Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

prieš valandą, ggg pranešimas:

Nesupyk, bet iskart galiu pasakyt, kad savo uzauginamos produkcijos savikainos tiksliai nesi skaiciaves ;) 

Žemes pirkimo su paskola niekaip i sanaudas nenurasysi ir mokesciu nesumazinsi..

Skaičiuoju kolega, tikrai skaičiuoju. Aš tik noriu nenukrypti nuo temos ir esmės. Čia žmonės kurie pasisakė, kad perka drąsiai trąšas, visi kulia 6+ t/ha. Aš kuldamas 3-4 uždirbau tiek pat, kiek pernai. Identiški derliai išėjo, o trašos šiemet pirktos buvo po 800 eur. Pardaviau ir po 300 ir po 350. Jei žmonės su 6+ pirks po 1000 salietra irgi išgyvens tikrai. Buvo aukso laikai, bus dabar sidabras. Bet netręšti neįsvaizduoju kaip galima. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Praeitas sezonas (21-21m.) buvo tikrai išskirtinis. Sumažinus daugelį metų naudota azoto normą (-15%/-20%)per ha
dėl tikrai palankių orų pavyko gauti didesnį derlių lyginant su 20-21m.
22-23m sezonui grižtam prie daugiamečių normų.
KAS32 nupirkta po 780Eur
Amonio sulfatas po 645Eur

Trąšų savaikaina
2021-2022m - 360Eur/ha
2022-2023m - 573Eur/ha

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereiktų džiaugtis anksčiau laiko, kad šiemet ir netręšę prikūlė. Oru juk nebūsi sotus. Dar to azoto iš ankstesnių metų buvo dirvoj, kelis metus palaikyk ant dietos ir bus kitas rezultatas. Kainos kaip kainos, svarbu gamta nenuskriaustų, tai bus viskas gerai.

prieš valandą, Witalikas pranešimas:

Mane ir toks santykis labiau gundo. 
Bet norėtūsi pigiau azoto prasimanyti

Tai nebent pavogt rasi 🤭

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Witalikas pranešimas:

Buvau minėjas su sėkla ragus gavau, pinigus per puse metų vos atsiėmiau. 
Daugiau neturiu reikalų. 
Aišku čia gal vadybos kaltė

Manau kad ne vadybos, siaip jie tokie sukciautojai man atrodo. Veziau grudus, pirma karta jiems, pabandymui, gerai kad tik likuti, nepilna priekaba, tai vietoj +2 eur lyginant su koncerno kaina, gavau minus 20eur, pagal ju tyrimus, nuomone susidaryt uzteko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, axe pranešimas:

Manau kad ne vadybos, siaip jie tokie sukciautojai man atrodo. Veziau grudus, pirma karta jiems, pabandymui, gerai kad tik likuti, nepilna priekaba, tai vietoj +2 eur lyginant su koncerno kaina, gavau minus 20eur, pagal ju tyrimus, nuomone susidaryt uzteko.

Tai tu gal dek tyrimu rezultatus ant stalo pradziai, o tada sakyk kad svolaciai sukciai aferistai. Cia surastum turbut ne viena, kuris ir apie agrokoncerna scandagra ar agrochema ta pati gali pasakyti is savo patirties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , Shimshius pranešimas:

Tai tu gal dek tyrimu rezultatus ant stalo pradziai, o tada sakyk kad svolaciai sukciai aferistai. Cia surastum turbut ne viena, kuris ir apie agrokoncerna scandagra ar agrochema ta pati gali pasakyti is savo patirties.

Na bet iš šio sąrašo aferistai numeris vienas LA :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Shimshius pranešimas:

Tai tu gal dek tyrimu rezultatus ant stalo pradziai, o tada sakyk kad svolaciai sukciai aferistai. Cia surastum turbut ne viena, kuris ir apie agrokoncerna scandagra ar agrochema ta pati gali pasakyti is savo patirties.

Tyrimus pasiliksiu sau, pasidalinau tik faktu ir isvada

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Shimshius pranešimas:

Tai tu gal dek tyrimu rezultatus ant stalo pradziai, o tada sakyk kad svolaciai sukciai aferistai. Cia surastum turbut ne viena, kuris ir apie agrokoncerna scandagra ar agrochema ta pati gali pasakyti is savo patirties.

A pats kiek isleidi tyrimams? Po kokiu penkeriu metu nuveziau pagal 100 t sutarti i koncerta (nu AG) - trecioj priekaboj sakau Onute paimkit daugiau - vesiu in Vilniu, plet kaip vedeja ateju suprakaitavus, net savo plomba ant mano maiso prilipino. .... Isvada viena Scandagros praejusiu metu kiekvienos furos tyrimai Vilniuj man sutaupe 1500 evribadziu, ziuresim kiek siandien dienai sutaupys. Beje cia vel viciukui #AGPaulius  akmenukas (nu gal per tiek mano metu visas puntukas) - kada atsiras referencine ir pilnai nuo kiekvienos siuntos tyrimu laboratorija. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , Virgis. pranešimas:

Lietuvos biržoje rytojaus dienai dujos kainuoja tik 106eur/Mwh ir kaina yra gerokai žemesnė, nei vyrauja vakarų EU (TTF 146eur), įdomu kiek achema kaina numes, nes bent šildymo vartotojams ši kaina pasijaus gruodžio mėnesiui? 

Bet salietra 980+... turėtų pigt?

Nafta pinga dyzelis į viršų šauna, situacija ne kokia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-10-13 at 20:05, dzipas pranešimas:

A pats kiek isleidi tyrimams? Po kokiu penkeriu metu nuveziau pagal 100 t sutarti i koncerta (nu AG) - trecioj priekaboj sakau Onute paimkit daugiau - vesiu in Vilniu, plet kaip vedeja ateju suprakaitavus, net savo plomba ant mano maiso prilipino. .... Isvada viena Scandagros praejusiu metu kiekvienos furos tyrimai Vilniuj man sutaupe 1500 evribadziu, ziuresim kiek siandien dienai sutaupys. Beje cia vel viciukui #AGPaulius  akmenukas (nu gal per tiek mano metu visas puntukas) - kada atsiras referencine ir pilnai nuo kiekvienos siuntos tyrimu laboratorija. 

AK kviečiai be nuoskaitų LA rado ant ko uždirbt... negi uždyką važtarasčius išrašinėsi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...