Jump to content

simasd

Nariai
 • Pranešimai

  70
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie simasd

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  kupiskis

Paskutiniai lankytojai

993 profilio peržiūros
 1. simasd

  Skutikas: Strėlinis-noraginis, ar Diskinis .

  Sveiki, buvau nusižiūrėjęs Tolmet skutika 3m su vamzdiniu volu,neaptarnaujamais guoleis, keičiamomis ašelemis ir 56 diskais už 4800e.Norejau paklausti gal už tokius pinigus galima kažką rimčiau rasti naujo ?
 2. simasd

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Sveiki, patvirtino parama, daba iškilo klausymas, ar galima perkamo padargo ploty pakeisti iš 3 m į 4 m ?
 3. Sveiki, Roundup pawermax galima nurašinejant rašyt 3kg. į hą ar tik 2kg kaip po derliaus nujamimo ?
 4. simasd

  Šienainio gamybos rulonuose reikalavimai

  o aš pasejau žirnių miežių įselį su žole, tai kada juos pjaut kai žirnei bus užauge ankštyse ar labiau kreipt į miezius demesį kai bus pienines brandos nes miežiai atsilieka augt ?
 5. simasd

  Miežių auginimas

  man panaši situacija, speju kad sekla užsikretus pati nes pieva kazkur 50 metu nearta buvo ir taivietom gal 50 ant 50 geru tėra , beicuota su Baytantrio,
 6. simasd

  Mobili lentpjuve

  Sveiki, nežinau kokioje temoja klaust tai paklausiu čia, kokiomis išmeromis išpjaut uosis ilgalaikiam stovejimui pvz 7-10 metų? ateiti planuoju ji naudoti grindu parketui arba daililentems .
 7. simasd

  SEJAMOSIOS ?

  Sveiki, žiuriu sejamosios uz 10 k, su livila del šitos https://autoplius.lt/skelbimai/kita-lina-single-twin-sejamosios-sodinamosios-4620222.html 4m dvidiskė su technologinem, dišlium del vilkimo ir ženklintuvais 10100 be PVM, gal zinot kanors dar panašaus kad butu galima ir pakelema ir velkama padaryt ?
 8. simasd

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  O kažin neišeitu iš paprasto ukio popierei pasdaryt ,, kad parduoda'' bet kai patvirtins paraiška pirkt panašių parametru visai kita, o neištų 3 ? ar perdaug nusišnekejau
 9. simasd

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Sveiki, renku 55 balus ūkis tik augalininkystes , kaip manot nepermažai kad gaut ? Ir dar reik surinkti 3 komercinius pasiulimus del traktoriaus, žinau kad paramatrai turi būti panašus o kaip del metu gali skirtis ar visi turi buti vienodų?
 10. simasd

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Sveiki, noriu pasėti kviečius su dobilų iseliu. Gal kaikas žinot kiek reikėtu sumažinti kviečių norma ar išvis nemažint ? dobilu sečiau apie 10kg.
 11. simasd

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Sveiki, tai kokio senumo tas traktorius galima jimti, taip suprast reikia kad nesenesnis nei 7 metai arba( 2011 gamibos), ir ar galima ir labai sena, pvz :1995?
 12. simasd

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Sveiki, kai čia tiek visi su šituo reikalu susidure, galima aplink ta parama galvoti jai pernai deklaruota 7,3 ha kviečių ir žemės nera nuosavos ?
 13. simasd

  Už kiek perkate žemę?

  Sveiki, netoli namu yra gabaleleis zemes kuris ant popieriu kabo ore, savininkas mires, vaikai pijokeliai ir jau gal 10 metu nesusitvarko popieriu, o jaigu ir sustvarkytu anstolis lauke issiziojas. Kas butu jaigu as ta lauka isarciau ir ka nors paseciau, relu gaut bauda ar taip kamnors uzkliut ?
 14. simasd

  Traktorius T-25

  Ir mes manem, bet viska ten sutvarkem ir nera ten problemos, sankaba tikrai nebuksuoja, paskui nusukom dezes dangti ir pameginom pavazuot ir kai ziuri atrodo kad prabuksuoja, nebent akys apgauna.
 15. simasd

  Traktorius T-25

  Sveiki, iskilo problema buksuoja pagrindinis varantysis velenelis dezeje, guoliai pakeisti, privesta kad popieriu kirptu net uzimas gerai girdis bet vistiek buksuoja, kas galetu buti is kur to laisvumo atsiranda ?
×