Jump to content

grudu valomosios


Doncas

Recommended Posts

Pas mane sklendė stovi už ventiliatoriaus, o ant ciklono kamino sklendės nėra. Traukes turiu sureguliavęs pagal kaimyno valomaja (pas jį išvalo idialiai). Tas pats dulkių nutraukimas per ciklona yra minimalus vos matosi iš ciklono kamino, o į sandėlį dulkes varo žiauriai kad be respiratoriaus negali būti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , ūkininkas pranešimas:

Pas mane sklendė stovi už ventiliatoriaus, o ant ciklono kamino sklendės nėra. Traukes turiu sureguliavęs pagal kaimyno valomaja (pas jį išvalo idialiai). Tas pats dulkių nutraukimas per ciklona yra minimalus vos matosi iš ciklono kamino, o į sandėlį dulkes varo žiauriai kad be respiratoriaus negali būti.

Reikia ne pagal kaimyno ,o pagal ta ir tame kas yra pas save . pvz trauke uzdeta siek tiek i rytus ar vakarus .

Jei traukia vadinas dar biski truksta kad viska istrauktu.

Peliuskas lengviausia isvalyti , as buvau pasidares toki agregata is santechniniu daliu ,4t/ valanda nasumas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Už ventiloiatoriaus aš atidaręs visai, bet jei pas tave nėra ant kamino tada už ventiliatoriaus bandyk pridaryt, nes per didelis oro greitis gaunasi per cikloną. Ir su traukėm daugiau žaisk, ten turi gautis įsiurbimas kūgiu, ir nuo to užsklandos tarpo beveik viskas priklauso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
On 2023-11-03 at 13:56, belaruskis pranešimas:

Turim, dirbam, klausk

pasidalink subtilybem ju kaip tie valytuvai dirba ir panasiai elevatoriai kaip suprantu nivos ten ir sietai per du aukstus suprantu kad valymo kokybe atsispindes i sudetus sietus bet koks realus jos nasumas i ar eina zirniu bei pupas valyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , Benas369 pranešimas:

pasidalink subtilybem ju kaip tie valytuvai dirba ir panasiai elevatoriai kaip suprantu nivos ten ir sietai per du aukstus suprantu kad valymo kokybe atsispindes i sudetus sietus bet koks realus jos nasumas i ar eina zirniu bei pupas valyti?

realus našumas apie 15t, sietai per 2 aukštus - kad padidinti  seperavimo - valymo plotą, eina 2 komplektai sietų (8vnt), visas kultūras valo gerai. Sietų yra pirkti Lytagroje, kitų atsarginių detalių Galuote.
Minusai: garsiai dirba, barsto daug grūdų, kadangi atvira konstrukcija, silpni sietų valymo šepečiai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Benas369 pranešimas:

pasidalink subtilybem ju kaip tie valytuvai dirba ir panasiai elevatoriai kaip suprantu nivos ten ir sietai per du aukstus suprantu kad valymo kokybe atsispindes i sudetus sietus bet koks realus jos nasumas i ar eina zirniu bei pupas valyti?

Šepečiai valo, bet nepakankamai, sudėjus naujus vistiek kas keliasdešimt tonų geriau išsitraukt ir prasivalyt rimčiau, nes į skylutes pristringa grūdų. Elevatoriai platesni nei nivos, (nivos 10cm grandinių lopetėlės), o čia 15cm. Našumas jų geras ką tinkamai užkraut, bet tarška irgi neblogai, bei karts nuo karto reik pasitempt. Našumas įvairiai, kviečiai jei nuo kombaino ir tik pirminiui viena kita šiaudą nuimt tai įmanoma 20t per valandą, bet jei žolėti ar norint sėklai prasivalyt kruopščiau reiktų lėtint tempą. Liks 10-15t. valandai. Žirnius sėklai prasivalom, pupų neturiu, sietų daug lytagroje tik reik išsirinkt ko nori, net rapsui galima pririnkt. Neišvalys idealiai, bet punktuose nuoskaitų nebus dėl daug šiuklių. Sėklai geriau per pora kartų, tinkamai parinkus sietus valyt. Pliusai, kad pati pasikrauna ir gali gražint grūdus į priekabą. Už savo kainą ir našumą manau konkurentų neturi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 33 minutes , lietulka pranešimas:

ce su oru principas ta asm-5 kazin ar pasiteisines reikalas? 

Turiu asm 15, sėklą valo tikrai neblogai, man užtenka, galima ir labai gerai išvalyti jai rūšiuoti iš pirmų trijų kanalu, bet aš nežaidžiu neturiu tam laiko 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, lietulka pranešimas:

ce su oru principas ta asm-5 kazin ar pasiteisines reikalas? 

Nieko gero, daro daug frakcijų, valyti normaliai galima tik žirnius ir pupas, bet šiaip ten hemarojus, gal tos didesnės kur 20i r daugiau tonų skaitosi valo, gal tos kažką sugeba išpūsti, mažesnės tai nesąmonė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...