Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

Prieš 11 valandų, voras pranešimas:

Reikia purkšt, reikia beicuotą sėklą sėt, reikia sieros. O tokioj žemėj su tiek trąšų būtų stebuklas. Nesiryžtu prognozuot ir savo normų skelbti, gali būti, kad nė velnio nesuprantu apie žemės ūkį

Kiek sulfato dedat mieziam ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, grazbek pranešimas:

Strip tile ir no tile Sierra priešas nr.1

Estijoj ūkyje kai buvau kur crosslot sėjamoji, tai pas juos sulfatas pagrindinė teąša. Lb nusistebėjau, klausiu kodėl, pirmas tai dirvožemio fitosanitarija, o antra tai molis, be sieros nesusidaro p ir k junginiai prieinami augalui.

Sėjant jie naudoja sulfatą kartu su sėkla.

Pernai miežius dalį ir aš sėjau su sulfatu ir tame pačiame lauke su stabilizuotu karbamidu. Skirtumo nei vizualinio nei kombaininio nebuvo.

Skirtumas tik tas, kad vienur sulfatas kitur karbamidas su sėkla, ir čia ir čia po 100 kg į ha fiziniu svoriu trąšos.

Visos kitos trąšos prieš sėją tos pačios

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , voras pranešimas:

Estijoj ūkyje kai buvau kur crosslot sėjamoji, tai pas juos sulfatas pagrindinė teąša. Lb nusistebėjau, klausiu kodėl, pirmas tai dirvožemio fitosanitarija, o antra tai molis, be sieros nesusidaro p ir k junginiai prieinami augalui.

Sėjant jie naudoja sulfatą kartu su sėkla.

Pernai miežius dalį ir aš sėjau su sulfatu ir tame pačiame lauke su stabilizuotu karbamidu. Skirtumo nei vizualinio nei kombaininio nebuvo.

Skirtumas tik tas, kad vienur sulfatas kitur karbamidas su sėkla, ir čia ir čia po 100 kg į ha fiziniu svoriu trąšos.

Visos kitos trąšos prieš sėją tos pačios

Skirtumas tikrai yra nes NS pigiau beveik 100 e t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
prieš 9 minutes , valdasbal00 pranešimas:

Norejau paklaust, jei paseti mieziai turi jau sakneles, bet dar nesudyge ir dabar uzmetu kokius 250 salietros. Belendantiems daigeliams nepakenktu azotas dirvos pavirsiuj? Pries seja vistiek kitaip gaunas, kai issimaiso per sluoksni trasos. O cia pavirsiuj viskas. 

Pries seja salietros ir nepilam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...