Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

prieš 6 minutes , Matazzz pranešimas:

@AG Paulius ir taip nemanau kad reikia pyktis , nesenai kazkaip tave pamaciau tam forume gal pirmi metai nezinau arba praleidau, taip tavo postus skaiciau ,kaip tik logiski ir gerai parasyti daugeliu atveju pritariu, bet nepyk uz sita, tikrai manau norint galima graziai suskaiciuot tuos skaicius ir viska sudeliot, kad pastovumo nebus taip SUTINKU, bet mes turim prisitaikyt ir kuo anksciau susitaikysim su ta mintym ir galvosim kad imanoma susideliot viska tuos bus geriau, viskas ok gyvenam toliau ir verciames kaip mokam :) geros dienos ! Cia tokia tema reikia diskutuot o nesikivircint, galvot geriausius variantus :) vistiek nepakeisim nei trasu kainu nei grudu :D

:D  @Matazzz  aš tikrai nepykstu man nėra dėl ko pykti, kalbu argumentais ir faktais kaip žmonės gyvena. Puikiai suprantu situacija kurioje šiandien yra ūkininkai, stebiu kokia yra žemės ūkio raida Lietuvoje, ir pasaulyje. Prisiliečiu prie politikos kad geriau suprasčiau kas laukia ateityje. Šiek tiek aprėpus daugiau informacijos pasimato tendencijos kurios yra ne ūkininko naudai. 
   Todėl mano postai kartais gali atrodo kritiški, aš nevynioju saldžių frazių į vatą. Tiesa yra tokia kokia yra ir jei mes ją geriau suvoksime ir jos neneigsime tai bus mūsų pranašumas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , Matazzz pranešimas:

Tai jei visiem blogai bus kai pagal tave , tai niekas tu 300e nemokes nes neapsimokes, tai savaime aisku kad ir toliau uz tapacia kaina nuomuosimes, ir manau todel einam i technologiju amziu kad taupyt galvot ir panasiai, ir bus is ko moket, tuo labiau kad paskutiniai 3-5metai ir taip jau kvieciu kaina naturali pasidare realiai 180e kazkur, kai budavo 150e tai gal ir gereja viskas ( per kulima) siemet net neskaitau :) ,gal pakils ismokos keliais e ir pan, tai jei tik bus is ko moket mielai mokesiu ir tuos 300e jei tai bus normali kaina jau visam rajone , tuo labiau turint 75+proc zemes nuosavos tikrai nelabai skauda , jei ukmergej jau moka 300e tai reiskias apsimoka :) nes irgi sutartis tikriausiai ir kitiem metam nors jie irgi nezino ar pardavines grudus uz gera savikaina kaip minejai, ar jie galvoja tik metus i prieki? Kad siemet geros grudu kainos tai moka po 300e o i kitamet nepagalvoja? :D Viskas cia gerai , prie pasikeitimu reikia iprast ir prisitaikyt, o kad 300e nuoma tai kaip sakei negalvoju daugiau nei metus i prieki, ir minejai kad javu kainos gali sugrizt i senesnes vezias, tai tokiu atveju kol baigsis mano sutartys ir normalios nuomos kainos sugris :)

Per trisdešimt metų nebuvo taip kad mažėtų nuoma,tik po kiekvienų geresnių į viršų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, grazbek pranešimas:

idomu kas tau nesiskaičiuoja:  kviečiai 250 kita rudenį ir rapsas 580.padaugink kviečius iš 7t. ,rapsa iš 3 tonu. P.s.geriau nekomentuok ir be tavo plyšavimu apie mus visi viską žino.geriau tilomis imk ir nepirk - busi vyras tadu....

Na jei 7t mano žemėse birėtų, tada skaičiuotūsi. O kai būna 4 gerais metais, o tokiais kaip šitie 3t tai tada ir nesiskaičiuoja. Aš gi neverčiu, kas nori tas perka, sakau kaip darysiu aš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , Auguliss pranešimas:

Sveiki. Amonio Salietra 600€ plius PVM NPK 16-16-16 490€ plius PVM NPK 15-15-15+11S 480€ plius PVM. Pakruojo agrochemija po tiek siulo

Na va jau visai preinama kaina ukrainiečiai sako kad pas juos 30000 už salietra prašo nes tipo raša užsuko dujas nėr iš ko gaminti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Matazzz pranešimas:

Tai jei visiem blogai bus kai pagal tave , tai niekas tu 300e nemokes nes neapsimokes, tai savaime aisku kad ir toliau uz tapacia kaina nuomuosimes, ir manau todel einam i technologiju amziu kad taupyt galvot ir panasiai, ir bus is ko moket, tuo labiau kad paskutiniai 3-5metai ir taip jau kvieciu kaina naturali pasidare realiai 180e kazkur, kai budavo 150e tai gal ir gereja viskas ( per kulima) siemet net neskaitau :) ,gal pakils ismokos keliais e ir pan, tai jei tik bus is ko moket mielai mokesiu ir tuos 300e jei tai bus normali kaina jau visam rajone , tuo labiau turint 75+proc zemes nuosavos tikrai nelabai skauda , jei ukmergej jau moka 300e tai reiskias apsimoka :) nes irgi sutartis tikriausiai ir kitiem metam nors jie irgi nezino ar pardavines grudus uz gera savikaina kaip minejai, ar jie galvoja tik metus i prieki? Kad siemet geros grudu kainos tai moka po 300e o i kitamet nepagalvoja? :D Viskas cia gerai , prie pasikeitimu reikia iprast ir prisitaikyt, o kad 300e nuoma tai kaip sakei negalvoju daugiau nei metus i prieki, ir minejai kad javu kainos gali sugrizt i senesnes vezias, tai tokiu atveju kol baigsis mano sutartys ir normalios nuomos kainos sugris :)

Gauni 250 litu uz tona ir dziaugiesi nerealia kaina? 250 eur yra lygu 250 litu 2010-2015 metais. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, grazbek pranešimas:

idomu kas tau nesiskaičiuoja:  kviečiai 250 kita rudenį ir rapsas 580.padaugink kviečius iš 7t. ,rapsa iš 3 tonu. P.s.geriau nekomentuok ir be tavo plyšavimu apie mus visi viską žino.geriau tilomis imk ir nepirk - busi vyras tadu....

kas garantuos kad kviečiai ir bus 250

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...