Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

prieš 13 minutes , voras pranešimas:

30 balo žemėse miežiai negula.

Sėk salyklinę veislę, ne pašarinę. Pašarinę derlingoj žemėj sėt reikia. Nederlingoj baltimo nebus, vadinasi eis į salyklą. Visai kitaip skaičiuojasi

Man kiekis aktualiau, ne rodikliai baltymu. Nes esu smulkus ukininkas ir realizuoju turguose pagrinde viska. Tokiu atveju pasarine veisle turetu duot didesni derliu kiekio atzvilgiu ar klystu?  Ar vistiek i salykline vertetu labiau dairytis nederlingom zemem? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Augink kaip kviečius ir derės kaip kviečiai.

Kažkodėl visi nurašo miežius kaip nepelningą kultūrą. Salyklinės veislės yra išvestos, kad derėtų su mažu N kiekiu dirvoje,  bet atiduosit trąšas kaip kviečiam tai kulsit solidų derlių.

Esu kūles ir virš 10 iš ha, tiesa tai buvo tik 5 hektarai tokie, bet miežių niekad nenuvertinu, nes 6 tonos iš hektaro labai realus ir stabilus derlius 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vasarinės kultūros neturi laiko ieškot trąšų, laukti kol ištirps, pateks į šaknų zoną. Norit optimalių augimo sąlygų, tai sudarykite tokias. Bent 70% planuojamų visų trąšų prieš sėją.

Rezultatus aptarsit rugpjūtį.

Ligų paplitimas, tolygumas, varpos dydis, tankis, šalutinių stiebų atmetimas, netgi šiaudo storis. Viskas pasimatys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, voras pranešimas:

Vasarinės kultūros neturi laiko ieškot trąšų, laukti kol ištirps, pateks į šaknų zoną. Norit optimalių augimo sąlygų, tai sudarykite tokias. Bent 70% planuojamų visų trąšų prieš sėją.

Rezultatus aptarsit rugpjūtį.

Ligų paplitimas, tolygumas, varpos dydis, tankis, šalutinių stiebų atmetimas, netgi šiaudo storis. Viskas pasimatys.

Bamdysim taip salykliniam prieš sėja atiduot visas arba beveik visas trašas. Bus ok teks vežtis viskį už patarimus į tavo pusę  ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, voras pranešimas:

Vasarinės kultūros neturi laiko ieškot trąšų, laukti kol ištirps, pateks į šaknų zoną. Norit optimalių augimo sąlygų, tai sudarykite tokias. Bent 70% planuojamų visų trąšų prieš sėją.

Rezultatus aptarsit rugpjūtį.

Ligų paplitimas, tolygumas, varpos dydis, tankis, šalutinių stiebų atmetimas, netgi šiaudo storis. Viskas pasimatys.

Pernai supyliau 100 proc pries seja, bet niekaip nepasiekiu bent 6t.. bet gal zemes tokios, kad is sh vasko neisspausi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

Pernai supyliau 100 proc pries seja, bet niekaip nepasiekiu bent 6t.. bet gal zemes tokios, kad is sh vasko neisspausi

Nuo metų priklauso....  o ypač kaip šie 2paskutiniai bent musu krašte kas pelenuose gali augt.... o tos 6t miežių realu ir normaliais metais kaip ir standartinis tonažas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš manau, kad visgi kalčiausias buvo prastas dygimas, tie, kurie turėjo drėgmės ir greit sudygo, ėjo iš proto, o vėliau sudygę jų niekaip nepavijo. Kūliau kažkur apie 5.5, bet iš vaizdo jie man atrodė geriau. Bet gal akys mato, ką nori matyti :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...