Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

prieš 7 minutes , voras pranešimas:

Įtikinai, nesidalinsiu. Kuo jau kuo, bet karma tikrai netikiu, bet tikiu kaip Einšteinas sakė, kad visata ir žmonių kvailumas - beribiai.

Kam vargti ir įtikinėti.

Kas norėjo, tas senai žino ir rado, tik tuščia diskusija.

Kaip ir zmoniu godumas :) bet kaip sako, geriau bukim biedni, bet teisingi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Palaikau Voro nuomone, kad viešai dalintis informacija kurią dar suvokti reikia mokėti dalintis neverta. Ne taip supratęs ar klaidų padaręs asmuo po to pradeda veltis į bereikalingas diskusijas ar net įžeidinėjimų. Kam įdomu tas visada susitars dėl vizito į ūkį, pats stebės technologinį procesą, mokinsis. Kai susidomėjimas abipusis tada ir vyksta informacijos apsikeitimas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, deivas pranešimas:

Palaikau Voro nuomone, kad viešai dalintis informacija kurią dar suvokti reikia mokėti dalintis neverta. Ne taip supratęs ar klaidų padaręs asmuo po to pradeda veltis į bereikalingas diskusijas ar net įžeidinėjimų. Kam įdomu tas visada susitars dėl vizito į ūkį, pats stebės technologinį procesą, mokinsis. Kai susidomėjimas abipusis tada ir vyksta informacijos apsikeitimas. 

Pagal aprasyma tai cia vakcinos kurimas nuo Koronos gaunas. Dievazi, tai tik mieziai :) nebutina kiekvienam forumo dalyviui registruotis vizitu ir sekti. Gal kazkas tik noretu pabandyt, bet jei cia top paslaptis, tai niekas nuo to nenubednes. kazkaip vora kitaip isivaizdavau. Bega laikas, keicias viskas, zmones ne isimtis

Pabaigsiu sita diskusija is savo puses, o adminai lai pratrina, atsiprasau uz prisiukslinima.

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, voras pranešimas:

Būk koks tik nori.

Vat kali savo ir tiek. Įsivesk į paiešką ir susirask. Ar ir tai per sunku tau?

Dėl biednumo, hm. Būk jei tik nori.

Aš esu teisus, o jei pačiam atrodo kitaip tai tik tavo nuomonė.

esi teisus tik tiek kiek pats susidures.Kitas teisus tik tiek kiek pats susidures ir išmokes nei daugiau nei mažiau.Todėl plėšytis maikiu ir kažka įrodinėti neverta.kiekvienas turime savo filosofija ir ja vadovaujamės ir visai nesvarbu jei keičiantis sąlygoms teisus esame ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

klaidų ir nesupratimų visur būna... vienas ne taip pasakė, kitas kitaip suprato. aš suprantu ir šiame forume dalyvauju, vien dėl to kad apsieičiau be visokių vadybininkų "patarimų". man reikia užpildyti savo žinių spragas iš tų realių žmonių kurie dalinasi savo patirtimi, o ne vadybininkų kurių suinteresuotumą visi puikiai žinom...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...