Jump to content

simasd

Nariai
 • Pranešimai

  78
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie simasd

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  kupiskis

Paskutiniai lankytojai

1.378 profilio peržiūros
 1. Atvežė pavasarį 3m su V formos žiedinių volu, įdomios tos trikampės apsauginės gumos bet gal nelys lauk. O kojos labai stačios tada tarp disko ir apsaugos tarpas sumažėja ir nori kištis kai šlape. Apie 70ha suskuto tai sunku daugiau kanors pasakyt.
 2. simasd

  žiemkenčių buklė

  Sveiki, gal galit paprotint pradedantį ko labiau truko fosforo ar kalio nes lopais atrodo kad vos nepusė augalu nuo pat žemės nuluže o kiti tarp ju visi stati ir pašaknio ligu jokiu nebuvo. O gal visai neten ieškau problėmos ?
 3. Sveiki, kuris volas geriau ar V formos ziedinis ar spiruoklinis? akmenu nera labai daug zemes yra visokios: raudono molio ,smelio ir durpes ?
 4. simasd

  Trašų kainos

  Sveiki, kai jamat trašas su atidejimu ar yra kokios nors lubos už kokia suma jimt ? dar neikarto neteko jimt i skola nes pradedantis.
 5. simasd

  Pliurpalas

  Karvės arba veršiai netinka? nes persirašyt nuo tėvų išeitų tada ?
 6. simasd

  Pliurpalas

  Tai vadinas turbūt kad nieko nesigaus nes tik 13 ha deklaruota pernai, patvirtino smulkių parama reiks pradėt vygdyt, turbūt reiks lygų jiešotis arba dar kokių atmazu
 7. simasd

  Pliurpalas

  Sveiki esu šauktinių sąraše ir dar pirmam tūkstantį,gali kaika lemti ES parama ar nelabai? Nes nelabai yra kam dirbti o gali tekt tarnauti.
 8. Tai jau nebėra lėšų, tai turbūt nebebus šaukimo 2020.
 9. Sveiki, buvau nusižiūrėjęs Tolmet skutika 3m su vamzdiniu volu,neaptarnaujamais guoleis, keičiamomis ašelemis ir 56 diskais už 4800e.Norejau paklausti gal už tokius pinigus galima kažką rimčiau rasti naujo ?
 10. Sveiki, patvirtino parama, daba iškilo klausymas, ar galima perkamo padargo ploty pakeisti iš 3 m į 4 m ?
 11. Sveiki, Roundup pawermax galima nurašinejant rašyt 3kg. į hą ar tik 2kg kaip po derliaus nujamimo ?
 12. o aš pasejau žirnių miežių įselį su žole, tai kada juos pjaut kai žirnei bus užauge ankštyse ar labiau kreipt į miezius demesį kai bus pienines brandos nes miežiai atsilieka augt ?
 13. simasd

  Miežių auginimas

  man panaši situacija, speju kad sekla užsikretus pati nes pieva kazkur 50 metu nearta buvo ir taivietom gal 50 ant 50 geru tėra , beicuota su Baytantrio,
 14. simasd

  Mobili lentpjuve

  Sveiki, nežinau kokioje temoja klaust tai paklausiu čia, kokiomis išmeromis išpjaut uosis ilgalaikiam stovejimui pvz 7-10 metų? ateiti planuoju ji naudoti grindu parketui arba daililentems .
 15. simasd

  SEJAMOSIOS ?

  Sveiki, žiuriu sejamosios uz 10 k, su livila del šitos https://autoplius.lt/skelbimai/kita-lina-single-twin-sejamosios-sodinamosios-4620222.html 4m dvidiskė su technologinem, dišlium del vilkimo ir ženklintuvais 10100 be PVM, gal zinot kanors dar panašaus kad butu galima ir pakelema ir velkama padaryt ?
×
×
 • Create New...