurias jau spėjau pamiršti, o jau nuo 2014 visos kalbos apie Skageną, kuom jį pakeisti, ir ką šalia ankstyvesnio respektabilaus auginti prieš žieminį rapsą ar javapjūtei paskaidyti.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, chefas pranešimas:

Užsisakiau išgirtojo Gordijano sėklos pabandymui , nes kažkaip Etana pas mane nepaėjo , ligos labai puola , nors ir c3, bet labai daug priemaišų.

Aš irgi užsisakiau Gordian'o, pabandysim kas do stebuklas :) man regis Sigutis pats pardavinėja, čia papromotino ir tik pyst už dienos skelbimas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, chefas pranešimas:

Užsisakiau išgirtojo Gordijano sėklos pabandymui , nes kažkaip Etana pas mane nepaėjo , ligos labai puola , nors ir c3, bet labai daug priemaišų.

Pas mane etana pirkta iš Linas agro jokių priemaišų nėra ir dar dabar ganėtinai žalia nors paskutinis purškimas buvo birželio 10 diena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Aš irgi užsisakiau Gordian'o, pabandysim kas do stebuklas :) man regis Sigutis pats pardavinėja, čia papromotino ir tik pyst už dienos skelbimas :)

Nebus, jau visas naujas derlius rezervuotas :) O jei rimtai man ši veiskė tiko, kaip ir prieš tai Juliu auginau daug metų ir vis pabandydavau ką naujesnio bet neužkabindavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...